PDA

View Full Version : kakwo stawa?kakwo da prawq...?



моМичеТо
03-08-2007, 17:44
и така...днес е 8 март...а с теб сме в един клас...аз те обичам,но ти незнаеш за това,приемаш ме като близка приялтелка,обичаш моята най-добра приятелка... :smt010 толкова е тъжно... Не се разбирам..не се разбирам защо си позволявам да мечтая за теб след като ти никога не ще ме приемеш като момиче? Защо по дяволите...защо.... Днес ми подари една прегръдка..няколко мили думи....те ме нараниха адски.... толкова съм мечтала да се сгуша в голямата топла прегръдка и да усещам как бие сърцето ти... толкова исках това... сега съм смазана... малкото здраво парченце от сърцето ми вече е разбито... Но не мога да ти кажа че те обичам вече почти 2 години...не мога...не искам да ме отхвърлиш...не искам да те загубя като приятел... защо живота е толкова зъл спрямо мен? защо? :smt010 :smt010 Обичам те мили мой...ти си принца на моите мечти...умирам за всяка твоя дума,умирам за всяко твое движение...умирам за сърцето ти,обожавам чистата ти душа...мразя себе си че обичам човека който никога няма да е смен... да ти кажа ли че те обичам...? Защо подяволите не дпирам да мисля за теб..и защо обичаш точно нея..най блиькото за мен момиче.... защо....?

мили мой Крис обичам те....незнам дали някога ще мога да ти кажа... незная дали трябва да ти кажа....

_VIP_
03-08-2007, 17:54
Ъ? и кво

Buttk0
03-08-2007, 17:59
Сърцераздирателно ... :smt010

koalka
03-08-2007, 17:59
Кажи му, поне ще ти олекне.

Blab
03-08-2007, 18:08
Кажи му, поне ще ти олекне.
да да, после ще е не само без Крис, а и без приятелка :cry:
и аз съм изпадала в твоята ситуация.(преди доста време, но е без значение)За съжаление нямам решение на проблема ти, но все пак те съветвам да не признаваш нищо на никого(от тях, де), освен ако не си готова да ги изгубиш...

Buttk0
03-08-2007, 18:09
Тоест ... Прережи си вените ! :idea:

JoeBanana
03-08-2007, 18:11
ше пусна сълзичка :mrgreen: и то не една :mrgreen:

момичето
03-08-2007, 18:17
приятелката ми знае...той не знае. с нея имаме успер силно приятелство а и тя не го харесва като момче а само като приятел.... просто сега ми е адски самотно и супер зле..просто споделих с вас...а вените НЕ няма да си ги прережа-това не е решение на никой проблем :idea:

koalka
03-08-2007, 18:38
Кажи му, поне ще ти олекне.
да да, после ще е не само без Крис, а и без приятелка :cry:
и аз съм изпадала в твоята ситуация.(преди доста време, но е без значение)За съжаление нямам решение на проблема ти, но все пак те съветвам да не признаваш нищо на никого(от тях, де), освен ако не си готова да ги изгубиш...Та....както каза момичето, приятелката й знае, така че е по-добре да му каже.Да обичаш толкова силно и дори човека срещу теб да не знае...

vvs_go
03-08-2007, 20:16
brei i jenite imali 4uvstva

malko inat4e
03-09-2007, 07:10
samoubii se ama predi tva napi6i na edno list4e"ti si vinoven"dai go na toq katil i posle se samoubii ta da mu teji6 na surceto kato svinq na 6oseto buaxaxaaxaxaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005

iiirish
03-09-2007, 07:57
може би наистина го обичаш, но сама каза, че той има чувства към твоя приятелка, при това най-добрата! не се намесвай между тях, остави нещата както са сега... и не спирай да се надяваш, че някой ден той може и да погледне на теб не само като на приятелка!
аз съм живото доказателство за това! сегашния ми приятел и аз бяхме в една компания в училище цели 4 години, през 3 от тези четири години той е изпитвал чувства към мен и макар че съм била с други момчета през тези години и той ме е виждал с тях, никога не се е отказал от мен. и сега... от преди два месеца аз погледнах на него по съвсем различен начин и никак не съжалявам ;)

Mike-Jones
03-09-2007, 08:30
може би наистина го обичаш, но сама каза, че той има чувства към твоя приятелка, при това най-добрата! не се намесвай между тях, остави нещата както са сега... и не спирай да се надяваш, че някой ден той може и да погледне на теб не само като на приятелка!
аз съм живото доказателство за това! сегашния ми приятел и аз бяхме в една компания в училище цели 4 години, през 3 от тези четири години той е изпитвал чувства към мен и макар че съм била с други момчета през тези години и той ме е виждал с тях, никога не се е отказал от мен. и сега... от преди два месеца аз погледнах на него по съвсем различен начин и никак не съжалявам ;)
shizofreniqta e losho neshto ti opredeleno stradash odavna a kolko pishki si lapala ako ti gi sloja na gurba kato taralej shte stanesh !!! tupa ku4ka se se pravish na golemiq filosof

MoHuTo
03-09-2007, 09:13
Кажи му, поне ще ти олекне.
да да, после ще е не само без Крис, а и без приятелка :cry:
и аз съм изпадала в твоята ситуация.(преди доста време, но е без значение)За съжаление нямам решение на проблема ти, но все пак те съветвам да не признаваш нищо на никого(от тях, де), освен ако не си готова да ги изгубиш...Та....както каза момичето, приятелката й знае, така че е по-добре да му каже.Да обичаш толкова силно и дори човека срещу теб да не знае...
Наистина е най-добре да му каже, няма смисъл да си премълчава... [-X :|

W3aKn3ss
03-09-2007, 09:14
Е, щом твоята приятелка го харесва само като приятел мисля, че едва ли ще мине дълго време докато изникне някой друг, който да захаресва повече. :-D От това следват две неща - твоят човек ще остане сам... И не мисля, че ще изгубиш нещо ако се пробваш :D

tyjnoo
03-09-2007, 16:15
ami spored men izdebni moment v koite ste sami..i davai..kaji mu...nadali 6te zagubi6 mnogo..samo moje6 da spe4eli6

SaLzI4Ka
03-09-2007, 18:56
saglasna sam s tyjnoo po-dsobre mu kaji :?