PDA

View Full Version : moq fr e bolna ot LUBOV!



^I_believe_i_can_fly^
03-09-2007, 13:43
takaa.....moq priqtelka v momenta ima gadje!(vpro4em ne znam-te prez pet minuti kusat i pak se subirat)!toi postoqnno q kara da pravi razni ne6ta(iska6e i parolata ot skype,zabranqva6e i da govori s dr mom4eta.......)! toi mn q razigrava i mi stava 4esto jal za neq!tq e mn 4uvstvitelna i 4esto si poplakva! opitvam se da q ubedq da skusa s nego,no tq napravo e bolna ot lubov kum nego! kak da q ubedq da spre da se zanimava s nego?
:smt120

cherinka
03-09-2007, 13:48
Ми може би той иска да я накара да израсне като човек и ако е някоя по палава, нормално да й забранява тва и онва.
Ако пък тоя е твърде лош и неподходящ за нея, единственото, за което се сещам да направиш, е да я запознаваш с нови, свястни и различни момчета (без тя да знае, че го правиш умишлено) и така току виш си харесала някой от тях и би била по-щастлива с него отколото с тоя.
Но все пак надявам се Тя най-добре да знае какво прави, с кого прави и последствията при евентуална раздяла с този да не са чак толкова големи и трудно преживими.

malka_sladuranka
03-09-2007, 13:54
Ще се осъзнае рано или късно и ще си се чуди как е могла да го търпи.

divo_kotence
03-09-2007, 15:00
поприказвай й малко да си помисли добре и да реши дали иска да я разиграва или не

In4iTu_
03-09-2007, 15:22
Изтъкни повече аргументти пред нея...и ще стане...Пък може да си позволиш уж неволно да я отдалечаваш от него..

koalka
03-09-2007, 15:41
Опитай се да й отвориш очите и не спирай да опитваш.По-добре е да го обича и да не е с него, от колкото да я тормози така.И ако след твоите молби тя не те послуша, остави я.