PDA

View Full Version : Za MomichetaTa



Buhtaaa
03-08-2007, 10:59
ave mn mi e chudno .. sig ne sym edinstvena ... ama da pitam chuvstali li ste se sqkash nikoi ne vi zabelqzva ot strana na momchetata sqkash ste nevidimi ... i nikoi ne go e*e za vas ... izkajete mnenieto si ... i kakvo pravite v takiva momenti ...

Barbaronka
03-08-2007, 11:06
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:

white_chik
03-08-2007, 11:24
ще излъжа,ако кажа,че не съм имала такива моменти,мисля,че на почти всеки му се е случвало да се чувсва така.Еми в такъв момент гледам да си запълня цялото време с нещо и да не мисля затова.Или пък си обличам нещо супер яко и с още приятелки тръгваме на разходка.Дори да не ни забележат,поне си изкаравме яко :P

BunnYY_f
03-08-2007, 11:26
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:
И аз съм така! Само ще добавя и огромния ръст, и винаги съм си забелязвана :oops:

ice_cream_f
03-08-2007, 11:40
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:
И аз съм така! Само ще добавя и огромния ръст, и винаги съм си забелязвана :oops: :mrgreen: i az sum taka i naistina nqma kak da ne me zabelejat. :-D

cherinka
03-08-2007, 12:47
Ами чувствала съм се така някъде 6-7-8ми клас. Кво съм правила ли.. ами с приятелките ми по онова време излизахме да играем я на "Цар Гомньо", я на волейбол или народна топка. То просто и времето не ми беше за момчета, макар,, че повечето ми приятелки бяха на*бани тогава. Е, кво да се прай, стана така, че и на мен ми дойде времето... бляя няма за къде да се бърза, а и с възрастта хората и гледните им точки се променят.

pampers
03-08-2007, 13:21
да имала съм такива моменти и тогава все пове4е съм се занимавала с др работи за да не ми остава време да мисля за тва излизам с приятели пове4е :lol: :lol:

03-08-2007, 13:47
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:
e.... ti ti :)) mucka golema... :) huh {}

03-08-2007, 13:50
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:
e.... ti ti :)) mucka golema... :) huh {}
az beh twa

ThePainIsReaL
03-08-2007, 14:51
Чувствала съм се така , но е било моментно .. не искам да се хваля или нещо подобно , напълно ясно ми е , че не съм красавица , но не съм била лишена от момчета около себе си , дори по-често искам да ги няма някои от тях .
Но когато мисля , че ставам невидима , не се държа възможно най-лигаво , за да стана видима . Просто намирам с кого да си говоря , да се разсеям , не може пък винаги да съм център на внимание . И така постепенно откривам , че съм си внушавала , че всъщност дори доста момчета ми обръщат внимание , но аз не съм ги била забелязала , защото съм зяпала грешния човек , в повечето случай само един , и затова съм заключила , че съм незабележима .

alkobalko
03-08-2007, 14:55
Ами честно казано, не съм се чувствала така.

ghost rider
03-08-2007, 15:34
ми аз ли4но излизам с някои приятелки и много се забавляваме но рядко не ми обръщат внимание

koalka
03-08-2007, 16:13
Да, случвало ми се е.Не е много приятно чувството. :wink:

hollaback_girl
03-08-2007, 16:47
Ми май не ми се е случвало, може да е имало такъв момент ама не се сещам. :-k

sexy_macka
03-08-2007, 17:02
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:

damm,aZ syshto sm taka :D

assd
03-08-2007, 17:14
EMi.. Chesno kazano Ne!
Az s moqta golqma Usta nqma kak da ne ostana nezabelqzana .. :-k :lol:

damm,aZ syshto sm taka :D
абе явно друго ви е голямо, не само устата :lol: затва ви забелязват много

AnIcHkAtA
03-08-2007, 17:32
I az govorq neprekusnato.S 4asove obsujdam razni temi.Prosto ne mlukvam.Daje malko hora mi znaqt imeto pove4eto mi vikat Burborinata.

^I_believe_i_can_fly^
03-09-2007, 15:07
Пуснато на: Чет Мар 08, 2007 7:32 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

I az govorq neprekusnato.S 4asove obsujdam razni temi.Prosto ne mlukvam.Daje malko hora mi znaqt imeto pove4eto mi vikat Burborinata.


i az sum taka 4ak ponqkoga me zabolqva ustata :-D :-D :-D :-D

teenage_drama_queen
03-09-2007, 15:10
Чувствала съм се така , но е било моментно .. не искам да се хваля или нещо подобно , напълно ясно ми е , че не съм красавица , но не съм била лишена от момчета около себе си , дори по-често искам да ги няма някои от тях .
Но когато мисля , че ставам невидима , не се държа възможно най-лигаво , за да стана видима . Просто намирам с кого да си говоря , да се разсеям , не може пък винаги да съм център на внимание . И така постепенно откривам , че съм си внушавала , че всъщност дори доста момчета ми обръщат внимание , но аз не съм ги била забелязала , защото съм зяпала грешния човек , в повечето случай само един , и затова съм заключила , че съм незабележима .

i az sam taka

emma_watson
03-09-2007, 15:22
Да имало е и такива моменти да не бъда забелязана, но всичко се оправи.

sexy_momi4e
03-09-2007, 15:24
Za jalost da,tova be6e predi,no sled kato ve4e u4a v drugo u4ili6te nqmam takuv problem(naprotiv,ponqkoga nqkoe mom4e kato me gleda mnogo dulgo i zapo4vam da se pla6a 4ak :lol: )