PDA

View Full Version : Вашият клас?



Адриано
03-09-2007, 12:39
Какъв е Вашият клас?Моите до 6 бяха супер, после гадни. Сега нова мания ги е прихванала - бъркат си отзад на шега. Само, че е тъпо.

03-09-2007, 12:59
ima ve4e bezbroi takiva temi,ima i tarsa4ka

03-09-2007, 13:10
Добре тогава променям темата: Какво бихте казали за моя клас?
детайли: надути, мислят се за всичко, светът се върти около тях, не зачитат чуждото мнение, егоисти.
Ето и цитати:
"Лозенец е село."
"Ние в Казичене имаме всичко."
"О, виж виж тоя(тая) с какво е облечена. Мале, че му(й) седи грозно!"
Освен това повечето момчета им е адски кеф да си бъркат в анусите.

positive
03-09-2007, 13:13
tvoq klas e izvraten

03-09-2007, 13:14
И още нещо - в сегашния ми клас са толкова ограничени, че щом не си с тях си против тях. Виждат само в черно и бяло, няма никакво сиво. Тоест, ако не си им приятел, то ти непременно си техен враг. Това е адски тъпо. В стария ми клас нещата стояха друго яче. Там, ако не им беше приятел им беше просто съученик, понат. Нямаше я тази омраза.

03-09-2007, 13:20
emi bih kazala 4e sa izvrateni i ograni4eni kompleksar4eta

bboy_bunker
03-09-2007, 14:04
деЦка работа...

bulgarche
03-09-2007, 15:30
И аз така на 01.04 й бръканл на една, обаче с кур. После ми каза "ама аз мислих че не на сериозно>" а аз й отвърнах "еми тогава - първоаприлска шега тогава"
И туй е действителен случай. Темата си я пусни "Училище и приятели". И би ли обяснил как така на шега става туй, че въпреки че съм го правил и аз не знам.

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
03-09-2007, 17:02
Моя клас съкс. :roll:
Има максимум 5тима, с които можеш да си кажеш две думи, а пък останалите са...меко казано тъпи. :roll: :x

niGGa
03-09-2007, 17:29
м/у другото, Лозенец наистина е село.. нема квадратен метър без лайно от куче или конска фашкия...
А иначе аз моя клас си го харесвам..вече..

SupremacyGirl
03-09-2007, 17:37
м/у другото, Лозенец наистина е село.. нема квадратен метър без лайно от куче или конска фашкия...
.. Хахаха,съгласна съм.. уча там. :lol:
Иначее.. класа ми от общо 22ма души (15 момичета и 7 момчета - мафияяя :D ) имам 4-5 приятелки по-близки некви, момчетата като цяло са пичове.. и така :-)

koalka
03-09-2007, 17:40
Тъп си, а мислиш, че си остроумен.

sugar4eto
03-09-2007, 17:45
xax mai vsichki ot tvoq klas karat kysen pubertet :D tova v momenta go pravqt decata 2-3 klas...inache za svoq klas bih kazala samo hubavi neshta.e i nie kakto vsichki se karame ot vreme na vreme,no byrzo ni minava.mn sploteni sme i poradi tazi prichina uchilishteto ne e za nas prosto zadyljenie,koeto spazvame,zashtoto ni se nalaga,a zashtoto ni e priqtno da sme zaedno.prosto OBICHAM KLASA SI!!! :smt007 :smt007 :smt007

feshankaa
03-09-2007, 17:58
Ем моя клас е ужасен.... Големи са урудчетА,15 момчета и 7 момичета аууу ужас :smt078

молец
03-09-2007, 18:12
ам то и моят клас е гнусен...от 26 човека общо има 4 момчета и 22 момичета
А момичетата са кокошки и са злобарки,непрекъснато се плетат безсмислени интрижки и групичките от по няколко човека се мраят помежду си
А случайно ако си умен...омг - имам чувството,че част от тях вечерно време преди да заспят си мислят само как да ти наравят мизерия
Освен това - обичайното деление на тъпи и яки
И ако не си като тях (всички почти от класа ми ходят в амор и слушат комерсиална музика) вече си невероятно тъп

iiirish
03-09-2007, 18:14
мразя си класа. какво ли няма в него - и туркини, и селянки, и гъзари, и курви, и надуфки... баси събрали сме от всичко! от 15 момичета ме дразнят 14! от 7 момчета ме дразнят 5! ква статистика а :lol:

mol4eto_pz
03-09-2007, 21:57
[-X uf moq klas ne moga da go traq...ili sa mn typi ili sa mn gotini nema sredno...ama ot 26 ima samo 5 gotini horica....

