PDA

View Full Version : Девствена ли е?



Питащият
03-09-2007, 15:18
Значи приятелката ми беше казала, че е девствена. "Прониквал" съм в нея с пръст, на може би около 4-5 сантиметра дълбочина, но не сме имали полов акт. През "проникването" тя се дърпаше и твърдеше, че я боли, но аз лично не съм усетил никакви "прегради", но доколкото знам химена не запушва напълно вагиналния отвор, а всъщност дупката е много малка, така че е възможно пръста ми да е преминал от там? Но скоро ми казаха, че преди мен тя е имала 22 годишен приятел за около година и половина (в момента тя е на 16)и че не била девствена, но като я питах тя отрече (преди това ми беше казала, че имала преди това и 20 и 22 годишни приятели, но само за по 1 месец и не са правили секс) и ми каза, че били само 6 месеца заедно, ама не са правили секс. Аз не й вярвам, а Вие какво мислите?

malka_sladuranka
03-09-2007, 15:25
Щом казва така и щом сте заедно си длъжен да и повярваш.

Питащият
03-09-2007, 15:28
Ами, лъгала ме е и преди и съм разбирал и много сме се карали. И съм й казал, че искам да не ме лъже, че това е най-важното, но тя продължава и то за най-дребни и тъпи неща, сякаш ме мисли за глупав и няма да разбера. Например си изключи телефона и ми каже, че й паднала батерията или пък, че й останала само 1 чертичка и го изключила, защото така или иначе щяла да падне, а в същност майка й звъни и тя не иска да й вдига... А и е достатъчно това, че преди ми беше казала, че ходила само 1-2 месеца с тия "гоолеми батковции", а после като й казах, че е било година и шест месеца тя каза, че било 6 месеца.. изобщо чуди се к'во да си измисли.

malka_sladuranka
03-09-2007, 15:30
:-k Може и да те лъже, обаче ще е много неприятно наистина да се окаже, че е девствена, а ти да не си и повярвал.. :-k

Питащият
03-09-2007, 15:32
Ами, има го и този вариант... Ама в крайна сметка от толкова лъжи взех да познавам кога ме лъже и този път не ми се стори много искрена... защо винаги трябва да има лъжи? :---) :smt011

Питащият
03-09-2007, 15:33
Ама да добавя - ако може някой просветен да каже, защото не съм имал опит с девствена до сега - възможно ли е проникване с пръст без разкъсване на девствената ципа и като цяло прочетете първия ми пост и отговорете от личен опит. Ще съм благодарен за всякакви мнения. :)

03-09-2007, 15:39
ami kato pravirte sex 6te razbere6.

Питащият
03-09-2007, 15:41
ami kato pravirte sex 6te razbere6.
Точно това, че в момента се скарах с нея и нямам намерение да се събираме... Аз не съм за бройката, ако ще ме лъже и ще прави такива курвенски номера - няма да сме заедно. А и говорих с едно друго момиче и тя точно това ми каза - че можела да се прави, да казва, че я боли и т.н., 'щото и тя ги е била правила тия номера... изобщо т'ва момичетата са гадна работа...

malka_sladuranka
03-09-2007, 15:44
Ама да добавя - ако може някой просветен да каже, защото не съм имал опит с девствена до сега - възможно ли е проникване с пръст без разкъсване на девствената ципа и като цяло прочетете първия ми пост и отговорете от личен опит. Ще съм благодарен за всякакви мнения. :) Възможно е при проникване с пръст да не се разкъса ципата(дори е невъзможно с 1пръст да се разкъса).Дори и при 2 и 3 пръста не се разкъсва, но има болка. Е, при всяко момиче е различно де.

Питащият
03-09-2007, 15:56
Ехееей, как с 3 пръста няма да се разкъсва? :smt017
3 пръста не са ли в широчина, колкото един пенис, че и повече в някои случаи? :smt012

koalka
03-09-2007, 15:58
Ами повярвай й, все пак ако наистина я боли, значи е девствена.

bungle
03-09-2007, 15:58
К'во значение има дали е девствена или не ??

Питащият
03-09-2007, 16:00
Ами, ако ми беше казала преди това - нямаше да има значение. Но... ако това е поредната лъжа и то не просто лъжа, а огромна лъжа, тогава...

bungle
03-09-2007, 16:03
Хипер зле сте !

Все ви лъжем ..
Шибани параноици.
Научете се на уважение, бе, шибаняци !
Ако я уважаваше нямаше да задаваш смотани въпроси в още по-смотани форуми.

Със здраве. И горкото момиче...

03-09-2007, 16:04
.. еми пич - кофти ти е стратегическото възприятие за връзка . (точка :mrgreen: )

Питащият
03-09-2007, 16:06
Като не знаеш за какво става въпрос, недей се включва с такива резки и феминистични изказвания. Лъгала ме е много пъти и никога не си е признавала, докато не съм я разконспирирал...... Дали някой ще ми каже, дали аз ще разбера сам от някъде, за много лъжи съм разбирал......

bungle
03-09-2007, 16:08
Ми лъже, защото ти не я предразполагаш.
И защото сигурно ти няма доверие.
И ще говоря както си искам, където си искам.
И дори да е спала с някой, какво от това ? Може да те лъже, че е девствена, защото иска да те зарадва... , че си и първият.
Гррр...

frozenrose
03-09-2007, 16:08
Cпоред мен те е излъгала.. :-k .Една френдка излъга така приятеля си просто эащото мн държеше на него,и се страхуваше,че ако разбере за миналото и ще я остави... :| Ама щом те лъже и за други неща просто бягай от нея,защото аз лично дъм си патила от такива :---) дет лъжеха и за малки,и за големи неща ](*,)

Питащият
03-09-2007, 16:13
Ами, аз все бягам и после ми липсва и й прощавам и пак й казвам да не ме лъже и после пак разбирам, че ме е излъгала за нещо... Аз знам много неща за миналото й, но не мисля, че тук е мястото да ги споделям, но като цяло исках и се надявах да я променя, защото се държеше много лапешки и общо взето се напиваше, като прасе и се натискаше с всеки срещнат, но само целувки и обарвания...... ама изглежда няма смелост да спре да ме лъже, въпреки че съм й казал, че без значение каква е истината предпочитам да чуя нея, отколкото някаква лъжа, sugarcoated лъжа, ако мога така да се изразя на англо-български и след време, като разбера истината да ми е още по-шибано...

frozenrose
03-09-2007, 16:20
:? Ясно ми е в какво положение си щот бившия ми беше голям лъжец-лъжеше ме постоянно за всичко,понякога разбирах,понякога не...Все се опитвах да го скъсам,но не можех...Липсваше ми... :smt009 Накрая явно му омръзна от наивността ми и след почти година връзка ме заряза... ](*,) Затва пак ти казвам бягай докато е време и без да се обръщаш назад! ;-) Няма да иэгубиш нищо,освен 1 лъжа! :wink:

Питащият
03-09-2007, 16:24
Ама тук е малко по-различно положението, в смисъл аз виждам и усещам, че има чувства към мен и наистина се е променила, макар и малко... а и в момента не мога да съм сигурен, че ме е излъгала, но пък защо така както беше ходила 1 месец с този изведнъж станаха 6 месеца... Пък и не ме лъже, че отива еди къде си, а да излиза с приятелки/приятели и т.н., а просто са някакви такива лъжи - да изглежда по-добре пред мен и т.н.... а в същност не иска да разбере, че ще изглежда много по-добре, ако ми казваше истината, вместо да захаросва положението с някакви лъжи, които рано или късно излизат наяве.

Питащият
03-09-2007, 16:26
И като се замисля, май сам се опитвам да се обедя, че не ме лъже и не съм прав, сам си противореча... и аз не знам какво да правя, уфффффф

bungle
03-09-2007, 16:29
Обичай си я. Това прави. И не се опитвай да я променяш. Ако тя пожелае сама ще го направи и ще се постарае да е "примерна" .

olive_oil
03-09-2007, 17:08
вярвай й, но истината, която ти смяташ за вярна запази в главата си! А провери и хората, които ти казват тези неща. Сигурен ли си в тях?

A_Loving_Girl
03-09-2007, 19:32
При толкова лъжи и аз не бих повярвала на твое място.

fire_16_f
03-09-2007, 22:21
Девствена съм, но мога да ти кажа, е с 1 пръст НЕ боли!!!
ако е възбудена и с 2 не боли...чак при третия се усеща болка...
за мен те лъже...девствената ципа е с отвори и затова тампони или 1 пръст много трудно биха я разкъсали...просто не вярвам, че я боли...за мен те лъже..

Питащият
03-09-2007, 23:46
Ами, и на мен ми беше странно, че я "боли"... Въпреки че е възможно, защото всяко момиче си е индивидуално, както и има най-различни варианти на вид, големина, форма и т.н. на химена, но аз просто не й вярвам... благодаря на всички за отговорите.

Scandalous_lady
03-10-2007, 08:37
Госте позната ситуация :smt011 Не й се е опекъл акъла още,въпреки че е на 16 :-# Остави я да порасне,нека си поблъска малко кратуната

OtherDimension
03-10-2007, 08:45
Ми лъже, защото ти не я предразполагаш.
И защото сигурно ти няма доверие.


айде сега той трябва да я предразполага за да си казват истината ?
каква е тая връзка , щом тя сама не иска да бъде честна с него ?!
каква е тая обич ?
никаква...
Приятел , не слшай феминистките тука - направо изобщо не и вдигай телефона на тая лъжлива лигла .. явно ония "батковци" са и вдигнали самочувствието и си мисли , че може да си играе с теб . Късай я!

frozenrose
03-10-2007, 09:20
Аз съм съгласна с OtherDimension,макар че си прав че всяко момиче е индивидуално...и мен ме болеше с 1 пръст като бях девствена... ;-)

miloto_girl_4e
03-10-2007, 09:24
Според мен мацката си е девствена, а и хименът не се усеща така лесно :wink: Такаче си длъжен да и повярваш :wink:

Питащият
03-10-2007, 17:47
Абе, да Ви кажа - не е надута. Ситуацията е много сложна, както и отношенията ни... Има предистория, има много събирания и късания, като цяло сложна работа... Общо взето, тази тема беше по-скоро въпрос за анатомията, защото не съм имал опит с девственица, въпреки че съм чел (а и сега прочетох още някои неща), все пак си е друго да питам момичета, които знаят за това от първа ръка :).

dimitrios
03-10-2007, 18:39
а бе пич праста да ти е 7-8 санта щотот нали все пак няма да си го вкарал целия.А на мене много хора са ми казвали че девсвената ципа на една жена е на 12 сантиметра така че не може да я е заболяло :?