PDA

View Full Version : беше страшно



03-09-2007, 10:19
Ами... излизаме от близо 6 месеца, ама не сме го правили все още.
Той е на 20, а аз на 17. Каза ми, че ще ме чака колкото време искам... но вчера. :smt010
Вчера ме покани у тях, за да пием уж по едно кафе. Докато стояхме усетих, че се приближава опасно близо до мен, хвана ми ръцете и ме повлече към стаята си. Крещях, виках... но нямаше кой да ме чуе... молих му се, накрая се разплаках но той не потрепна, а продължи. Бях девствена, мамка му :smt010 Болеше ме страшно много, но него не го интересуваше. Накрая ми каза, че следващия път ще е по-хубаво. Целуна ме, облече се и излезе. Не използвахме презерватив, ама едва ли това е най-малкия ми проблем. Не съм казала на майка си. Срам ме е да й го споделя. Не знам дали това нещо може да се класифицири като изнасилване или не... за да подам жалба. :smt010

`Death`Whore`
03-09-2007, 10:21
Най-добре прекрати всякаква връзка с него. От жалби няма смисъл. И да, изнасилване е.

SiMiLi_
03-09-2007, 10:23
:shock: lele gorki4kata spored men e iznasilvane no ot jalbi nqma smisal :smt012

deusex
03-09-2007, 10:42
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

03-09-2007, 10:45
Това си е чиста проба изнасилване. Веднага кажи на майка си и се обърнете към полицията. Щото този тип утре може и на друго момиче да приложи този номер. :smt013 :smt013

`Death`Whore`
03-09-2007, 10:46
Ти мнооого знаеш за женския организъм. Ще ти кажа, че 2-рият път не е безпроблемен почти никога. И е почти като първия.

Pussy_Searcher
03-09-2007, 10:46
хубавото че вече не е девствена,но лошото е че може да й остане като психическа травма.познавам едно момиче което го изнасилиха .някаде от 2-3 години няма сексуални контакти.

^KaSiDi^
03-09-2007, 10:48
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vyh strahotna logika imash... :evil: da ne hodish na uroci?! :smt013 toi sig i onq neiniq priqtel e mislel kat tebe i za da i napravi usluga q e izchukal nasila...toi sig shtot mn q obicha nali...?

a otnosno temata : milichka,spored men TRQBVA da podadesh jalba!!! ne biva da go ostavqsh ei taka beznakazano...az ako bqh(da chukna na dyrvo dano ne mi se sluchva kakto na men taka i na vsichki drugi momicheta) bih podala vednaga jalba...ili ako naistina tolkova me e sram...bih razkazala na bashta si,na chisho si...na nqkoi priqtel,koito taka shte go podredi,che cql jivot da syjelqva,che i s pryst me e barnal!

Valar
03-09-2007, 10:49
Ходите от шест месеца ти отиваш у тях.... :roll:
Той на 20 какво си мислеше,че ще играете Шах ли!?
Другия път си вземи некои на 50 и отиди у тях с мисълта,че ше готвите!

deusex
03-09-2007, 10:59
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vyh strahotna logika imash... :evil: da ne hodish na uroci?! :smt013 toi sig i onq neiniq priqtel e mislel kat tebe i za da i napravi usluga q e izchukal nasila...toi sig shtot mn q obicha nali...?

еее много феминистки се сабраха тука...
вече казах че съм ПРОТИВ насилието но си има и добри страни...
все пак и вълкът е направил услуга на червената шапчица нали (хехе вероятно тя затова е "червена")


Ходите от шест месеца ти отиваш у тях.... :roll:
Той на 20 какво си мислеше,че ще играете Шах ли!?
Другия път си вземи некои на 50 и отиди у тях с мисълта,че ше готвите!

така я!
както е казал народът:
"като те е страх от мечки не ходи в гората!"

Barbie
03-09-2007, 11:02
Ходите от шест месеца ти отиваш у тях.... :roll:
Той на 20 какво си мислеше,че ще играете Шах ли!?
Другия път си вземи некои на 50 и отиди у тях с мисълта,че ше готвите!

:-s Да, ако тя не иска секс на шах ще играят. Годините му са без значение.

Това е изнасилване и имаш пълното право да подадеш жалба. Говори с родителите си.

Mr_StZ
03-09-2007, 11:03
Подай жалба естествено! Баси мухлиото е този за кав се мисли да те насилва! За такива БГ буклуци си има специялно място!

^KaSiDi^
03-09-2007, 11:07
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vyh strahotna logika imash... :evil: da ne hodish na uroci?! :smt013 toi sig i onq neiniq priqtel e mislel kat tebe i za da i napravi usluga q e izchukal nasila...toi sig shtot mn q obicha nali...?

еее много феминистки се сабраха тука...
вече казах че съм ПРОТИВ насилието но си има и добри страни...
все пак и вълкът е направил услуга на червената шапчица нали (хехе вероятно тя затова е "червена")


Ходите от шест месеца ти отиваш у тях.... :roll:
Той на 20 какво си мислеше,че ще играете Шах ли!?
Другия път си вземи некои на 50 и отиди у тях с мисълта,че ше готвите!

така я!
както е казал народът:
"като те е страх от мечки не ходи в гората!
"

NE,NE E TAKA!!! Znachi kakvo oznachava "Ходите от шест месеца ти отиваш у тях.... :roll:
Той на 20 какво си мислеше,че ще играете Шах ли!?" ....?!?!?
nepremenno li znachi,che tr da pravqt sex...? dubre,vie dvamata naprimer kato pokanite gadjetata si u vas nepremenno li tr da gi izchukate(kato v sluchaq dori tva e za pryv pyt :!: ) az kat sme si s moito dete v nas,kvo postoqnno li tr da pravim sex...? non stop...i vinagi plius tva! :?:
za men se vryshtate kym gadniq mit,che kogato edna jena e iznasilena NEPREMENNO tr tq da e vinovna,che e bila...vinagi shte se kaje,che e bilo zaradi provokativnoto i obleklo ili zaradi neshto dr,v sluchaq che se e navila da ide v tqh... ](*,) ](*,) ](*,)
spored men momicheto v nikoi sluchai ne e vinovno i sym absoliutno syglasna,che moje dori da ne e podozirala che moje da se sluchi taka...zashtoto ako bqh az bih si predstavila naprimer edin romantichen sledobed,da si se gushkame na legloto,da si pushim,da si govorim i taka...

aaa i oshte neshto deusex...ne sym feministka,prosto... ](*,)

Mr_StZ
03-09-2007, 11:12
Съд за буклука нещастен!

Barbie
03-09-2007, 11:13
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vyh strahotna logika imash... :evil: da ne hodish na uroci?! :smt013 toi sig i onq neiniq priqtel e mislel kat tebe i za da i napravi usluga q e izchukal nasila...toi sig shtot mn q obicha nali...?

еее много феминистки се сабраха тука...
вече казах че съм ПРОТИВ насилието но си има и добри страни...
все пак и вълкът е направил услуга на червената шапчица нали (хехе вероятно тя затова е "червена")


:-s Къде виждаш феминизъм тука? Добри страни НЯМА. Това, че е "отворена" не е кой знае какъв повод за щастие. Принципно за момичетата е важно да свързват първия си път с положителни емоции. Едно такова "начало" може да се отрази зле на сексуалния живот на девойката занапред. И "следващия път, когато си ляга с някого" няма да е "готова" - напотив, съвсем възможно е да е по-притеснена и уплашена от едно девствено момиче. Идеята на първия път не е просто да загубиш девствеността (брех, имам чувството, че тва още малко ще се превърне в мръсна дума :-s ), а да споделиш момента с някой определен човек. Да ви имам и ценностната система... :-s

`Death`Whore`
03-09-2007, 11:13
Когато човек отива с гаджето си в дома на единия от двама, трябва да е наясно, че има голяма вероятност да се стигне до секс. Извинете, ако тук има Деви Марии.

Barbie
03-09-2007, 11:17
Когато човек отива с гаджето си в дома на единия от двама, трябва да е наясно, че има голяма вероятност да се стигне до секс. Извинете, ако тук има Деви Марии.

