PDA

View Full Version : Обичам я



Обичам я
03-09-2007, 11:15
Бих искал да помоля някой да ми каже какво да правя.Познавам едно момиче още от както бяхме 5 годишни.Тя ми е съседка и от както се помня гасна по нея-сега съм на 17.Тя е много мило и красиво момиче но ден днешен не сме разговаряли за повече от няколко секунди.Същност само ми казва здравей защото родителите ни се познават.Учиме в едно и също училище но тука идва най-големия проблем.От вече 2 години тя има сериозна връзка с едно момче и то не кой да е а считания за абсолютен сексимвол и най-известния то компанията на готините.Има много пари и по всичко личи че са много щастливи.Той се държи с нея като с принцеса но иначе е коравосърдечен и арогантен човек.Аз съм обикновенно момче но като я видя ставам пълен глупак.Много се притеснявам и ставам като пълен неудачник.Имам ли шанс тя да бъде с мен.Моля ви кажете.

03-09-2007, 11:34
.... :-k шанс... 1 % да се хване точно с теб ако се раздели с този приятел ...так че - никъв шанс брато, забрави [-X [-( =;

обичам я
03-09-2007, 11:48
Аз също мисля че шанса е един процент но за мене няма по голямо щастие от това да знам че тя е щастлива пък било то и с ...............него.
ОБИЧАМ Я

FiRe_LaDy
03-09-2007, 13:17
Kolkoto i gadno da zvuchi - spored men nqma nikakyv shans da si s neq.Zabravi q ... ne e edinstvena.

SaLzI4Ka
03-09-2007, 19:02
sa6tiq problem samo det az sam momi4e i mom4eto det obi4am e s dr ama kakto i da e nqma zna4enie a po temata prosto se stegni pogovori s neq i ne samo s edno "zdrasti" zagovori q "kwo prai6" ... i t.n. mm moje da ti se uveli4at procentite a sled tova prosto i kaji kakwo 4uvstva6 moje i tq da ispitva sa6toto :wink:

AnIcHkAtA
03-09-2007, 19:07
Zn 4e zvu4i gadno,ama mai me4tata ti e malko nevuzmojna.

divo_kotence
03-09-2007, 19:07
за жалост наистина нямаш шанс...може и да има де но той е минимален sry....опитай но едва ли ще се получи нещо