PDA

View Full Version : Проблем с ерекция :)



Митето
03-08-2007, 11:34
Искам да попитам опитните във форума на какво се дължи проблема ми. Той е следния - когато съм с момиче и пениса ми еректира, тръгвам да си слагам капут и веднага ми спада онази работа ... доста неприятно, не мога да я задържа. На какво може да се дължи. Дали е от притеснение, и ако е : какво да направя по въпроса ? :)

`Death`Whore`
03-08-2007, 11:37
Немалко мъже се оплакват от това...или спада, когато сложат презерватива, или не е достатъчно твърд...от притеснение и от презерватива е сигурно.

Митето
03-08-2007, 11:39
Нещо да ми препоръчате, защото ми писна да се излагам с момичетата ](*,) хах

`Death`Whore`
03-08-2007, 11:43
Има начини за предпазване от бременност...

positive
03-08-2007, 12:19
leleel gorkite mom4eta i na vas ne vi e lesno

03-08-2007, 13:24
Ако се случва от притеснение е нормално да изчезне след време...и на мен ми се е случвало 1 път ама бързо възвърна състоянието :lol: :lol:

Pussy_Searcher
03-08-2007, 15:34
и на мен ми се е случвало.от притеснение е.

n1ght_shadow
03-08-2007, 18:04
emi prosto se otpusni i mnogo mnogo ne mu misli a deistvai :D

Pussy_Searcher
03-08-2007, 18:06
мисли си за нещо .... нз

Buttk0
03-08-2007, 18:07
Хах копеле на тоя не му става ... пушил ли си семки от коз ?

03-08-2007, 18:39
abe я и го ръгай там и да не те ебе

gotina_teenka
03-17-2007, 11:45
pomnq purvite 2-3 puti kato vse ne se polu4ava6e s gadjeto mi. To4no predi da vleze i ... spada6e. Na 4-tiq put ve4e se polu4i spox. Otpusni se malko.

helen4ee
03-17-2007, 11:53
Ami po princip na mujete im pada onaq rabota, kogato slojat prezervativ , za6toto toi sudurja edno ve6testvo koeto namalqva erekciqta! Ima go v durex-ite vsi4ki vidove tova ve6testvo zabavq eqkulaciqta ..

ABSOLUTme
03-17-2007, 15:01
нормално е.и е на нервна почва.или не си готов още за секс(дори и да си на 18!),или приятелката ти не те възбужда достатъчно.това би ти го казал лекар

Langedok
03-17-2007, 15:05
Искам да попитам опитните във форума на какво се дължи проблема ми. Той е следния - когато съм с момиче и пениса ми еректира, тръгвам да си слагам капут и веднага ми спада онази работа ... доста неприятно, не мога да я задържа. На какво може да се дължи. Дали е от притеснение, и ако е : какво да направя по въпроса ? :)
Имал съм подобен проблем, от личен опит ти препоръчвам:
1. Отпусни се, пийни едно, погушкайте се ит
2. Лъсни няколко чикии с презерватив - съвсем сериозно ти го казвам - ще ти помогне да свикнеш и после това ще ти стане буквално рутина.

Schnitzer
03-17-2007, 15:16
Ami po princip na mujete im pada onaq rabota, kogato slojat prezervativ , za6toto toi sudurja edno ve6testvo koeto namalqva erekciqta! Ima go v durex-ite vsi4ki vidove tova ve6testvo zabavq eqkulaciqta ..Глупости говориш!!!Само ДУРЕКС перформанс е с забавящо деиствие,кви са тия вещества дето ти пада от тях???Що на мен не ми пада? :evil: :evil: като не знаете не пишете :-)

ivan4oooo
03-17-2007, 15:32
probvai sam be 4ovek. nadurvi go i probvai da si go sloji6

03-17-2007, 21:17
Kagi na priqtelkata ti da ti slogi prezarvativa s usta :o i tova moge da ti pomogne :lol: \:D/ :lol:

`Death`Whore`
03-17-2007, 21:20
И ако го скъса без да иска със зъби или маникюр, кой ще даде парите за Постинор или аборт?