Има вероятност да се стигне до секс ако и двамата имат желание за секс. Ако единият обаче отказва, на другия ще му се наложи да уважи решението на партньора си и да си кротува.

`Death`Whore`
03-09-2007, 11:18
Това е така. Особено ако единият го боли...

^KaSiDi^
03-09-2007, 11:19
Когато човек отива с гаджето си в дома на единия от двама, трябва да е наясно, че има голяма вероятност да се стигне до секс. Извинете, ако тук има Деви Марии.

Devi Mari nqma,dokolkoto znam e samo edna,ama ne sym syglasna...!!!
Ne mislq,che trqbva da se stiga do sex vinagi i osobenno pak nasila... :!: Dubre we az li sym sbyrkana ili kvo...?!?! zadyljitelno li e kat ida u gadjeto da me izchuka,che da e dovolen,ponqkoga mi stiga samo da me gushne i celune i pak umiram ot kef ...
aaa otnosno veroqtnostta,razbira se ima,to vsichko na pryv pogled e veroqtno,vyprosa e kolko...tuk e nishtojno...pone spored men!

`Death`Whore`
03-09-2007, 11:21
Говорех принципно. Постъпката му е отвратителна, естествено. И никой не е казал, че не е приятно просто да гушнеш гаджето...но възрастните хора имат нужда от секс, а ако се прибави това, че обичат гаджето си и то ги възбужда, е почти неминуемо. :)

n1ght_shadow
03-09-2007, 11:22
Dubre we az li sym sbyrkana ili kvo...?!?! zadyljitelno li e kat ida u gadjeto da me izchuka,che da e dovolen
ne ne e zadaljitelno no v golqma 4ast ot slu4aite se stiga do tova
no vse pak e dobre da go ima6 v predvid kato hodi6 u nqkoi :D

n1ght_shadow
03-09-2007, 11:23
a otnostno tos maloumnik det si e pozvolil volnosti s avora na temata - qko boi po tikvata i posle v zatfora :twisted:

^KaSiDi^
03-09-2007, 11:31
Dubre we az li sym sbyrkana ili kvo...?!?! zadyljitelno li e kat ida u gadjeto da me izchuka,che da e dovolen
ne ne e zadaljitelno no v golqma 4ast ot slu4aite se stiga do tova
no vse pak e dobre da go ima6 v predvid kato hodi6 u nqkoi :D

chestno kazano principno mn trudno se navivam da hodq po gostita,na mnenie sym che zatva si ima kafeta,klubove,diskoteki,samo ako se nalaga i sym dostatychno sig kyde otivam :P aaa inache v moq myj s gotovnost i si mi e mn qsno dokyde bihme mogli da stignem,no absoliutno vinagi s jelanieto i na dvama ni... :smt007 xixix ama drug e vyprosa,che nie vinagi imame takova :)

miloto_girl_4e
03-09-2007, 12:03
Ох, миличката ... много кофти нещо ти се е случило..
Да, това си е чисто изнасилване, нищо, че сте били гаджета, всичко против волята ти си е насилие..
Както преди мен казаха от жалби няма особен смисъл, такаче по-добре просто се отърви от него ...
И следващият път бъди по-внимателна и не се доверявай никому :!: :!: :!:

Buttk0
03-09-2007, 12:23
Ами... излизаме от близо 6 месеца, ама не сме го правили все още.
Той е на 20, а аз на 17. Каза ми, че ще ме чака колкото време искам... но вчера. :smt010
Вчера ме покани у тях, за да пием уж по едно кафе. Докато стояхме усетих, че се приближава опасно близо до мен, хвана ми ръцете и ме повлече към стаята си. Крещях, виках... но нямаше кой да ме чуе... молих му се, накрая се разплаках но той не потрепна, а продължи. Бях девствена, мамка му :smt010 Болеше ме страшно много, но него не го интересуваше. Накрая ми каза, че следващия път ще е по-хубаво. Целуна ме, облече се и излезе. Не използвахме презерватив, ама едва ли това е най-малкия ми проблем. Не съм казала на майка си. Срам ме е да й го споделя. Не знам дали това нещо може да се класифицири като изнасилване или не... за да подам жалба. :smt010



Банн по ЕГН за тоя "изнасилвач"

03-09-2007, 12:30
Леле абе вие мозък нямате ли че й приказвате такива неща. Как ще няма смисъл от жалба тя е непълнолетна а той на 20, можеш да поддадеш жалба, ще ти вземат проба предполагам и нали не сте го правили с презерватив 100 % ще има от него, дори и да е свършил навън. Ще го осъдиш като едното нищо.Незнам кой ви пълни главите с глупости че нямало смисъл от жалби. Тя ще има и разкъсвания така че много лесно ще докаже че си е било чисто изнасилване.

`Death`Whore`
03-09-2007, 12:31
Явно някой е голям оптимист по отношение на българското правосъдие.

positive
03-09-2007, 12:45
Ами... излизаме от близо 6 месеца, ама не сме го правили все още.
Той е на 20, а аз на 17. Каза ми, че ще ме чака колкото време искам... но вчера. :smt010
Вчера ме покани у тях, за да пием уж по едно кафе. Докато стояхме усетих, че се приближава опасно близо до мен, хвана ми ръцете и ме повлече към стаята си. Крещях, виках... но нямаше кой да ме чуе... молих му се, накрая се разплаках но той не потрепна, а продължи. Бях девствена, мамка му :smt010 Болеше ме страшно много, но него не го интересуваше. Накрая ми каза, че следващия път ще е по-хубаво. Целуна ме, облече се и излезе. Не използвахме презерватив, ама едва ли това е най-малкия ми проблем. Не съм казала на майка си. Срам ме е да й го споделя. Не знам дали това нещо може да се класифицири като изнасилване или не... за да подам жалба. :smt010leleel ebati ne6tastnika mn qsno 4e e sled kato ti ne si iskala burzo zemi po-dobre da proveri6 dali ne si bremenna ili dali ne te e zarazil s ne6to,4e da deistva6 dokato e rano i kaji na maika ti tq 6te te podkrepi

03-09-2007, 12:46
Специално за изнасилвания и то на непълнолетни пък камо ли при наличието на доказателства осъждат без никакъв проблем.Ти не си ли чувала колко случаи има на такива които са правили секс доброволно и после се изкарват изнасилени и осъждат момчето.Пък в нейният случай си е чисто изнасилване това, има доказателсва така че какво те кара да мислиш, че няма смисъл от жалби.

`Death`Whore`
03-09-2007, 12:47
Съдебната система ме кара да мисля, че няма смисъл. Имаше един случай с пребит мой съученик, тогава беше непълнолетен, и 1 година след това ни извикаха да дадем показания...и резултат нямаше.

positive
03-09-2007, 12:49
estestveno, 4e trqbva da podade takuv tapanar ne moje da ostane nenakazan,samo za6toto e po-silen da si misli ,4e moje da pravi kvot si iska nadqvam se pone tq da ne produljava da se vijda s nego 6tot tva negovoto ne e lubov

03-09-2007, 13:02
Съдебната система ме кара да мисля, че няма смисъл. Имаше един случай с пребит мой съученик, тогава беше непълнолетен, и 1 година след това ни извикаха да дадем показания...и резултат нямаше.


Едно е за побой, друго е за изнасилване на непълнолетна.Че системата куца и то много - вярно е, но има неща който могат да бъдат доказани и извършителя да си получи съответното наказание. А той точно на това разчита че тя няма да го обвини и че всико си е О.К. Трява малко повече смелост от нейна страна, трябва и да каже на родителите си и да го осъдят тоя нещастник.

`Death`Whore`
03-09-2007, 13:04
Хммм...значи подкрепям да го обвини.

malka_sladuranka
03-09-2007, 13:04
Подай жалба, неълнотелна си, ще го осъдиш. :-D

_donna_
03-09-2007, 13:22
хаХАХАхах

Хубавото било,че вече не е девствена.
Услуга й бил направил.Само ако можехте да се гледате
от страни кви малоумщини бълвате ..

Авторката,как можеш да питаш дали е изнасилване?!
Изнасилване е всичко,което се е случило без твоето
изрично съгласие..освен ако викането за помощ не те възбужда ..

И няма какво да те е срам,сподели с майка ти
и вземете някви съдебни мерки пък каквото стане.
Ако го оставите така безнаказан тоя боклук ще започне
да си мисли,че може винаги да постъпва така и да му се разминава.

А..и съвет.Следващия път като решиш да не правиш секс
в продължение на шест месеца,не си хващай някой на 20. (:

bilqn4eto
03-09-2007, 14:03
задалжително кажи на вашите и подайте жалба :?

alkobalko
03-09-2007, 14:06
Повече не се занимавай с него. Кажи на майка си и заедно решете дали ще подадете жалба, защото това си е чисто изнасилване.

MalKa_BLuDnica
03-09-2007, 14:17
i az mislq kato drugite-nqma smisul ot jjalbi. ne se vijdai s nego pove4e i dano vsi4ko se opravi :-k

fulldelight
03-09-2007, 14:38
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
абе ти тъп ли си бе?!?@!?@!??


:arrow: Бейби, това си е чисто изнасилване. Искам да ти кажа, че повече изнасилвания има от хора, които са познати и/или приятели, а не на тъмна уличка...не знам дали жалбата ще има ефект, но не пречи да пробваш.

Na7a6a
03-09-2007, 14:47
Искрено ти съчувствам!Моят съвет е да споделиш с майка си всичко,тя ще те разбере и ще ти помогне.А също е добре да пуснеш жалба,за да не се случи това и на някое друго момиче!Но запомни едно-ТИ НЯМАШ ВИНА :!: :!: Тревожи ме и факта че е било без презерватив,може да си бременна!Направи си тест,за да няма съмнения.Успех и помни че всичко ще се оправи,само бъди силна! :wink:

f1s714e70
03-09-2007, 22:04
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
абе ти тъп ли си бе?!?@!?@!??


:arrow: Бейби, това си е чисто изнасилване. Искам да ти кажа, че повече изнасилвания има от хора, които са познати и/или приятели, а не на тъмна уличка...не знам дали жалбата ще има ефект, но не пречи да пробваш.


eii ti si prava mila tva si e 4isto iznasilvane aa kolkoto do toq idiot deto kazva da se radva 4e ve4e ne e devstvena 6te mu kaja samo da si ebe maikata za6toto tova pri parvia ti pat da te nasilqt e mn mn gadno i moje totalno da obarne predstavite i za sexa.I dr- az smqtam 4e ne e lo6o edno momi4e da e devstveno parvia i pat da e s mom4e koeto obi4a, i koeto q obi4a za nego 6te e udovostvie spored men da i e parvia i da znae 4e ne e bila na nikogo drug osven na nego!!!

f1s714e70
03-09-2007, 22:06
eii fulldelight ti mai si mom4e-izvinqvai ;)

03-09-2007, 22:08
Ами... излизаме от близо 6 месеца, ама не сме го правили все още.
Той е на 20, а аз на 17. Каза ми, че ще ме чака колкото време искам... но вчера. :smt010
Вчера ме покани у тях, за да пием уж по едно кафе. Докато стояхме усетих, че се приближава опасно близо до мен, хвана ми ръцете и ме повлече към стаята си. Крещях, виках... но нямаше кой да ме чуе... молих му се, накрая се разплаках но той не потрепна, а продължи. Бях девствена, мамка му :smt010 Болеше ме страшно много, но него не го интересуваше. Накрая ми каза, че следващия път ще е по-хубаво. Целуна ме, облече се и излезе. Не използвахме презерватив, ама едва ли това е най-малкия ми проблем. Не съм казала на майка си. Срам ме е да й го споделя. Не знам дали това нещо може да се класифицири като изнасилване или не... за да подам жалба. :smt010
А ти какво търси да ходиш в тях?Сама си си виновна.Правилно е постъпило момчето даже се радвай че само той те е опънал.Щото аз така прекарах една в нас и я чукахме с аверите цял ден бяхме 5 човека и беше много яко като от секс филм,само ем е яд че нямахме камера да си напраиме филмче :-D

fire_16_f
03-09-2007, 22:25
Това е чисто изнасилване...и не говорете, че си го е търсила!!!
6 месеца са много време, да не мислите, че за първи път са ходили в тях!?
от жалби,обаче няма смисъл, защото Правосъдието ни е....ще се влачиш по съдилища и всички ще разберат,а на края не се знае какво ще стане..да не говорим, че ще има такива идиоти като някой форумци, които те питат за какво си ходила в тях и ще кажат, че си си го търсила.. :evil: след 6 месеца с някой му имаш доверие-ето защо е отишла!
най-добре кажи на майка ти, за да ти помогне да преодолееш това!

03-10-2007, 11:48
Първо, този форум не е мястото, където е правилно да бъде поставен проблема. Това си е престъпление и не може група тийнейджъри, които се карат по между си или се правят на възмутени да дадат чак толкова адекватен съвет.
За тези, които искат да го съдят, един съдебен процес би травмирал момичето още повече. Според мен трябва да се обърне към родителите си, колкото и да я е срам и да и е трудно и разумно да решат как да подходят към случая.
И не изкарвайте човека престъпник веднага, може би просто има по различни разбирания относно това кое е добро за приятелката му. Казусът е сложен и към него трябва да се подходи сериозно.

Sexapilna_kukla
03-10-2007, 11:58
Замислям се дали темата не е ебавка... въпреки че с такива неща не трябва да се шегуваме. Малко странно ми стана, защото пишеш, че сте били у тях, след като той си е свършил работата се е облякъл и излязъл... Разбирам да беше у вас, за да направи така, ама в тях... И ти какво... сигурно остана да го изчакаш да се върне, та да те оправи още веднъж #-o

03-10-2007, 13:42
СМЪРТ ЗА ТОЯ !!!!

03-10-2007, 14:43
Здравей, хубаво е да си кажеш тъй като си пряко засегната и е трудно да се мисли когато е така..най-хубаво е да кажеш на маика си, след като всичко сварши и не получиш никакво възмездие дай 10 лева на някой циганин или твой приятел заедно със списък на нещата които искаш да му се случат..сигурен съм че след изшълнението на всичките точки от списъка ще е в много кофти състояние и вероятно в болница...само че каквото и да му се случи на теб няма да ти е по-добре от този факт... а и не е много християнско...така че просто бъди внимателна следващия път и ако си се пазила до сега с някаква цел продължавай все така все едно нищо не се е случило.УСпех и дано бързо да се оправиш!

JoeBanana
03-10-2007, 14:54
балъци :mrgreen:

ChRiSTiaNo_07
03-10-2007, 15:12
Ами... излизаме от близо 6 месеца, ама не сме го правили все още.
Той е на 20, а аз на 17. Каза ми, че ще ме чака колкото време искам... но вчера. :smt010
Вчера ме покани у тях, за да пием уж по едно кафе. Докато стояхме усетих, че се приближава опасно близо до мен, хвана ми ръцете и ме повлече към стаята си. Крещях, виках... но нямаше кой да ме чуе... молих му се, накрая се разплаках но той не потрепна, а продължи. Бях девствена, мамка му :smt010 Болеше ме страшно много, но него не го интересуваше. Накрая ми каза, че следващия път ще е по-хубаво. Целуна ме, облече се и излезе. Не използвахме презерватив, ама едва ли това е най-малкия ми проблем. Не съм казала на майка си. Срам ме е да й го споделя. Не знам дали това нещо може да се класифицири като изнасилване или не... за да подам жалба. :smt010

ЕБАТИ ТЪПИЯ ЦИГАНИН НЕЩАСТЕН :smt013

bungle
03-10-2007, 17:38
щом те е насилил НЕ го защитавам но все пак погледни от добрата страна -> вече си отворена! радвай се!
боляло те е малко но все пак човека ти е направил услуга защото следващия път като си лягаш с някой ще си вече готова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хипер зле си...

mnogomili4kata-sf
03-10-2007, 17:43
Здравей, хубаво е да си кажеш тъй като си пряко засегната и е трудно да се мисли когато е така..най-хубаво е да кажеш на маика си, след като всичко сварши и не получиш никакво възмездие дай 10 лева на някой циганин или твой приятел заедно със списък на нещата които искаш да му се случат..сигурен съм че след изшълнението на всичките точки от списъка ще е в много кофти състояние и вероятно в болница...само че каквото и да му се случи на теб няма да ти е по-добре от този факт... а и не е много християнско...така че просто бъди внимателна следващия път и ако си се пазила до сега с някаква цел продължавай все така все едно нищо не се е случило.УСпех и дано бързо да се оправиш!

Кои болен мозък те е създал теб!!!?!?!?!!? Абее къвто и да си- кви са тия глупости дето пишеш,това,което си написал/а мислиш ли,че е ХРИСТИЯНСКО...БОЛЕН ТИП НЕНОРМАЛЕН....

По повод темата- миличка,разбира се,че се налага спешно да кажеш на майка си, не е срамно, напротив- довери и се, тя е човекът, който може да ти помогне сигурна съм...не се затваряй в себе си в никакъв случай, бягай далеч от този тип, но говори с майка си, моля те

A_Loving_Girl
03-10-2007, 19:34
Горкичката по-добре не се виждай с него повече,направо много те съжалявам...няма смисъл да подаваш жалби,но е добре да споделиш с майка си тя е човека който може да ти помогне да превъзмогнеш ужаса който ти е причинил тоя з****к....

MoHuTo
03-10-2007, 22:26
Това си е чиста проба изнасилване. Веднага кажи на майка си и се обърнете към полицията. Щото този тип утре може и на друго момиче да приложи този номер. :smt013 :smt013

^KaSiDi^
03-11-2007, 10:15
Ами... излизаме от близо 6 месеца, ама не сме го правили все още.
Той е на 20, а аз на 17. Каза ми, че ще ме чака колкото време искам... но вчера. :smt010
Вчера ме покани у тях, за да пием уж по едно кафе. Докато стояхме усетих, че се приближава опасно близо до мен, хвана ми ръцете и ме повлече към стаята си. Крещях, виках... но нямаше кой да ме чуе... молих му се, накрая се разплаках но той не потрепна, а продължи. Бях девствена, мамка му :smt010 Болеше ме страшно много, но него не го интересуваше. Накрая ми каза, че следващия път ще е по-хубаво. Целуна ме, облече се и излезе. Не използвахме презерватив, ама едва ли това е най-малкия ми проблем. Не съм казала на майка си. Срам ме е да й го споделя. Не знам дали това нещо може да се класифицири като изнасилване или не... за да подам жалба. :smt010
А ти какво търси да ходиш в тях?Сама си си виновна.Правилно е постъпило момчето даже се радвай че само той те е опънал.Щото аз така прекарах една в нас и я чукахме с аверите цял ден бяхме 5 човека и беше много яко като от секс филм,само ем е яд че нямахме камера да си напраиме филмче :-D

ei takiva kato tebe,pichove kato priqtelite mi gi pravqt na sapun,da ti e qsno,smotano typo jalko kopele,zaslujavash jiv da ti oderat kojata,eh kak mi se iska da si se rodil evrein po vremeto na Hitler :evil: :evil: :evil: prostak neshtasten....

znam,che nqmam pravo da obijdam,ama to takiva goveda biva li pak da ima?! :evil:

DjBaloon
03-11-2007, 10:19
СМЪРТ ЗА ТОЯ !!!!

03-11-2007, 10:22
A VIE SKYPI MOI NE RAZBRAHTE 4E TEMATA E EBAVKA!HAHAHAHAHAHAH!

DjBaloon
03-11-2007, 10:30
A VIE SKYPI MOI NE RAZBRAHTE 4E TEMATA E EBAVKA!HAHAHAHAHAHAH!
А shte me fanesh li?