PDA

View Full Version : Нормално ли е?



03-09-2007, 12:45
Ходя с едно момче няколко дни...Попринцип много влюбена бях в бившия си,поне 3 месеца не исках да погледна друг..И сеа като тръгнах с въпросното момче..(който е добър приятел на бившия) той каза че ще дойде днес да се видим..Аз попринцип много го харесвам,обаче последния час имах час със бившия и...Изведнъж започнах да мисля че не го искам новия,по-добре на идва и т.н...Даже за момент си помислих да го скъсам..Ама като прекарахме малко заедно и разбрах че погрешно съм мислисла,а аз иначе много го харесва новия..Кажете ми,нормално ли е в една връзка да не искаш половинката ти си от време на време?

cherinka
03-09-2007, 12:53
Ами да, нормално е. Когато не си със него - не го щеш, иначе като го видиш и забравяш какво си мислила преди да се видите. Просто трябва да погледнеш от другата страна и да видиш, че не си заслужава да мислиш така за него..

krem4et0
03-09-2007, 12:59
При мен такъв момент не е имало до сега. винаги си го искам и адско много ми е мъчно, ако се разделим за 2-3 дни. Просто с нашата натоварена програма няма как да се виждаме по-често. Винаги страдам, когато не съм с него и броя минутите до следващата ни среща.

Mike-Jones
03-09-2007, 13:19
to biva da si tolkova prosta nqmam dumi

koalka
03-09-2007, 15:50
Не, за мен не е нормално.Ако имаш чувства естествено...

bungle
03-09-2007, 15:51
Споделям мнението на koalka.

divo_kotence
03-09-2007, 16:52
това показва че си с него само ей така и не имаш достатъчно силни чувства към него