FeelTheBeat
03-09-2007, 22:11
Класът ми е ужасен ! Можеш да общуваш нормално с 9-10 човека от 26... :smt011

InitialD
03-09-2007, 22:27
Абе и вие ще порастнете и вие ще се отракате!!! :lol: :smt005

l337 f4n
03-09-2007, 22:28
horica neska se izparidnah v 4as i se4ki ma 4uha ! Sram myi da otida u pondilnek hepl :{ tova stna vtriq 4as i psle ni6u ne kaaha ama ako se setiqt v pondaelnik ? ](*,)

teenkopele
03-10-2007, 02:19
По всеки предмет имам различен клас. Какво мисля за всеки един...свестни 1-2 най-много.

HardcorE_AFA
03-10-2007, 08:30
Хората от моя клас са много приятени и готини хора...Лигавиме се рядко но ние винаги забавно като сме заедно

Mimka_sweet
03-10-2007, 08:37
Тъп си, а мислиш, че си остроумен. :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-10-2007, 08:52
ha..moq e dobur ... stava :) e verno 4e ima 2 ma 3ma det draznqt ama to ne moje bez tqh :P

03-10-2007, 09:19
А може би причината е в момичетата? Сега са повече момичета. От 21 човека само 9 сме момчета, а в готините ми класове бяхме повече момчета. 17 момчета и само 7 момичета. И на всичкото от горе бяха свестни, малко но свестни, а сега са много момичета, но затова пък...

03-10-2007, 09:22
Класът ми е ужасен ! Можеш да общуваш нормално с 9-10 човека от 26... :smt011
Е то това е нормално, 9-10 са ти приятели, за другите здравей-здрасти-чао. Така е по-добре, от калкото да се мразите нали. Казва се колегиалност.

03-10-2007, 09:22
Класът ми е ужасен ! Можеш да общуваш нормално с 9-10 човека от 26... :smt011
Е то това е нормално, 9-10 са ти приятели, за другите здравей-здрасти-чао. Така е по-добре, от калкото да се мразите нали. Казва се колегиалност.

Exothermic
03-14-2007, 20:59
Моя клас е отврат!! Комплексирани, ограничени,надути и просто не мога да ги търпя...когато някой е по-различен или дори да слуша по-различна музика (според техните разбираня ,всичко друго различно от Анелия,Глория ,Токио Хотел и Рихана е противна музика и..)аз слушам метъл..те ме сочат с пръст и мислят ,че съм силно пристрастен към хероина ,защото метъла поттиквал употреба на хероин :shock: :shock: :shock: Ако нямаш руси кичури на косата си глупак :shock: ако си неподходящо облечен..(според техните вижданя) ако пушиш си наркоман, ако пиеш си алкохолик :shock: :shock: ..да не продължавам , но си представята за какво става въпрос
Що си мислиш,че всички мислят тва за теб!Че класа ни е сдухан,сдухан е,ама...

ThePainIsReaL
03-14-2007, 22:10
Ужас просто .. разбирам се с всички , но все пак не ме кефи . Толкова лицемерие и простащина на едно място .. бляя ..
Добре , че най-добрата ми приятелка е в моя клас , щях да изперкам иначе .

`Death`Whore`
03-14-2007, 22:11
И се разбираш с гадни лицемерни кучки?

ThePainIsReaL
03-14-2007, 22:13
И се разбираш с гадни лицемерни кучки?

Понясяме се .. ако не друго , поне да се мазнят много добре умеят . Иначе говорят зад гърба ми . Не виждам смисъл да се страня от хората в класа , който има мерак , да говори зад гърба ми .. значи има за какво да ми завижда и си мисли за мен .. хах ..

`Death`Whore`
03-14-2007, 22:15
Аз с колежките не съм се сдушила все още за година и половина. :)

Shadow_Walker
03-15-2007, 18:37
Само аз ли си харесвам класа...8)
Е има и такива, които не ме нервят, но - нормално.

