PDA

View Full Version : NqKoi talant Da Pomogne!



ZuZiii
03-08-2007, 16:33
Zdr.Uchitelkata mi po literatura, poiska ot celiq klas eseta ili stihotvorenie za nasheto u-she, koeto April pravi 20 godini-iubilei ! Uchilisteto v koeto ucha,ne e prosto obiknovena gimnaziq za men,to e VSICHKO!Vinagi kazvam,che e nai-slunchevata sgrada v kvartala mi i sqkash e vinagi usmihnato. Uchitelite ni sa strahotni hora,dori moje dase kaje,che v nqkoi ot tqh vijdam priqtel, a za klasa i obshto vzeto uchenicite v cqloto u-she sme golqm EKiP.Zaedno hodim po koncerti,ponqkoga se islagame,no bez tova ne moje, kogato pechelim nagradi sichki sme shaslivi (horeografi sme) hodim na ekskurzii i t.n. Mnogo mi se iska da napisha stihotvorenie,estesveno probvah no nqkak si ne moga da rimuvam vsichkite si misli.A za ese oshte ne sme uchili podrobno kak se pishe ese,az sym v 8mi klas i oshte ne sme go vzeli tva...Iskam da vi pomolq,ako moje da mi pomognete po nqkakyf na4in,nadqvam se da ima nqkoi talant,kotio rimite mu ne mu myrat i dam i pomogne! Blagodarq vi predvaritelno! :? #-o

n1ght_shadow
03-08-2007, 17:37
to za da napi6e6 ese ne e nujno da si go u4il podrobno kak se pi6e..
kato cqlo v pove4eto eseta izrazqva6 tvoeto mnenie po daden vupros i t.n.
ako kaje6 kakvi temi sa vi kazali za ese moje i da moga da ti pomogna s tova kakvo da napi6e6

ZuZii
03-08-2007, 20:01
svobodna tema :roll:

n1ght_shadow
03-08-2007, 20:20
mmmmmmmm svobodna tema....
ne moa ti pomogna :D ne moga as da ti mislq temite ina4e za konkretna tema moga da ti kaja 6to gode za kakvo moje da pi6e6