Митето
03-18-2007, 09:14
Искам да попитам опитните във форума на какво се дължи проблема ми. Той е следния - когато съм с момиче и пениса ми еректира, тръгвам да си слагам капут и веднага ми спада онази работа ... доста неприятно, не мога да я задържа. На какво може да се дължи. Дали е от притеснение, и ако е : какво да направя по въпроса ? :)
Имал съм подобен проблем, от личен опит ти препоръчвам:
1. Отпусни се, пийни едно, погушкайте се ит
2. Лъсни няколко чикии с презерватив - съвсем сериозно ти го казвам - ще ти помогне да свикнеш и после това ще ти стане буквално рутина.

Това с чекиите сигурно ли е че ще свикна, че ако е така да купувам една връзка от евтините :lol:

03-18-2007, 10:19
Emi chukai q parvo malko bez kaput... i sled tova go sloji!

03-18-2007, 10:23
Emi chukai q parvo malko bez kaput... i sled tova go sloji!

В това има 2 проблема :

1. Не е фенка на секса без предпазно средство
2. Като съм възбуден, от пениса ми излиза безцветна течност, която мисля че не е опасна, но кой знае какво може да стане :-k

Dream_wallker
03-18-2007, 16:24
пич и аз имам същия проблем,въобще като се замисля,че трябва да слагам капут след като си го надървя,въобще неможе да се стегне толкова.За да не почвам нова тема да ви питам тука направо,че и аз много съм се притеснил. Ходя с една мацка и първите пъти,когато имахме възможност бях зле със здравето и не ми ставаше от температурата,след това имахме възможност пак 2 пъти,като последния си бях екстра,но пак не стана,беше много топло в стаята и аз го отдавам на това,но незнам...притеснявам се от факта,че не става. Той се вдига до определено ниво,но не е достатъчно да го пъхна. Може би това,че не стана първите пъти и сега непрекъснато си викам "Аре давай,давай,да не се изложиш пак" ме карат да немога да го дигна,това бързане и идеята,че трябва да стане "на всяка цена" ми правят проблем,иначе мацката си ме кефи много и се дразня,че неможем да го направиме още..незнам,кво мислите вие...много ми е спек

03-18-2007, 19:39
Zdraveite az nemam takis problemi az sam nik4o dik4o imam 16cm i malko pove4e perma

4i4o doktor
03-18-2007, 19:42
az sam dqdo torbalan i imam 22 cm, saveta mi e da hodi6 na prostitutki, i pove4ko fasove. a 4akai mastorbiras li?

Dream_wallker
03-19-2007, 14:16
А някой по-сериозно може ли да ми отговори?

Langedok
03-19-2007, 14:49
А някой по-сериозно може ли да ми отговори?
Братле, виж по-горе какво съм посъветвал относно кондомите пича, дето е отворил темата.
А иначе за спека - не знам какво да ти кажа, освен че всичко е на психологическа основа; когато си имал темп. е нормално, да не ти е било до секс; но иначе съвета ми е - не лягай с момичето с фикс идеята, че ще й го сложиш и не се самонавивай предварително. Аз досега два пъти така съм се излагал. Понякой път човек така се спича, че свирка не помага.
Научи се да правиш готина френска любов - така винаги ще имаш резервен вариант, ако "малкия" те издъни, което, дори не всички да си го признават, се е случвало на всеки.
Откъде да се научиш да правиш френска - филми, тука има полезни статийки също, разтърси се.

Dream_wallker
03-19-2007, 20:56
Да,пич и аз мисля,че е изцяло на психо основа,просто така е,самонавивам се предварително,викам няма да бия чекии няколко дни преди това,за да ми се прави още повече и после кво - КУР! Става пълна фикс идея,слушах скоро едно предаване за фитнес и там говореха за хората,които искат да свалят кг,как от самото желание и амбиция не мърдат,въпреки,че подържат някви супер диети(това е много добър пример),просто това "на всяка цена" дава контра на нещата. Трябва да се преудолее! Благодаря ти пич :)