SaYoNaRa
03-15-2007, 19:40
Само аз ли си харесвам класа...8)
Е има и такива, които не ме нервят, но - нормално.


И аз съм така

Li77Le^aN{G}eL
03-15-2007, 20:11
Харесвам само половината от класа си,другите няма да ги описвам..Некви лицемерни кучки,дето само знаят да клюкарят и с ръст 1.45 се отварят кат и аз нз ко..А за момчетата да не говорим...Както и да е.Сички от хубавата част на класа ги уважавам страшно много,там намерих(надявам се) истински приятели и въобщеее..сички мн си ги лофкам =)

die_die_my_darling_
03-15-2007, 20:31
moq klas e zle..mn zle intriganti predateli klukarki..no imam i istinski priqteli v nego

Cheesy
03-16-2007, 08:28
Харесвам си класа..няма да е нормално според мен,ако всичко върви по вода..все пак не може всички 25 човека да са еднакви-нали?Естествено има такива,които ме дразнят,но да са 3-4ма най-много.Винаги ни е весело кат сме заедно и въобщее...абе мн си ме кефкат

Gangsta_zone
03-16-2007, 08:53
По принцип 3-4 най-много от класа ми ги мразя. 7-8 са ми мн добри приятели и мн ги уважавам. Останалата част са ми безразразлични. 23 момчета сме и само 1 момиче за тва сички започват да се държат като абсолютни момичета. Абсолютни клюкарки (момчета имам предвид). 2-3 -ма не веднъж клюкарят на учителя ако знаят че някой е с пищов за контролно. Нямат никакво уважение един към друг. Водят се за приятели а зад гърба им говорят кви ли не неща. Тва го прават само МОМИЧЕТАТА в 3-4 клас а ние се води че сме МОМЧЕТА в 9 клас. Ако някой от класа ни в междучасието е излязал и си е оставил чантата или якето в стаята взимат чантата почват да я хвърлят да изпотрошат всичко вътре след тва я изхвърлят през прозореца (2 етаж) якето също го изхвърлят след тва го плюят от горе!!! Тва нормално ли е за 15-16 годишни момчета? Аз мисля че не е! Стария ми клас беше супер просто изкам цял живот да съм в него ама не може. Там ако някой отсъства примерно гледаме как да го покриеме или нещо е такова а в сегашния ми клас ако ще пред учителя да седиш някой ще искрещи че те няма и ако не чуеш като нищо ще ти напише отсъствие.

03-16-2007, 11:00
Момиче от моя клас: "бул. Черни Връх е в "Гео Милев", там дето минава трамвая".
За темата за есе: Четенето мъка или удоволствие е? същото това момиче каза: "А, ако е мъка? Какви книги, като не четем?!..."
Освен това тя никога не говори по теми като политика и наркотици, само пише доклади по тях и то защото са за в училище.
Ех, колко е прекрасна само!

salkiTy
03-16-2007, 12:09
Като цяло може, че класа ми долу горе мяза на нормален... Момчетата са двойно повече от момичета, но като ми че така е по-добре..Разбираме се като цяло..само дето има четири кучки, толкова ограничени и комплексирани, чудят се само за какво да ти завиждат или защо да те мразят.. А и ако не ходиш на любимите им тъпи чалга дискотеки, си смотан 100% смотан и те игнорират, смятайки те за отрепка. Иначе в класа намерих и добри приятели, с които ти е просто кеф да си говориш на кфат и е да е тема..

Lamerbot
03-16-2007, 12:13
Ще се мине време и класът ще ви липсва, независимо какъв е бил.

rosskata
03-16-2007, 12:39
Аз с колежките не съм се сдушила все още за година и половина. :)

Само женски ли сте в групата?
Ние имаме 4-5 момчета... Миналата година бяха 8 ама...
Иначе и аз много не се имам с хората в групата ми... Липсва ми класа :?

Crazy_teen4e`f
03-16-2007, 12:44
Моя клас е долу-горе добре,повечето съм в добри отношения,а останалите са ми безразлични.

