PDA

View Full Version : Един даскал само ме зяпа



03-09-2007, 06:57
Да вече почвам да се изнервям при най-удобния случай ме оглежда отгоре до долу и не не си въобразявам какво да направяб писна ми ей за това много мразя да влизам в часовете му.П.С. момиче съм

RiseGirl
03-09-2007, 07:03
Kaji na maika si. I nie predi imaxme edin tak1v y4itel ama go izgonixme to4no zaradi tova :wink:

punisher
03-09-2007, 07:20
ако е някъв психопат и разбере,че заради тебе са го изгонили няма да е мн добре :-&
Ама все пак по-добре кажи на някой и да хваща пътя тоя,че кой знае къв е дебил..
В мойто даскало пазача беше педофил и като бях в двора с едни фр ни караше да идваме с него в някви стаички да сме се опознаели :shock: А като му отказахме хвана някво желязо и ни подгони..
и са знае,че заради нас го изгониха . 8-[ ...вместо да те пазят те бият.. ебати шита в тая държава.. :smt017

malko inat4e
03-09-2007, 07:47
gospodina mi po bel e pedofil i mnoo puti me e kanil na kafe :? mislex da kaja na na6te,ama ako go izgonqt zaradi mene lo6o mi se pi6e!toi i bez tva me mrazi 6oto nali toi si vuni na omreli jabi i kostenurki i pri edna ot pokanite mu za kafe go pitax ot koga ne se e kupal 6oto smurdi ujasno i ot togava mn me e namrazil :-D naposleduk oba4e imam 4ustvoto 4e me sledi i mn se pritesnqvam :cry: dori kogato izlizam da se vidq s edno mom4e toi vurvi sled mene i ponqkoga ni gleda(mene i mom4eto) ot edin xrast :smt010 mnoo me e strax ot nego ve4e i vse pak kato iskam da otslabna sqdam za malko do nego i posle edna sedmica ne pipvam xrana!ve4e dori si vzimam aromatizator kato vlizam v negovite 4asove :-D 6egata na strana ta da kaja li na na6te za toq katil :?:

Aileen
03-09-2007, 07:50
gospodina mi po bel e pedofil i mnoo puti me e kanil na kafe :? mislex da kaja na na6te,ama ako go izgonqt zaradi mene lo6o mi se pi6e!toi i bez tva me mrazi 6oto nali toi si vuni na omreli jabi i kostenurki i pri edna ot pokanite mu za kafe go pitax ot koga ne se e kupal 6oto smurdi ujasno i ot togava mn me e namrazil :-D naposleduk oba4e imam 4ustvoto 4e me sledi i mn se pritesnqvam :cry: dori kogato izlizam da se vidq s edno mom4e toi vurvi sled mene i ponqkoga ni gleda(mene i mom4eto) ot edin xrast :smt010 mnoo me e strax ot nego ve4e i vse pak kato iskam da otslabna sqdam za malko do nego i posle edna sedmica ne pipvam xrana!ve4e dori si vzimam aromatizator kato vlizam v negovite 4asove :-D 6egata na strana ta da kaja li na na6te za toq katil :?:

Според мен трябва да кажеш, но ги предупреди и че те е страх и ако могат да направят нещо без той да разбере, че от теб е тръгнало всичко.

iiirish
03-09-2007, 08:07
кажи на родителите си. те ще поемат нещата в свои ръце ;)

03-09-2007, 09:10
и те кво точно могат да направят?И това отпада,защото на наще не им пука за мен в това съм сигурна.Друго какво мога да направя освен да седя така.Също по време на часовете той непрекъснато говори за това как харесвал някои от фолк певиците със силиконовите цици и големите устни а това не е много нормално да се говори в час по География вече не издържам

malko inat4e
03-09-2007, 09:14
a normalno li e daskala po bel da te kani na kafe i da te sledi a?!?!?!? tvoq daskal ne e 4ak tolkova zle!a kvo da kaja az kato dori ne moga da se vidq s edno mom4e 6oto toq katil ni gleda ot edni xrasti i ne mojem dori da se celunem!?!? tva spored tebe normalno li e???????

punisher
03-09-2007, 09:16
a normalno li e daskala po bel da te kani na kafe i da te sledi a?!?!?!? tvoq daskal ne e 4ak tolkova zle!a kvo da kaja az kato dori ne moga da se vidq s edno mom4e 6oto toq katil ni gleda ot edni xrasti i ne mojem dori da se celunem!?!? tva spored tebe normalno li e???????
добре де, не ни се карай.. :lol:

juSTkiddy
03-09-2007, 12:47
uf ujas...pedofiliqqq...

positive
03-09-2007, 12:57
kaji na direktora nie imahme edin takuv individ po fizi4esko i go mahnaha

In4iTu_
03-09-2007, 16:09
Кажи на родителите си. Те да се погрижат.

ice_cream_f
03-09-2007, 18:12
Exxx ot pedofili mi omruzna

CrazyWitch
03-09-2007, 18:16
Огледай го и ти :lol: и след това на края можеш направо да му кажеш "Извинете неприятно ми е да ме оглеждате по тоя така.. нетипичен начин. Спрете се да ева. Изнервящо е."

Fucking_Life
03-09-2007, 18:43
И моя по рисуване в пети клас ни заклю4ваше в кабинета,ама след като го подлудихме (подпалихме кабинета,надраскахми си4ки 4инофе) разбра 4е с нас няма да я бъде и от 6ести клас ве4е спря да ни заклю4ва.Но понякога все още потупва някой за гъза... :smt018

drawers
03-10-2007, 12:41
Хаха, а един беше викал, че съм го съблазнявала и съм си разкопчавала дънките в час, манибегибегимани :smt005 Е кажи му, че не си дедофилка.

Allthatshewant
03-10-2007, 12:46
обсъди го с родителите си и действайте както прецените за най-добре .. това не търпи отлагане