PDA

View Full Version : Проблем в секса ( Липса на оргазъм )



03-09-2007, 15:05
Значи така, излизам с приятелката ми от 2 години и правим редовно секс от една, но тя никога не е достигала до оргазъм. Какво ли не опитваме, не липсва и оралния секс. Може да достигне само до клиторен оргазъм, чрез стимулация с език например. Кажете какво да правя, вече се отчайвам, че проблемът е в мен.

03-09-2007, 15:19
pro4eti malko pove4e za orgazna az dokolkoto znam tva 4e ima 2 vida orgazum e 4ista izmislica

deusex
03-09-2007, 15:37
да разбирасе че няма 2 вида - оргазамът е само един но може да бъде постигнат чрез стимулиране на различни по чувствителност точки от тялото при което и усещането е различно - по-силно или по-слабо.
Когато го правите не бива да пренебрегваш това че "сексът е предимно в главата" т.е. по добре да и говориш мръсотийки половин час за да я предразположиш след което да я боднеш за 5-10 минути и тя по-вероятно ще свърши отколкото ако я клатиш 3 часа като машина.
Идеята е да намериш това от което тя се възбужда защото може да е нещо което дори не предполагаш а в секса няма забранени неща. Може да обича садо-мазо а може и да иска да я опикаеш - това са сексуални стимули дълбоко скрити в съзнанието трябва да поговорите сериозно за това какви са нейните най-смели сексуални фантазии и да се опитате да ги изпълните
\:D/

krem4et0
03-09-2007, 15:37
Пич да свърши по време на секс не е способна всяка жена. Едва 56% изпитват оргазъм изобщо и в повечето случаи той става чрез снимулация на клитора и външните полови органи. Жени с години не са изпитвали оргазъм. не се тревожи и наблегни на оралните ласки!

deusex
03-09-2007, 15:46
Пич да свърши по време на секс не е способна всяка жена. Едва 56% изпитват оргазъм изобщо и в повечето случаи той става чрез снимулация на клитора и външните полови органи. Жени с години не са изпитвали оргазъм. не се тревожи и наблегни на оралните ласки!

всяка жена може да свърши биологически но не всяка може да свърши психически !
искам да кажа че тези които не могат да свършат са си виновни защото или не могат да се отпуснат достатъчно и да си дадат свобода на най-смелите мисли и желания или просто не са попадали на мъж които да ги предразположи да стигнат до оргазъм защото повечето мъже са си егоисти в леглото ;)

malka_sladuranka
03-09-2007, 15:47
deusex каза доста умни неща. =D>

deusex
03-09-2007, 15:50
deusex каза доста умни неща. =D>

"малко ама на време"
:mrgreen:

Pussy_Searcher
03-09-2007, 20:14
=D>

03-13-2007, 18:32
Още мнения, хайдеее помогнете ми

Вълка
03-13-2007, 18:50
Не четох по горе ама мисля че трябва да й имаш доверие !(във Филма Малки Тайни поне така каза майката психоложка :-D )

ThePainIsReaL
03-14-2007, 10:29
А открили ли сте какво напълно я възбужда ?