03-16-2007, 13:05
Ще се мине време и класът ще ви липсва, независимо какъв е бил.
Глупости, аз вече ги забравих, а още сме заедно. Всички хора, които познавам след 6 клас са говеда просто, или поне повечето от тях. Тъжно, но истина. Ще помня само хората от 1, 2, 3, 4, 5 и 6 клас.

AnTi^SoCiaL[SkAtE:]
03-24-2007, 18:29
Uff v moia klas ima individi ot seki vid :-D ..
:arrow: naduti tupi feshun4eta koito igraiat ku4eci po 4inove4e
:arrow: "skateri" koito ne govorat s nikoi
:arrow: niakvi swestni horica deto polovinata se zarazixa i stanaxa 4ALGA strasr
.. ima i takiva koito iskat i podrajavat na opredeleni hora
awe obshto vzeto kato cialo moia klass e typp

JoeBanana
03-24-2007, 18:35
Ще се мине време и класът ще ви липсва, независимо какъв е бил.
Глупости, аз вече ги забравих, а още сме заедно. Всички хора, които познавам след 6 клас са говеда просто, или поне повечето от тях. Тъжно, но истина. Ще помня само хората от 1, 2, 3, 4, 5 и 6 клас.
а, да си дойдем на думата

Ctrl+Alt+Del
03-28-2007, 22:01
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

1921
03-29-2007, 11:47
Аз пък си се радвам на класа... 20 момичета и 6 момчета... събираме се супер редовно, а пиянските изцепки са безброй :-D Последният път подкарахме каруца, на некъв циганин :-D

punisher
03-29-2007, 11:59
понякога ме кефят друг път искам да се разкарам от там по-скоро...
по-често е второто...
доста са ограничени милите... често им казвам какво мисля за тях и тва много ги дразни...обичат много ама МНОГО да говорят за работи,от които най-малко разбират(доста смешна гледка е)..Незнам дали ми се струват толкова малоумни,защото са с година по-малки от мен,но наистина са големи лайна понякога... кажеш му ''млъкни малко'' то идва да ти дудне на главата само и само да си достави удоволствието,че те дразни.. ](*,)
после ме питат защо съм била нервна... :smt011
тия дни специално искам да им зашия лайняните устенца...

разбира се има някои индивиди,които не отговаярят на тва което казах сега.Броят ми се на едната ръка обаче...

InviSibLe`SuN`__
03-29-2007, 13:46
Повечето са ужасни простаци...Надуват някой кючек на Амет и просто в стаята не се стои.... :-# Мислят само и единствено за себе си,подиграват се ,обиждат някой други хора от класа,които са по-затворени,понеже ги заплашват....абее такива истории.На мен не ми се отварят,но само да посмеят,аз не ги търпя такива ларви. :smt012
Има доста курви,а момчетата са безбожни простаци,вършат какви ли не идиотщини.То понякога си правим базици,ама си има граница...понякога изобщо не зачитат мнението на някой съученици.Имало е и случаи ,в които съм чувствала целия клас като едно цяло,например срещу някоя г-жа или нещо такова,но е много рядко.Делим се и то много.И въпреки всичко сега ни е последна година и ще ми е ужасно мъчно за тях,всички глупости ,които сме правили ще ми носят много спомени,независимо от всичко. :wink:

shadow4e
03-29-2007, 14:02
Моят клас не е въобще единен. Но се радвам, че няма налагане на сила над по-слабите, няма подигравки и тн. Но пък има доста кавги. Може би ако ги няма 2-ма човека ще спрат интригите и настройването и абсолютно всички кавги.

По относно чалгата. В клас не се пуска, тъй като само 3-ма човека слушат такава музика. Курви няма. Даже 6 от момичетата сме със сериозни приятели /за над 6 месеца връзки говоря/. Другите 2 в момента нямат приятели, а осатналите 4 дори са девствени. Така че такива простотии няма.

Момчетата, обаче ги интересуват главно компютрите и тоав е една от причините да не сме единни и да се делим така. Не казвам, че са някакви затворени и по купони ходят, но... Ако можеше да не се делим така, щеше да е прекрасно.

KoRn
03-29-2007, 19:13
ami ve4e izob6to ne me interesuvat tezi ne6tasnici tfa e sbir6tina ot 25 4oveka 10-pu6a4i (mislqt se za krale) 5 kompeksara 5 klukarki 1 heitur i az izob6to ne me interesuva kakvo pravqt kakvo gi govorqt i t.n. otivam u4a vru6tam se v ku6ti i se otdavam na muzikata izob6to ne me gree za nekfi ne6tasnici

03-29-2007, 21:08
Ами 5 години си късах нервите с тях, но вече не ги забелязвам. Даже и не мисля за тях. Безразлични са ми.

03-29-2007, 21:12
Повечето са ужасни простаци...Надуват някой кючек на Амет и просто в стаята не се стои.... :-# Мислят само и единствено за себе си,подиграват се ,обиждат някой други хора от класа,които са по-затворени,понеже ги заплашват....абее такива истории.На мен не ми се отварят,но само да посмеят,аз не ги търпя такива ларви. :smt012
Има доста курви,а момчетата са безбожни простаци,вършат какви ли не идиотщини.То понякога си правим базици,ама си има граница...понякога изобщо не зачитат мнението на някой съученици.Имало е и случаи ,в които съм чувствала целия клас като едно цяло,например срещу някоя г-жа или нещо такова,но е много рядко.Делим се и то много.И въпреки всичко сега ни е последна година и ще ми е ужасно мъчно за тях,всички глупости ,които сме правили ще ми носят много спомени,независимо от всичко. :wink:
Те може и да са простаци, но как имаш подлостта да сложиш отвратителния си подпис. Просто ужасен е! Ако бях жена и бременна щях да пометна. Как може да си такъв болен мозък вмекто нещо оптимистично ти да си слагаш идиотщини. щастлив ли ще си, ако утре някое малко дете, което влиза тук или тинейджър, който не е наясно със себе си го приеме за нормално и го направи това на подписа ти?!?

03-29-2007, 21:15
Повечето са ужасни простаци...Надуват някой кючек на Амет и просто в стаята не се стои.... :-# Мислят само и единствено за себе си,подиграват се ,обиждат някой други хора от класа,които са по-затворени,понеже ги заплашват....абее такива истории.На мен не ми се отварят,но само да посмеят,аз не ги търпя такива ларви. :smt012
Има доста курви,а момчетата са безбожни простаци,вършат какви ли не идиотщини.То понякога си правим базици,ама си има граница...понякога изобщо не зачитат мнението на някой съученици.Имало е и случаи ,в които съм чувствала целия клас като едно цяло,например срещу някоя г-жа или нещо такова,но е много рядко.Делим се и то много.И въпреки всичко сега ни е последна година и ще ми е ужасно мъчно за тях,всички глупости ,които сме правили ще ми носят много спомени,независимо от всичко. :wink:
Пак ти блазе, моите момчета си бъркат в анусите и момичетат ни курвите се радват!

Тъпа БРюнетка
03-29-2007, 21:18
Ще се мине време и класът ще ви липсва, независимо какъв е бил.
Глупости, аз вече ги забравих, а още сме заедно. Всички хора, които познавам след 6 клас са говеда просто, или поне повечето от тях. Тъжно, но истина. Ще помня само хората от 1, 2, 3, 4, 5 и 6 клас.
а, да си дойдем на думата
Това пък със думата какво общо има.

03-30-2007, 17:08
oh,iskam da se opla4a ot klasa si, ne kazvam 4e sym idealna,ama tva ne se trae ve4e,nie sme 25 4oveka(7 mom4eta,18 momi4eta)za mom4etata ne moga da kaja ni6to lo6o,s vsi4ki se razbiram(az sym momi4e)i mi izglejdat dosta po-umni ot momi4etata.ta.. v na6iq klas sy6to ima grupi4ki-horata v ednata slu6at 4alga,obli4at se sme6no(ot bitaci i t.n. i to s to4no tezi drehi,koito gi ima vyv absoliutno vseki magazin i moje bi si mislqt 4e sa moderni(nali gi ima vyv vseki magazinne govorq za hubavi i skypi magazini))),ta tezi hora slu6at to4no kakto po-gore nqkoi be6e kazal-gloriq,preslava,rihana(a kak me draznqt s massari-real love(tazi pesen e na godina ve4e,a te ot 1 mesec q 4uha za pryv pyt i sega postoqnno q puskat ot telefonite,vyrvqt po koridora i slu6at(ujasna gledka sa(pone da bqha sys slu6alki!)ocenkite im sa m/u 2 i 3,prez po-golqmata 4ast ot denq viqt,izdavat nqkakavi ujasni zvuci,kukorigat,hilqt se ujasno grozno(kurvarsko nqkvo takova...)i 6umqt non-stop,glavata postoqnno me boli ot tqh i vsi4ko tova nqma6e da e tolkova lo6o i nqma6e da me draznqt taka ako ne be6e ogromnoto im samo4uvstvie,mom4etata gi obijdat,a te se smeqt i im se natiskat(dori gi gonqt!)oh,o6te mn imam da kazvam za tqh,oba4e naistina ne mi e priqtno
drugata grupi4ka..oh,v neq vsi4ki sa razli4ni,no nqkak si po mi dopadat,az moje bi sym kym tqh,vypreki 4e nqmam opredeleni priqteli,s pove4eto si govorq,no s malko ot tqh mi e priqtno
zabravih da kaja koi klas sym-9 i ne koi da e, a 9a(v na6eto u4ili6te a i b paralelkite se priemat za elita na u4ili6teto) 16 4oveka ot klasa sa ot okolnite sela(iskam da kaja 4e pod selqnin ne razbiram samo horata koito sa ot nqkoe selo,selqni vsy6tnost sa tezi,koito se dyrjat kato takiva,nai-ve4e vika6tite kato ov4ari i tezi,koito pravqt izcepki ot roda na "aaa,gosopojoooo,nimoa poi4i,stoq moi um dala4 6a stigna,naprauuu..."tova go kaza edno momi4e,za6toto se okaza 4e znae kak se pi6e nqkakva duma,be6e v 4as po bg(ezikova kultura)
oh,sigurno vi e omryznalo da 4etete,no pone si go izlqh...nadqvam se samo po-byrzo da porastnat i i nie da sme zadryjen klas i da hodim nasam natam zaedno i izvyn u4ili6te(imam priqteli,no vse pak dosta vreme prekarvam s klasa i iskam da mi e priqtno)ami tova e...

Lucksito
03-30-2007, 20:05
Ami edna 4ast sa mn gotini ot druga gore/dolu no pak onqkoga sa gotini abe ob6to vzeto sa pe4eni O:)

Fucking_Bitch
03-30-2007, 20:43
Имам чувството,че класът ми е най-ужаснят!!!Мразя ги!Толкова са ПРОСТИ,ТЪПИ,направо са невероятни лигавета,отврат!Искам просто да се махна от тези животни,опа да не обиждаме животните! :-$ ](*,) =; [-o<

Iowa
04-01-2007, 02:03
Сиките са малоумни бавноразвиващи се същества..
Най-лошото е,че и аз ставам като тях.. :-D
Канадци..

ErinEverly
04-01-2007, 02:39
Еми... До 7ми клас си мразех класа - адски много ме тормозиха и ми образуваха някакви комплекси, които впоследствие почти унищожих. Хората от сегашния ми клас ми помогнаха да открия себе си, но времената, когато някой от тях би се интересувал от мен, отдавна преминаха. Абе или аз не попадам на хора, или няма вече добри такива. Незнам...

04-01-2007, 06:18
Ми до сега трудно търпя класа си. Момичетата са ебати ограничените. Т'ва как от началото на годината не си купиха няква нова дрешка, или вземат се епилират малко, че са по космати от момчетата. Момичетата са просто гнусни. Има 5-6 човека които се мазнят на госпожата, и се грижат да и кажат абсолютно всичко. Имаме и такива психопати които само да се спомене думата СЕКС и производните почват да викат кати побъркани и да казват на госпожата че псуваме. За момчетата... половината клас ми клас незначт що за животно е това футбола. Останалите ги бива.

А се водим "елитно пловдивско училище"...

sherry
04-01-2007, 07:52
Моя клас...Общо - взето бива. Има и по - зле. Нервех се, не харесвах класа си, защото миналата година имаше големи скандали, деляхме се на групички и постоянно имаше разногласия. Сега обаче(да чукна на дърво) нещата взеха да се изнясняват. Ние сме 20 момичета в класа и само 4 момчета :lol:

04-01-2007, 07:52
дО мИнаЛатА гОдиНа сЕ бЯхмЕ раЗдеЛиЛи нА гРупИчКи и пОстОяНнО сЕ каРахМе... Но сЕга...всИчкИтЕ 6тИ клАсОве Сме каТо еДин кЛас, сАмО прЕз чаСовеТе смЕ раздЕлЕнИ. дОри НякОи От 7 кЛас сА каТо хОра От наШия кЛас...МногО е ХубАвО. ОбичАм кЛасА сИ кАктО и дРуГиТе кЛасОве. Мн Ще мИ е гадНо таЗи гОдиНа кАто 7мИтЕ кЛасОве сИ тРъгНат :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

04-01-2007, 10:16
Значи до 6 клас включително учех в едно НЕелитно училище, но там ми бяха най-добрите класове, в 7 се преместих и бяха ужасни, тъпи, прости, наркомани и скинари, обременени с глупости от малки, после в 8 бях в скапан клас след кандидатстването и затова се преместих в съседния, там отначало ми беше добре, но от 9 до 11 клас и там стана същото, но ето, че през 2006 си промених характера, пак намерих ебе си, същия съм като от 6 клас, и се оказа, че до някъде сам съм си виновен за проблемите с класа - а именно, много съм забелязвал и обръщал внимание на другите, пренебрегвайки себе си. Само знам, че желая да помня само 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 12 клас, а другите искам (и ще) ги забравя. Това бяха най-лошите пет години през живота ми, имах ниско самочувствие и комплекси. Сега вече пак самочувствието ми е нормално, както до 6 клас.

nikinkaaa
04-01-2007, 10:17
Моя клас е страхотен :-D

RoyTheReaper
04-01-2007, 10:55
Прастария ми клас - беше отдавна, не си спомням, а и тогава ги виждах по друг начин нещата. Ама като се има предвид, че сега поддържам връзка с 2-3ма от там, сигурно са били тъпанари.

Стария ми клас. Започна много добре: бяхме единни, задружни, ала-бала, прекарвахме си супер яко. В 9 клас беше апогея, когато 2/3 от класа се мъкнехме заедно. В 10 клас започнаха да се появяват конфликтите. Имаше хора, които умишлено правеха интриги с цел да се изпокараме. Така голямата "компания" започна да се цепи на 2, на 3, на 4 и т.н., докато класа не остана на групички по 2ма-3ма в 11 клас. Това продължи до края на 12ти клас, когато с наближаването на бала започнахме да осъзнаваме, че този клас беше много важна част от живота ни и ще си липсваме, дори и тези които не се понасяхме. От бала, до моя рожден ден миналата година през август, бяхме все едно както в 9 клас. След това нещата започнаха да се "нормализират". Пръснахме се по университети в страната и чужбина. Въпреки че 3/4 от класа учи в София сега, се получи така, че поддържам връзка с 6-7 души. Другите ги виждам на 3 месеца. Не знам защо е така, може би хората са заети. Разбираемо е, и аз съм така.

Сегашната ми група - доста са пекани, особено като ги сравня с останалите групи от випуска. Може би не се познаваме достатъчно, за да започнат интриги. Или сме по-зрели и над тези неща... времето ще покаже. Единствения проблем при нас е, че сме 20 момчета и само 5 момичета :( .

[Lucifer]
04-01-2007, 11:49
mi nai qkiq klas :) kvo da kaja nqma nito edin ot nego iliiiii mai edin deto il ito mai edna deto ne q 6ta v klasa ama kato cqlo sme super kolektiv :)

raliichkaa
04-19-2010, 16:58
момчетата - смешни,тъпи,смотани нещастници с които нищо друго не можеш да направиш осен да се напикаш от смях
момиетата-опитват се да заприличат на некви мацки,ама са супер смешни..2-3 ме кефат като хора само ;)

plmn
04-19-2010, 16:59
момчетата - смешни,тъпи,смотани нещастници с които нищо друго не можеш да направиш осен да се напикаш от смях
момиетата-опитват се да заприличат на некви мацки,ама са супер смешни..2-3 ме кефат като хора само ;)

брей. ти над всички тях ли си? :lol: