PDA

View Full Version : Секти



BloodSoul
03-08-2007, 15:36
Намерих нещо в интернет, свързано със сектите и по-точно сатанистичните . Всяка секта си има своя лидер и се опитва буквално да промие мозъка на другия, да му промени мисленето като му обещава по-добър живот и т.н. Казвали са ми, че доста хора в тийн възраст биха се поддали на такова нещо. Вижте тези видео-материяли и ще разберете какво имам в предвид:
Кървавото учение на дявола: сатанизъм
http://www.harunyahya.com/bulgarian/m_video_detail.php?api_id=1604

Schnitzer
03-08-2007, 15:47
Аз пък съм чувал за некъв май пак за секти става въпрос-Хари Кришна ма повечето му викат на базик Мери Кришна :lol: :lol:

teenkopele
03-09-2007, 06:10
Нормално е на тази възраст хората да са най-податливи на подобни глупости.
Относно филмите...много са големи и ме мързи да ги чакам да се свалят. :lol:

BastardOfChrist
03-09-2007, 06:12
Намерих нещо в интернет, свързано със сектите и по-точно сатанистичните . Всяка секта си има своя лидер и се опитва буквално да промие мозъка на другия, да му промени мисленето като му обещава по-добър живот и т.н. Казвали са ми, че доста хора в тийн възраст биха се поддали на такова нещо. Вижте тези видео-материяли и ще разберете какво имам в предвид:
Кървавото учение на дявола: сатанизъм
http://www.harunyahya.com/bulgarian/m_video_detail.php?api_id=1604
Дефинирай "сатанистичени секти" :smt014 (argue time , demek)

BastardOfChrist
03-09-2007, 06:22
Изтелих си 7мото и паднах се хиля (най-малкото е) ...
Даже имаше кадри от концерти :smt005 :smt005 :smt005
Ако тези неща , който са показани бяха реални , тогава аз започвам да коснтройрам малки андройди с който да превзема света! :smt005 :smt005

drawers
03-10-2007, 12:45
Имам една книга, която се каня да прочета. Казва се "Жрица на сатаната" и е по истнински случай, струва ми се интересна. Става въпрос за момиче, което на 15 годишна възраст се забъркало в такива истории и така.

BloodSoul
03-10-2007, 14:03
Това, което е най-отгоре е целият филм... а под него, който започват 1,2,3 са отделни части. На въпроса нормално ли е хората в тази тийн възраст да са податливи? Да, защото точно това е възрастта с колебания, депресии, първа любов, стремеж към извисяване, търсене на себе си(себеопознаването), проблеми с родители, проблеми с приятели, училище, ниско самочувствие и т.н. Предствете си, че сте в някаква емоциаонална дупка и ви среща такъв човек, представяйки ви се за приятел и започва да ви говори неща, от които в такова уязвимо състояния сте готови да повярвате и да поемете по такъв път... И никога човек не може да каже "Е, аз съм силен психически не мога да изпадна в такава ситуация"... Не се знае на къде може задуха вятъра!