PDA

View Full Version : Историйки :)!!!



Sashas
03-09-2007, 09:32
Ей незнам дали е правена такава друга тема,но в главата ми се върти от мн време.Защо не всеки от нас не сподели поне едно интересно сексуално изживяване :roll: .Кажете вашата история>>>>>>> :roll:

Charlotte_the_Harlot
03-09-2007, 18:10
Ей сегичка.
Бяхме на заведение с група приятели. Бях хвърлила око на едно от другарчетата и така се случи, че заедно отидохме на дискотека с него и още две дечица. Двете децица се забиха, ние двамата също. Той ме покани у тях. Попитах какво ще ми обещае, ако дойда. "Няма да пуша в стаята си", отговори той. Навих се. Отидохме у тях, легнахме си и... той заспа.
Край на историята. :-D

smirnoffgreen
03-09-2007, 19:51
[quote="Charlotte_the_Harlot"]Ей сегичка.
Бяхме на заведение с група приятели. Бях хвърлила око на едно от другарчетата и така се случи, че заедно отидохме на дискотека с него и още две дечица. Двете децица се забиха, ние двамата също. Той ме покани у тях. Попитах какво ще ми обещае, ако дойда. "Няма да пуша в стаята си", отговори той. Навих се. Отидохме у тях, легнахме си и... той заспа.
Край на историята. :-D
хахахаха :lol:

Pussy_Searcher
03-09-2007, 19:59
ами бях в казармата и на ограта винаги имаше една проститука и я вкарах вътре и цялата рота и се изреди ,включително и аз и секи за да я ебе ми плащаше по 5 лв.Аве доста при събрах де, и на курвата и платих 20 лв ,остана мн доволна.И после разбраха за тая курва и за 2 дена бях в калцера.

smirnoffgreen
03-09-2007, 20:06
еи мн забавни историики имате е

InitialD
03-09-2007, 23:15
Сега остава някой да заговори за влажни п**ки и наплюнчени к***ве и ето ти една добра история..доволен ли си успя ли да свършиш..чекиджии с чекиджии !!! :smt013

fire_16_f
03-09-2007, 23:33
Ето ви няколко-от блясък.бг \:D/

Тъмнината обгръща като с воал заспалата земя и необятната морска шир. Разхождаме се, хванати за ръка, и наблюдаваме танца на вълните под усмихнатата ярка луна и звездно небе, които пръскат светлина, дошла отпреди милиони години.

Стоим на плажната ивица, а вятърът гали нежно телата ни, като предизвиква наслада и успокоение едновременно. Неговата силна мъжка ръка бавно докосва раменете ми, гърба ми, лицето, косите ми, което ме води до опиянение и чувство за взаимна близост, неизпитвани досега Ударите на сърцето ми са в унисон с кипежа на морските вълни, които образуват огърлица от пяна по крайбрежната ивица. Силен и упойващ мирис на водорасли, който прониква във всяка пора! Полъх от вятър! Опияняваща музика! И две сърца, и две тела, вплели се във вихъра на сладострастен танц. Танц, който събужда надежда за вечността на любовта, сляла се в този миг с вечното и безкрайно море!

********

Прибирам се от работа, колата му е в двора, необичайно рано за него. Откривам в спалнята. Лампите са угасени, а по целия под има ароматни свещи и листенца от рози. На масата - свещ във формата на сърце, шампанско и две кристални чаши. Приятелят ми ме посреща с кърваво червена роза, помага ми да си съблека дрехите и ми облича копринен халат. Подава ми чаша шампанско. Пренася ме на ръце до леглото. Развързва леко халата ми и започва да ме целува по цялото тяло, освобождава ме от бельото ми и продължава да ме целува...

Сигурно мина около час,, преди да проникне в мен. Не ми се искаше да свършва, но в същото време умирах от желание да го усетя още по-близо до мен. Сигурно беше минал още час, който ми изглеждаше като цяла вечност, но в същото време и като един миг. Не спираше да ми повтаря колко много ме обича, а в очите му гореше страстта, която бях забравила. Стана от леглото, подаде ми чаша шампанско, а вътре - златен пръстен с диамант. Падна на колене и ме помоли да се омъжа за него. Отговорът ми беше да.

***********

Всички знаете истории за сестрите в бели престилки, за най-хубавия лекар... Обаче нашето е истинка любона история в бяло! Ние сме колеги, приятели, любовници... Винаги ще помня началото на любовния ни живот. Дежурството ми приключваше, а неговото започваше. Покани ме да изпием по кафе. Аз обаче взех и сладолед с черешки. Седяхме на кожения диван в кабинета му, а аз му подавах в устата сладолед. Когато стигнах до черешката, се настаних удобно в скута му и му я подадох с устни. Той лакомо я пое и се сляхме във вълнуваща целувка. Усещах възбудата му през тънкия панталон. Осмелих се и Го погалих, а Той порасна в ръцете ми. Целувхме се страстно, сладко и продължително!Той отдавна пулсираше ритмично дълбоко в мен, когато... на вратата се почука. Притихнахме. Една от неговите сестри беше дошла, за да го покани за вечерната визитация. Това се случи преди четири години, но се обичаме и сега, а страстта ни е изпепеляваща всеки път!

***************

Приятелят ми, който работи като инспектор в банка и често отсъства за по-дълго време от града, беше заминал в командировка за четири ужасно дълги за мен дни. Аз работя в малко магазинче за индийски стоки, а в студените зимни дни купувачите не са много. На третия ден след заминаването му вече се чувствах като изоставена, но скритото желание вътре в мен ме топлеше.

И ето че на входа на магазина, без въобще да го очаквам този ден, без да ме предупреди, застана той, моят приятел. Усмихна ми се и ме целуна. Усетих как се събужда и надига поривът в мен, а телата ни, клетите, искаха да се слеят веднага ведно. Дръпнах го за яката на палтото към тясната съблекалня в ъгъла, която все пак ни побра. Той галеше със страст зажаднялото ми за ласки тяло, а аз го обсипвах с целувки. Бяхме възбудени така, както отдавна не се беше случвало. Правихме бурен, но изпълнен с много топлина секс. Малката, неугледна кабина се беше превърнала за нас в най-луксозната спалня на света!

След като свършихме почти едновременно и набързо се облякохме, с почуда видяхме срещу нас две дами на средна възраст, които с ококорени очи стояха на входа и ни гледаха палаво, но и малко завистливо...

*****************

Първото ми гадже беше едно страхотно момче - Иван. Една вечер решихме да се усамотим с колата на някое романтично място. Речено-сторено.

Мястото беше далеч от града. До него се стигаше по оживен път. Когато пристигнахме, побързахме да се преместим на задната седалка на колата и да се отдадем на ласки. Иван беше страхотен любовник. Съблече ме гола и ме целуваше по цялото тяло, докато се разтреперах от страст. Гол до кръста, той тъкмо си сваляше дънките, когато се чу вой на полицейска сирена. Докато ние сме „били заети“, колата ни се е видяла съмнителна на полицаите. Не мога да опиша колко се изплаших – баща ми беше полицай и точно тази вечер беше на работа. Аз бях гола на задната седалка на някаква кола и представете си, ако беше слязъл да провери какво става.

Разбрали каква е работата, полицаите си отидоха. След преживяното приключение страстта ни се увеличи. Любихме се по-хубаво от всеки друг път.

***************

Това се случи в голяма приятелска компания. Бях си купила нов марков парфюм, който приятно се сливаше с тялото ми. Освен това имах и настроение да се облека малко по-така, демек леко шантаво. Както си течеше купонът и си дансех, едно момче, с което се познавахме вече 2-3 години, ме покани на танц. Още в самото начало усетих, че ме прегръща по-силно и някакси като че иска да се залепи по извивките на собственото ми тяло. Това ме учуди, защото досега никога не ми беше реагирал по този начин, а аз бях правила какво ли не, за да привлека вниманието му. Не ми трябваше много време, за да „загрея“ и аз. След танца набързо се измъкнахме от купона и почти набегом отидохме в неговата квартира. Е, ясно е, че правихме секс – първо бърз, див и изпепеляващ, а в малките часове на нощта вече се носехме в сластните забавени ритми на взаимните си ласки. На сутринта той ми призна, че онова, което го е подлудило, е бил начинът, по който ухая.

Вече 6 месеца всяка нощ сме заедно, е, понякога се срещаме и през деня в работна време, за да изберем заедно... новия ми парфюм.

****************

С приятеля ми от доста време не се бяхме отдавали на бурни страсти, без да мислим за ранното ставане на следващия ден или пък колко ангажименти ни очакват. Мразя това сиво ежедневие, което ни поглъща и част от което е просто сексът преди лягане.

Решихме да си подарим една наша вечер, през която да не се говори за работа. Той беше подготвил всичко. Взе ме от вкъщи и ме закара на вилата, в която не бяхме ходили от доста време. Там ни чакаше вечеря, вино и много свещи. След като приключихме с храненето, преминахме към съществената част. Приятелят ми каза, че желае тази вечер аз да започна с любовната игра. Много се зарадвах, защото от доста време не ми се беше случвало, пък на мен ми доставя удоволствие да го правя. Така и стана - той легна и ме остави да се развихря върху него. Беше много вълнуващо - любихме се страстно и продължително. Междувременно пробвахме и заобикалящите ни мебели. Напълно омаломощени, няколко часа след полунощ заспахме. На следващия ден, като се събудих, не можех да повярвам, че всичко е свършило и отново се впускаме в сивия делник.

дано са ви харесали..

Miteto_bs
03-10-2007, 07:21
ами бях в казармата и на ограта винаги имаше една проститука и я вкарах вътре и цялата рота и се изреди ,включително и аз и секи за да я ебе ми плащаше по 5 лв.Аве доста при събрах де, и на курвата и платих 20 лв ,остана мн доволна.И после разбраха за тая курва и за 2 дена бях в калцера.

ХАхахахха пич твоята история е най яка :wink:

Charlotte_the_Harlot
03-11-2007, 03:44
бляяяясък рулз :-D

ThePainIsReaL
03-11-2007, 11:49
ами бях в казармата и на ограта винаги имаше една проститука и я вкарах вътре и цялата рота и се изреди ,включително и аз и секи за да я ебе ми плащаше по 5 лв.Аве доста при събрах де, и на курвата и платих 20 лв ,остана мн доволна.И после разбраха за тая курва и за 2 дена бях в калцера.

То гладен няма да останеш :wink: :lol: