PDA

View Full Version : Значи иде ми не знам какво вече...



н^а^т^а^л^и
03-09-2007, 10:47
Сякаш всичко се преобърна с главата надолу. Сякаш всичко хубаво изведнъж изчезна. Изпари се. Избяга от мен и от моя живот. Няма нищо вече,което да ме радва. Ще кажете тежка депресия-о,да. И още как. Но не е безпричинна,както се досещате. Ще го кажа с две думи,защото не искам да точа локуми,не ми се нито говори,нито пише...в последно време се преврърнах в нещо като аутсайдер. И това е може би защото съм различна. Не съм като повечето,прекалено избухнала. По принцип съм адски весел и бих казала забавен човек,в много среди ставам център на внимание,хората ме харесват, НО...всичко сякаш глобално се промени. Започнах да се затварям в себе си,да се обижам от най-малкото нещо=>когато другите около мен усетиха това,започнаха да се възползват от състоянието ми; държат се гадно с мен,през цялото време ми натякват как НИЩО не струвам...по дяволите,та аз съм човек! Имам нужда да бъда разбрана в такъв момент от живота си,а получавам точно обратното. Знам,че хората са зли и само извличат дивиденти от твоите несполуки,от лошото ти настроение,но това за мен не е обичайно,това,което се случва е някакъв обрат-от вечно усмихнат,жизнерадостен,усп ешен,център на вниманието човек,аз се превърнах в скучна,мълчалива,затихнала в себе си и мъката си човек..на никого не му пука и не съм и очаквала да му пука де. Ще кажете,че всичко е в мои ръце? Да,така е. Но ме боли,че сега съм сама и че всички се възползват от уязвимостта ми. Чудя се какво да направя като за начало и как лека-полека да възвърна всичко онова,що ми принадлежи,всичко,което природата ми е дала-сила,увереност,забавен и остроумен характер и т.н. Ще ми се да спрат подигравките и униженията,изолацията и страха,болката и вкопчването ми в ''нищото''. Нуждая се от помощ и искам да започна все отнякъде. Може ли някой да ме насочи към нещо? Благодаря и лек ден. (Искам да отбележа,че по принцип трудно се поддавам на манипулациите на живота,но този път не успях-може би защото провалите следват един след друг,приятелите съвсем изчезнаха,станаха много гадно настроените,подигравателн те към мен хора и ох...повече не ми се говори..). Може ли да ми помогнете? :(

n1ght_shadow
03-09-2007, 11:28
mislq 4e s vremeto 6e ti mine tva nastroenie ama ne sam mnogo siguren...
probvai da sportuva6 ne6to 4e da se raztovarva6 malko ot stresa na koito si podlojena ot tezi podigravki i t.n.
otnosno podigravkite se opitvai da gi ignorira6.... vur6i dobra rabota ot li4en opit ti prikaam

ant1_4alga
03-10-2007, 13:11
pfff to i pri mene v posledno vreme taka stava i se opitvam da opravq vsi4ko i naistina ne e lesno znam v kakvo polojenie se namira6 ili se opitva6 da ignorira6 vsi4kite ubidi i podigravki ili zaebava6 tezi taka nare4eni "FRENDOVE" i si namira6 novi po dobri kolkoto po dobra si s tezi fr i kolkoto pyti si im se doverqvala e sega te ti pokazvat kolko dobri fr sa i ti "otvry6tat sys sy6toto" da ama ne