PDA

View Full Version : Имам чувството че немога да си избирам дрехи !



03-08-2007, 15:56
Леле хора много съм зле .. ся пиша тука щото днеска го осъзнах тва ..
на 18 години съм .. и имам чувството че се обличам гадно .. всмисъл нямам някав собствен стил .. обличам дрешки дето ме кефят .. малко по смъкнати ( разбирасе не много ) И вобще имам чувството че имам такава фигура че нищо неми стои добре :shock: Ебаси има някой хора който и с най големите парцалки да се облечат пак са си добре .. Попринцип си падам по метъл ( а за повечето хора музиката е стил на обличане, но не и за мен ) но по дрехите ми никога няма да каже човек "Глей го тоя металист " примерно .. иии направо незнам вече кво е решението на тоя проблем .. гледам да си купувам по широки дрешки щото неси харесвам тялото ... затва и се опитвам да го променя .. някой имал ли е някога такъв проблем ? :shock:
На мен в момента гардероба ми е претъпкан с дрехи .. и има точно 2 блузи, едни джинси и едни дънки дето ме кефат сичко друго си стой там от векове и никой го не пипа :shock: Ако имах повечко пари щях да си назема много дрешки и нямаше да имам проблем, ма аз съм средностатистическо момче .... и нямам пари :-({|=

Schnitzer
03-08-2007, 16:15
Като ходиш да си зимаш гащи зимаи приятели който според теб се обличат добре и на тях се доверяваи щом сам не можеш :wink: