PDA

View Full Version : Moderated: Един човек, на който много държа, е решил да се..



malko inat4e
03-08-2007, 16:31
xora znam 4e temata moje da vi se stori tupi4ka,oba4e edin 4ovek na koito stra6no mnogo durja e re6il da se samoubiva :smt010 pls daite mi suvet kak da go razubedq,nz kvo 6e pravq ako stane ne6to s nego :smt010 ne iskam da go zagubq :smt010 molq vi pomognete mi [-o<

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Bodom_child
03-08-2007, 16:45
Офф пак самоубийства! Леле тия хора не разбраха ли че това съвсем не решава проблемите, а само създава такива. :x

Просто му покажи, че има за какво да живее. Кажи му че ако се самоубие ще причини болка на много хора. Покажи му светлината в тунела, която да следва докато не излезе от гадната дупка, в която е влязъл..
дДруго не мога да те посъветвам, при всеки е различно...

FaceR
03-08-2007, 16:48
Отиди при него говори с него на 4 очи опитай се да намериш причината и да го разубедиш говори му прегърни го (от опит знам че помага) успокой го

koalka
03-08-2007, 17:10
Опитвай да го разубеждаваш колкото се може повече, да изтъкнеш, че има за кого да живее.

HopeLesss
03-09-2007, 10:38
За ръчичка и при майка му, след това при някой психиатър. Ако се прави на интересен и само те баламосва, че ще се самоубива, ще видиш как набързо ще се стресне. Ако пък е сериозен, това е единственото нещо, което ще му попречи. Той щом не вижда смисъл да живее, едва ли ти ще успееш сама да му го покажеш. Тия хора имат нужда от лекарска помощ :roll:

desperate
04-03-2007, 23:40
Дано не реши да пробва пак... :roll: жалко е наистина ,че хората стигат и до такива решения. CooL^GirL^^^ не си права моме не са за психиатър тея хора.Те не са болни !!! Не са луди !!! Не са с психични отклонения !!! Всичко от което имат нужда е от разбирателство,любов... и още нещо.Нещо така важно ,което би ги направило щастливи и да нямат причини да го направят.
:-k Така мисля... може би го казвам от опит знам ли :!: :?: :!: :?:
А ти миличка не се мъчи ако знаеш ,че няма как да му помогнеш!
Остави времето да покаже, ако се чувстваш безсилна.
Той решил ли е ще го направи...

:-$ :-$ :-$ :-# :-# :-# :-$ :-$ :-$

VIP_kukli4k@
04-04-2007, 07:54
mi kvo 4aka6,4e nie 6te go sprem li???otivai i govori s negooo,kaji mu 4e jivota ima smislul i 4e e prekaleno glupavo da gubi jivota si zaradi glupostii.are davai.pali zila i otivai pri nego

theEXPLOITED
04-04-2007, 20:46
mi kvo 4aka6,4e nie 6te go sprem li???otivai i govori s negooo,kaji mu 4e jivota ima smislul i 4e e prekaleno glupavo da gubi jivota si zaradi glupostii.are davai.pali zila i otivai pri nego
DA DA NE6TO TAKOVA............

Angel Whit Devil Soul
04-05-2007, 12:48
Sys samoubiistvo nqma da se reshi problema ima o6te jivot pred 4oveka.Izlezte nekoi den zaedno kaji mu kolko o6te ima da jivee otidete na hubavi mesta v grada i t.n

IKisseDAGirL
04-05-2007, 15:31
Иии пак тия самоубийства значи.. край нямат :x Всеки втори вече решава, че ще се самоубива. Толкова ли е модерно не мога да разбера? :? Според мен повечето го правят, само за да им се обърне внимание.. дори доста често са си само заплахи, ей така, да се правят на интересни.. мн ме дразни тва нещо :|

umrqlabubole4ka
04-05-2007, 16:59
Говори му за положителните неща в живота,за които заслужава да живее....

nencuHka
04-05-2007, 17:27
[b]Не мисля ,че каквото каже ще го направи... :-k

InitialD
04-05-2007, 23:22
Хммм знам че мнението ми може да ти се стори тъпо..но на 16ят ми рожден ден един френд за малко да скочи през балкона..добре че брат ми го дръпна ... и знаеш ли какво помогна..наби му един ебаси шамара и оня се освести!

k0k0l1n40
04-06-2007, 00:32
САМОУБИИСТВОТО НЕ Е НАЧИН ДА ИЗБЯГАШ ОТ ПРОБЛЕМИТЕ А САМО ДА ГИ СЪЗДАДЕШ

~_~
04-06-2007, 00:43
Kaжи му, че ще му направиш свирка ако не се самоубива и ще се откаже 8).

blackcat.eti
04-06-2007, 06:15
otidi pri nego i.........kaji mu, 4e ima 1 4ovek, zaradi koito si zaslujava da jivee (ti)......kaji mu, 4e 6te si vinagi do nego, kakvoto i da stava i 4e toi e mn vajen za teb................kaji mu go..........men taka me razubediha :lol:

oTPoBHa
04-09-2007, 12:35
Офф пак самоубийства! Леле тия хора не разбраха ли че това съвсем не решава проблемите, а само създава такива. :x

Просто му покажи, че има за какво да живее. Кажи му че ако се самоубие ще причини болка на много хора. Покажи му светлината в тунела, която да следва докато не излезе от гадната дупка, в която е влязъл..
дДруго не мога да те посъветвам, при всеки е различно...

maldini
04-09-2007, 12:50
Първо по никакъв начин няма да го направи,сигурно само позира,за да се направи на интересен,може и наистина да му е тежък живота ,но чак дотам няма да стигне,няма да има нужната смелост .

Иначе и аз съм съгласен с варианта да го заведеш примерно при баща му,да му тегли един хубав бой и на другия ден ще видиш как ще е нов човек и през ума му няма да минават самоубийства или ,каквото и да е било. :)

TikvenaElhichka
04-09-2007, 16:00
Опитай се да му покажеш хубавите страни на живота(_Веско_ даде добър пример) и да го разубедиш, ако трябва говори с родителите му (без той да разбира) и те да направят нещо по въпроса.
Дано не говори сериозно. Надявам се всичко да бъде наред.

П.П. И ма**а му колкото и да повтаряте, че самоубийството не решава проблемите, няма да се оправи нищо!!!

04-09-2007, 18:35
nedeite taka shtoto minalata godina edna priqtelka ot bloka se samoubi.Sega do kolko e re6ila problemite i neznam ama roditelite i sa slomeni.dano da e na nqkoe po-krasivo mqsto.a do kolkoto do temata...6tom e tolkova vajen za teb pogovorete si raubedi go

Violenza
04-09-2007, 18:41
Те повечето така говорят, ама на никой не му стиска да се самоубие!