PDA

View Full Version : ????



n1ght_shadow
03-08-2007, 21:24
ae tuka si4ki li sa metali punkari i rokeri e o.O?? ot 30 min 4eta tos razdel i mi napravi vpe4atlenie 4e ima temi samo za metal i tem podobni...
nikoi li ne slu6a techno house trance dance...

even_in_death
03-08-2007, 21:26
някой ако слуша друго освен метъл се 1 не е човек... и аз тфа съм забелязалаа...

lost_girl_in_love
03-08-2007, 22:47
слушам точно тва което ти изброи

rosskata
03-09-2007, 00:31
ПОложението е следното.
Тука всички са много "тру". Слушат само праведна музика. Всеки който слуша нещо друго е тъп грозен и малоумен фешън без собствено мнение и с една загиваща от самота мозъчна клетка. :smt005
Така че ако не слушаш метъл, пънк, хардкор или тям подобни, по- добре не се обаждай, защото само ще ти обясняват колко си малоумен...

Ако искаш да пишеш във този форум, без да те нападат във всяка тема, казвай, че си метъл или пънкар. Иначе нямаш шанс... [-X

:smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-09-2007, 04:59
ПОложението е следното.
Тука всички са много "тру". Слушат само праведна музика. Всеки който слуша нещо друго е тъп грозен и малоумен фешън без собствено мнение и с една загиваща от самота мозъчна клетка. :smt005
Така че ако не слушаш метъл, пънк, хардкор или тям подобни, по- добре не се обаждай, защото само ще ти обясняват колко си малоумен...

Ако искаш да пишеш във този форум, без да те нападат във всяка тема, казвай, че си метъл или пънкар. Иначе нямаш шанс... [-X

:smt005

xaxaxaxa :smt005 :smt005 ema vqrno de.. do nqkude si prav :) daje i az sum edna ot tiq det sa napadali 8-[ a tova koeto izbroi go slu6am.. no gledam da si mul4a shtoto ... osven nego slu6am i malkoooo ama mn`malko metul.. i 4esto sa mi bu4ali na glavata kak moga da slu6am i ednoto i drugoto.... puk az tehnoto go slu6am shtoto na nego tancuvame na trenirovkite nqma kak ;) iskash ne iskash haresvash go..

n1ght_shadow
03-09-2007, 11:43
puk az tehnoto go slu6am shtoto na nego tancuvame na trenirovkite nqma kak iskash ne iskash haresvash go..
kakvo trenira6???

as po techno specialno mnoo sa zapalih ot 1 trenirovka deto treniora ni po kioku6in be6e napravil predi 2-3 godini nqkade... ne e kato obiknovenna trenirovka mi be6e ne6to po specialno...ne moga da se setq za imeto.... tam prosto udari i o6te nqkoi raoti :)

n1ght_shadow
03-09-2007, 11:44
aaaa setih sa ...taebo sa kazva6e :)

giliai
03-09-2007, 12:33
n1ght_shadow hahaa 4ove4eto ot avatara ti tancuva to4no po ritama na giliai,pusni si q i 6te osaznae6 i ti tova hahaha :) pesenta e na rumaneca i en4ev,ako ne znae6,ako nqma6 si q iztegli,za da nabludava6 tova unikalno qvlenie \:D/

kimi_raikonen
03-09-2007, 12:35
ПОложението е следното.
Тука всички са много "тру". Слушат само праведна музика. Всеки който слуша нещо друго е тъп грозен и малоумен фешън без собствено мнение и с една загиваща от самота мозъчна клетка. :smt005
Така че ако не слушаш метъл, пънк, хардкор или тям подобни, по- добре не се обаждай, защото само ще ти обясняват колко си малоумен...

Ако искаш да пишеш във този форум, без да те нападат във всяка тема, казвай, че си метъл или пънкар. Иначе нямаш шанс... [-X

:smt005

Е не съм съгласен.
Не всички фешъни и чалгари са от този тип.Половината от чалгарите в класа ми (сиреч 2-ма човека) са отличници. Мнението им за метъла е следното:
- На мен не ми харесва , но щом ти го слушаш значи има защо.
а не като нормалните фешъни:
- Ти си метъл ли ееее.Ти ша умреш уее. Ща убия.Ей са ща вкарам в пътяя.Ша слушаш чалга щото тва го слушат сички
Ей тва са нормалните фешъни.Само че докато има здравомислещи хора се надявам да не се подлъгваме по мнението на хората без мнение.

Адиос

HeadMasTeR
03-09-2007, 14:40
На мене ми прави впечатление че има много хора които слушат метъл само за да се правят на нещо по-особено(различни).Аз лично си слушам почти всякаква музика...Като съм си у нас слушам house,dance,retro пък като съм с приятели на купонче или диско и съм на градус даже и кючек мога да играя...Сещам се идна фриендка ко ми беше казала:"Не музиката те прави различен,а танцът"xaxa

rosskata
03-09-2007, 20:39
ПОложението е следното.
Тука всички са много "тру". Слушат само праведна музика. Всеки който слуша нещо друго е тъп грозен и малоумен фешън без собствено мнение и с една загиваща от самота мозъчна клетка. :smt005
Така че ако не слушаш метъл, пънк, хардкор или тям подобни, по- добре не се обаждай, защото само ще ти обясняват колко си малоумен...

Ако искаш да пишеш във този форум, без да те нападат във всяка тема, казвай, че си метъл или пънкар. Иначе нямаш шанс... [-X

:smt005

Е не съм съгласен.
Не всички фешъни и чалгари са от този тип.Половината от чалгарите в класа ми (сиреч 2-ма човека) са отличници. Мнението им за метъла е следното:
- На мен не ми харесва , но щом ти го слушаш значи има защо.
а не като нормалните фешъни:
- Ти си метъл ли ееее.Ти ша умреш уее. Ща убия.Ей са ща вкарам в пътяя.Ша слушаш чалга щото тва го слушат сички
Ей тва са нормалните фешъни.Само че докато има здравомислещи хора се надявам да не се подлъгваме по мнението на хората без мнение.

Адиос

Аз не знам дали си ме разбрал.
Говоря за отношението на хората във форум към тези, които не слушат по- хард музика.
Иначе относно фешъните- има хора всякакви. Не трябва да се съди за тях по стила им на обличане или по това какво слушат.

InitialD
03-09-2007, 21:35
Аз по принцип слушам всичко..зависи от момента..така де от доста време обаче съм на House вълна и направо се кефя на макс..а това дето някой го говорят че ако не слушаш такъв и такъв стил си тъпак ...ти им кажи че са хейтъри!!! \:D/

ErinEverly
03-09-2007, 21:42
ae tuka si4ki li sa metali punkari i rokeri e o.O?? ot 30 min 4eta tos razdel i mi napravi vpe4atlenie 4e ima temi samo za metal i tem podobni...
nikoi li ne slu6a techno house trance dance...

Отговор на въпроса ти: не, не са, ама се правят. Някой подхвърлил някога, че пънкът, метълът и метълът са модерни :lol: Можеш да се увериш в това, че тук трутата са малко :roll: Гледа се как да изглеждаш по-готин, музиката е на второстепенен план :roll:
Като тръгнеш по улиците на София и пообиколиш, ще успееш да си направиш изводи за това колко са така гадно наречените от Росската (и не само от нея) тру-та.

Рос,
Честно да ти кажа, наистина незнам защо им се дразниш. Всмисъл, аз говоря за хората, които се интересуват изцяло от един стил музика. Не смятам, че те се мислят за повече от другите, а и не смятам, че по музикалните предпочитания може да се съди за човека.

Shadow_Walker
03-10-2007, 07:37
Ам аз слушам всичко, като се започне от поп, денс, ар енд би, поп-рок, поп-пънк през рок и алтернативен рок до блек и готик метъл.Никога не съм крил това.Просто в момента съм на метъл и алт. рок вална, ако мога така да го кажа.

rosskata
03-10-2007, 08:17
Рос,
Честно да ти кажа, наистина незнам защо им се дразниш. Всмисъл, аз говоря за хората, които се интересуват изцяло от един стил музика. Не смятам, че те се мислят за повече от другите, а и не смятам, че по музикалните предпочитания може да се съди за човека. [/b]
Дразня се не защото слушат някаква музика (която ме кефи между другото), не защото имат самочувствие заради това, че слушат еди- каква си музика (което е тъпо де, ама не ми пречи), дори не защото смятат тези които не слушат хард- музика за тъпи. Не.

Дразни ме само и единствено начин по който, да речем, влиза някое хлапе, лудо по Токио Хотел или Там някаква подобна група, пише тема, и всички просто са длъжни да се изакат вътре, пишейки колко е тъпа групата, колко са смотани членовете и, колко е заблуден автора, и т . н .
Ебаси аз като бях на 12 слушах Спайс Гърлс, какво от това??

Имам сестра на 11 и тя е луда по Токио Хотел и Пусикет Долс. Не ми се иска ако някой ден влезе тук, да я нападат по този начин. Не е нормално хората да се държат така, пък било и във форум.

Иначе за това кой какъв е по улиците нямам мнение. А не ме и интересува. Всеки си има живот и предпочитания и не е моя работа (както и ваша ) да ги съдите. :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-10-2007, 08:59
aaaa setih sa ...taebo sa kazva6e :)

aham sushtoto :) :lol: :lol:

ErinEverly
03-10-2007, 11:52
rosskata,
Ох... Ми... Аз съм го казвала и преди - държа се така, не защото се смятам
за много "хард" или "тру", или квото и да е. Просто аз се дразня на тея стилове, които се слушат най-ного. Някакси ми е тъжно че хората слушат някакви песни, в които няма нито текст, нито музика, а някакви изпълнители, които си правят хубава музика (не говоря само за рок), да си седят в забрава, защото днешност поколение предпочита да слуша някакви глупави песнички. Ми, дразня се. Не ме кефи половината от нашето поколение да си тресе задниците в Амор, слушайки някоя крадена
чалга, някоя едносрична песен на Парис Хилтън, или мистър 50 стинки.
Верно си е, всеки да си слуша квото иска. Знам го, но не мога да го приема :roll: