PDA

View Full Version : Mom4eta-tip ''putki''



grrrr
03-09-2007, 18:27
Ei mn me draznqt tiq tipove zna4i-edni t1pi,t1pi,ne uvajavat momi4etata,nqkoi se gavrqt daje s tqh,pravqt im mizerii,obijdat se ot nai-malkoto(uj ne go pokazvat,ama si vr16ta6 t1pkano za vsi4ko,dori nai-malkata izmi6liotina..),samo mn prikazvat,a ni6to ne struvat,vse se pravqt na interesni s razni ''laf4eta'',na koito trqbva da se smee6(a te sa dosta plitkoumni..),obi4at da unijavat,ako ne spomenah i gledat na sveta s nadsme6ka(za vsi4ko),praqt razni t1pi izkazvaniq za momi4etata,koito sa malko po-nejni..pff,abe p1lna oligofreniq! Vie poznavate li takiva mom4eta? Draznite li se ot tqh? Ayy,na men ve4e mi pisna ot takiva tipove-mom4eta,a se d1rjat kato p1lni putki,s izvinenie! I na tova,ako mu se vika m1j... #-o po nikak1v na4in ne bih mogla da kaja pone 1 m1jko ka4estvo da imat tiq s1zdaniq,koito opisah...mn sa zle gorkite s16testva,4ak mi e jal za tqh ... :-#


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

olive_oil
03-09-2007, 18:34
мн комплекси имаш моето дете. Ако си момиче - изолирай се от тези момчета. Ако си момче - просто гледай и се учи какъв не трябва да бъдеш!

sh3_1s_7h3_0n3
03-09-2007, 19:14
е какво да ги правиш.... пубертета ги тресе... и всеки иска да се покаже като по-мъж от другия... и естествено ще го направи на чужд гръб, защото само така би могъл да изпъкне с няк'во според него 'велико' качество...а всъщност не осъзнават, че постъпките им са смешни... като пораснат ще им увре акъла... като бях 9ти клас... момчетата ни се държаха по ей такъв начин както ти си го описала...и ние момичетата бяхме писнали от тях 'щото то не се издържаше... те момчетата като малки деца... и г-жата по български като ни казваше, че 11-12кл ще се оправят...никой не й вярваше... но сега...3год по-късно...разликата е очевидна...е... ест винаги си има и изключения... но пак не се проявяват като ЧАК такива кретени 8) тъй че сега просот не им обръщай внимание... и не им се връзвай на глупостите... 8) :::

grrrr
03-09-2007, 20:03
Ohh,ami gre6ka e stanala,az se usetih malko sled kato napisah temata i si vikam sega koi znae kak 6te me napadnat vsi4ki i prava izlqzloh... :o Ta,olive_oil ne se smqtam za kompleksarka,ama aide... prosto izrazih mnenieto si,4e me draznqt..tova e si4ko..;]

Pussy_Searcher
03-09-2007, 20:36
лелел колко ткаива познавам ,3-ма от моя клас,се праят на големи газари,аз също се движа с тях , но не обичам да обиждам другите,не ме интерсуват другите,Впрочем че момчетата клюкарстват повече от момичетата е вярно.Немате си идея като отидем на кафе и тея тримата почват всеки подред,нямат спирка и това ме дразни някой път щото ми е писнало вече,секи път слупам едно и също....някой път си мисля че би трябвало да се отделя от тях ,но пък и са забявни в някой случай.... Оплъват всяко момиче което виждат ,което на мен не ми се нрави много де,един път пред мен бяха коментирали приятелката ми ,но после си нямате идея как ги насрах.На един купон тея тримата индивиди се бяха намазали със смета и се бяха близали, и аз ги бях снимал, изкарах доста снимки и цялото даскало много и се посмя...ОХХХ ето какви индивиди познавам. (това е най дулгия коментар който пиша до сега :wink: )

feshankaa
03-09-2007, 20:38
Ауу Путки са тея ,дето са праят не "ФЕШЪНИ" ...нова мода - Бляяяякс

Charlotte_the_Harlot
03-09-2007, 20:41
Имам един такъв колега. Но предполагам, че пак ще го скъсат на всички изпити и няма да се виждаме повече. :-D

malka_sladuranka
03-09-2007, 20:42
Ауу Путки са тея ,дето са праят не "ФЕШЪНИ" ...нова мода - Бляяяякс :smt012 И аз не ги харесвам особено.

Buttk0
03-09-2007, 20:47
"нова мода" хахаха тва па е толкова смешноооо хахахаха ама така е тряаа да си ф крак с модата че да се харесаш хахаах !

malka_sladuranka
03-09-2007, 20:48
"нова мода" хахаха тва па е толкова смешноооо хахахаха ама така е тряаа да си ф крак с модата че да се харесаш хахаах ! Не всички я харесват тая нова мода. [-X

Unknown-18
03-10-2007, 09:06
"нова мода" хахаха тва па е толкова смешноооо хахахаха ама така е тряаа да си ф крак с модата че да се харесаш хахаах !



ХаХа *бахти аз новата мода.Криво бритонче опашле и дънки запасани в ботушките.Леле опазил ме Господ. ](*,)


А колкото до авоторката----> Моито момиче тебе май много те гъзят в даскало \:D/ .
Не им обръщай внимание като не ти допадат.

divo_kotence
03-10-2007, 09:35
повечето момчета са такива...мн малко са тези дет да имат мозък в главата и да не говорят само простотии и да те обиждат..но кво да са прай тряа ги търпим др начин няма е има де освен да ги убием др не виждам :smt067 :-D

ivan4oooo
03-10-2007, 10:10
te ne sa li nari4at pedetrasi? ili se burkam ne6to?

Diabolique
03-10-2007, 10:17
za tqx ima samo edna duma `kompleksar4eta` vseki den se sre6tame s tqx i sa navsqkade nqkakvi neoformeni puberteti koito se mislqt 4e kat se rpatq na golqmata rabota stryvat ne6to a vs6atnost sa acki neosaznati glupavi sme6niii i samo na prikazki ako stane ne6to naistina golemite biq4i stavat mi6ki tqxnite priqteli sa6to taka yj spored dumite im mnogo izvestnii ii biqt nared izvednja iz4ezvat abee mani gi ee nqmam dumi za vsi4ki takiva mom4enca edin sreden lo6oto e 4e ima momi4eta det im se vrazvat

malko inat4e
03-10-2007, 10:32
te ne sa li nari4at pedetrasi? ili se burkam ne6to?


ne burka6 to4no taka si e :-D absolutni,100% pederasi buaxaxaxaxaxa

03-10-2007, 13:47
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!

dinosaur
03-10-2007, 14:04
pf to pove4eto deto znam sa takia :]
em kvo da se pravi ... to ot gazariq....;]
to svqstno mom4e ako vidi6 si e 4ist kusmet ve4e :P

dinosaur
03-10-2007, 14:05
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!
za feshunite sum suglasna ama za drugoto-ne :]

Unknown-18
03-10-2007, 16:48
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!


Тоз бахти хейтърчето.Мрази всички.Братле кво стана ве като са събуди сутринта да не би като сра лайното да та опръска по гъза.Нещо нервен ми изглеждаш.Иначе и мене не ме кефят тия ама всеки си има право на избор как да изглежда и никой не е виновен че са е родил мангал.

koalka
03-10-2007, 17:38
Ами да съжаление се срещат и такива момчета.Но освен да ги отминеш и да не им обръщаш внимание, друго няма какво да направиш.

03-10-2007, 17:42
:? АУШВИЦ ВИ ЗОВЕ !!!! ЧЕРНИЯ ОРЕЛ ЩЕ ВИ ОПРАВИ !!!!

Вие тъпи ли сте бе? Некви момченца ми се правят на гъзарчета с женски прически,женско обличаме ,женски навици...Фешъните са повече жени отколкото мъже ,даже въобще не могат да бъдат смятани за мъже.
Unknown-18 само едно ще ти кажа.ЩОМ СИ ЧЕРЕН СИ ВИНОВЕН ЕЙ ЕЙ !!!

Amayo
03-10-2007, 18:05
Бахти пак некое бивше мое гадже :lol:

ThePainIsReaL
03-10-2007, 19:56
Sad , but true .. кво да се прави . :roll:

xixi
03-10-2007, 19:57
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!
точно така
и НЕКА БЕЗХАРАКТЕРНИТЕ ЖИВЕЯТ!!!

nasty_f
03-10-2007, 22:06
И мен страшно много ме дразнят.Аз лично се бях забъркала с един такъв педераст иии никога няма да си го простя.Това беше най-голямата ми грешка...Ужс,не искам да се сещам.А сега като се видиме и едно "здр" не може да каже...И това,ако не е путка.....Направо не мога да ги гледам.Мислят се за най-готини и,че могат да имат всяка и,че могат да правят каквото си поискат с когото си поискат...No Comment за такива като тях.Още от тук им виждам бъдещето..Най-много да станат някои квартални пияници-с повечето.Някои,ако успеят да се набутат с паричките на мама и тати ще си намерят работа,но ще си останат същите путки и ще си им се върне рано или късно...Ще си намерят майстора,за всичко си има Бог!

Amayo
03-10-2007, 22:26
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!
- Три деца в 3ти клас - негърче, американче и българско футболистче - как ше познаеш на кое му е най голама пишката?
- Лесно - футболистчето - щото само то е на 20 години :-D .

xixi
03-10-2007, 23:40
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!
вижте вижте имам ново лого
Плазмодии без стил от всички страни ОБЕДИНЯВАЙЕ СЕ!!!!

Lorraine
03-11-2007, 15:46
Да,познавам такива момчета,дразнят ме естествено,но просто не са дорасли все още(на акъл..)..с времето ще се оправят :wink:

xixi
03-11-2007, 16:03
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА,ФЕШЪНИ,СКЕЙТЪРИ ,ПЪНКАРИ И ЗА ВСИЧКИ ТАКИВА БОКЛУЦИ !!!
Значи сички мразите пънкари и скейтъри о.О.
И мразите малцинствата...гуес уат... тва е расизъм

[Industrial_Fr3aK]
03-11-2007, 16:21
оооо тия са ми любимци! мнооо обичам да ги ритам и гавря :D такива не трябва да съществуват!!! :twisted:


:smt118

WindfaLL
03-11-2007, 16:37
Не искам да обиждам момчетата,но все пак някои се развиват по бавно и ф тфа им е проблема :D но ще се оправят

Buttk0
03-11-2007, 16:43
"нова мода" хахаха тва па е толкова смешноооо хахахаха ама така е тряаа да си ф крак с модата че да се харесаш хахаах ! Не всички я харесват тая нова мода. [-X

Чесно ти кажа не ми дреме кой следи новата мода и кой не ... тва с "модите" е страшно смешно шот секи си има някъв собствен стил и по добре да гледа да се поддържа в някъф вид отколкото да следи светската суетня ... Успех !

03-11-2007, 19:49
Безхарктерни ,без стил...АБЕ ТИ СИ МАЛОУМЕН БЕ :idea: Ебати стила да се правиш на маймуна или на жена...БАСИ СТИЛА.НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СТЕ НОРМАЛНИ БЕ?

xixi
03-11-2007, 19:51
Безхарктерни ,без стил...АБЕ ТИ СИ МАЛОУМЕН БЕ :idea: Ебати стила да се правиш на маймуна или на жена...БАСИ СТИЛА.НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СТЕ НОРМАЛНИ БЕ?
нормални=безхарактерни=сле дващи "нормалното"=нищо повече от нормалното

03-11-2007, 19:55
Безхарктерни ,без стил...АБЕ ТИ СИ МАЛОУМЕН БЕ :idea: Ебати стила да се правиш на маймуна или на жена...БАСИ СТИЛА.НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СТЕ НОРМАЛНИ БЕ?
нормални=безхарактерни=сле дващи "нормалното"=нищо повече от нормалното


НАСТИНА СИ МАЛОУМЕН !!! Ти не правиш разлика между това да си НОРМАЛЕН човек и да си БЕЗХАРКАТЕРЕН .

xixi
03-11-2007, 19:57
Безхарктерни ,без стил...АБЕ ТИ СИ МАЛОУМЕН БЕ :idea: Ебати стила да се правиш на маймуна или на жена...БАСИ СТИЛА.НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СТЕ НОРМАЛНИ БЕ?
нормални=безхарактерни=сле дващи "нормалното"=нищо повече от нормалното


НАСТИНА СИ МАЛОУМЕН !!! Ти не правиш разлика между това да си НОРМАЛЕН човек и да си БЕЗХАРКАТЕРЕН .
Защото няма ^^ и ти ще го откриеш скоро или просто ще живееш като жалка част от групата от която не зависи нищо никога.

03-11-2007, 20:00
Безхарктерни ,без стил...АБЕ ТИ СИ МАЛОУМЕН БЕ :idea: Ебати стила да се правиш на маймуна или на жена...БАСИ СТИЛА.НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СТЕ НОРМАЛНИ БЕ?
нормални=безхарактерни=сле дващи "нормалното"=нищо повече от нормалното


НАСТИНА СИ МАЛОУМЕН !!! Ти не правиш разлика между това да си НОРМАЛЕН човек и да си БЕЗХАРКАТЕРЕН .
Защото няма ^^ и ти ще го откриеш скоро или просто ще живееш като жалка част от групата от която не зависи нищо никога.


А кажи ти къв си от тия жалки същества ,дето изброих?

xixi
03-11-2007, 20:02
А кажи ти къв си от тия жалки същества ,дето изброих?
Аз съм гении.Ако не си съгласен си идиот.
Знам че не си съгласен ^^

03-11-2007, 20:03
А кажи ти къв си от тия жалки същества ,дето изброих?
Аз съм гении.Ако не си съгласен си идиот.
Знам че не си съгласен ^^

хлебарка гении :roll:

xixi
03-11-2007, 20:04
А кажи ти къв си от тия жалки същества ,дето изброих?
Аз съм гении.Ако не си съгласен си идиот.
Знам че не си съгласен ^^

хлебарка гении :roll:
какво словосъчетание ^^

bARbiTy
03-11-2007, 20:19
няма нищо лошо в тез момченца-нагласените,вярно има които не ги харесват,ама гаранция,че са повече дет им се кефят.Колко момиченца се обръщат след него на улицата и колко след някой нямащ нищо общо с модата.Ами и колко момчета му завиждат на тоя,че него го харесвали яките мацки.Тъпи били...ми другите кат са по-умни да не са нещо повече..кат имат пари момченцата ше се гласят,ше показват и самочуствие...а колкото до това,че са п*тки...съвсем други слагам аз в групата на п*тките.. :smt011

Sperminator
03-11-2007, 20:56
няма нищо лошо в тез момченца-нагласените,вярно има които не ги харесват,ама гаранция,че са повече дет им се кефят.Колко момиченца се обръщат след него на улицата и колко след някой нямащ нищо общо с модата.Ами и колко момчета му завиждат на тоя,че него го харесвали яките мацки.Тъпи били...ми другите кат са по-умни да не са нещо повече..кат имат пари момченцата ше се гласят,ше показват и самочуствие...а колкото до това,че са п*тки...съвсем други слагам аз в групата на п*тките.. :smt011

Евала всеки си има права на избор!!!А и ввоти пречи да си Fashion и да си умен и пичага :?: :idea: !!!

03-12-2007, 11:05
няма нищо лошо в тез момченца-нагласените,вярно има които не ги харесват,ама гаранция,че са повече дет им се кефят.Колко момиченца се обръщат след него на улицата и колко след някой нямащ нищо общо с модата.Ами и колко момчета му завиждат на тоя,че него го харесвали яките мацки.Тъпи били...ми другите кат са по-умни да не са нещо повече..кат имат пари момченцата ше се гласят,ше показват и самочуствие...а колкото до това,че са п*тки...съвсем други слагам аз в групата на п*тките.. :smt011

Евала всеки си има права на избор!!!А и ввоти пречи да си Fashion и да си умен и пичага :?: :idea: !!!


Ебати умния и пича да се правиш на жена...А тая ,дето разправя ,чеи мали пари да се нагласят сериозно се лъже...Една шапка ФП струва повече от всички фешънски боклуци...

Amayo
03-12-2007, 11:10
няма нищо лошо в тез момченца-нагласените,вярно има които не ги харесват,ама гаранция,че са повече дет им се кефят.Колко момиченца се обръщат след него на улицата и колко след някой нямащ нищо общо с модата.Ами и колко момчета му завиждат на тоя,че него го харесвали яките мацки.Тъпи били...ми другите кат са по-умни да не са нещо повече..кат имат пари момченцата ше се гласят,ше показват и самочуствие...а колкото до това,че са п*тки...съвсем други слагам аз в групата на п*тките.. :smt011

Евала всеки си има права на избор!!!А и ввоти пречи да си Fashion и да си умен и пичага :?: :idea: !!!


Ебати умния и пича да се правиш на жена...А тая ,дето разправя ,чеи мали пари да се нагласят сериозно се лъже...Една шапка ФП струва повече от всички фешънски боклуци...
Бате като си продадеш футболния отбор Уефски на некой Урогвайски национал ше можеш да си купиш досущт като мойто фешанско Ауди ама не чак толко лачено. :-D

poppy
03-12-2007, 11:14
Ne znam za6to tragnahte da oharakterizirate mom4etata-putki kato fashion-ite. Savsem drugo mai se ima6e predvid ! Govore6e se za tiq,koito nqmat predstava ot ni6to i samo si pravqt ta6ak i se darjat tapo,v nqkoi ot slu4aite kato momi4eta se obijdat i si go vra6tat tapkano,narejdat vsi4ki,koito vijdat i tn! Te za men sa t.nar. ''putki''. E.e.E!

03-12-2007, 11:15
няма нищо лошо в тез момченца-нагласените,вярно има които не ги харесват,ама гаранция,че са повече дет им се кефят.Колко момиченца се обръщат след него на улицата и колко след някой нямащ нищо общо с модата.Ами и колко момчета му завиждат на тоя,че него го харесвали яките мацки.Тъпи били...ми другите кат са по-умни да не са нещо повече..кат имат пари момченцата ше се гласят,ше показват и самочуствие...а колкото до това,че са п*тки...съвсем други слагам аз в групата на п*тките.. :smt011

Евала всеки си има права на избор!!!А и ввоти пречи да си Fashion и да си умен и пичага :?: :idea: !!!


Ебати умния и пича да се правиш на жена...А тая ,дето разправя ,чеи мали пари да се нагласят сериозно се лъже...Една шапка ФП струва повече от всички фешънски боклуци...
Бате като си продадеш футболния отбор Уефски на некой Урогвайски национал ше можеш да си купиш досущт като мойто фешанско Ауди ама не чак толко лачено. :-D


Ти не беше ли охранител? За кво си сложил тоя пичага за аватар?

ПП Честит нов треньор.Тройчо ...Кризата в цС*ка приключи :lol: :lol: :lol: ,а след мача на 7 април ,вече ще ви закрият .

Amayo
03-12-2007, 11:25
няма нищо лошо в тез момченца-нагласените,вярно има които не ги харесват,ама гаранция,че са повече дет им се кефят.Колко момиченца се обръщат след него на улицата и колко след някой нямащ нищо общо с модата.Ами и колко момчета му завиждат на тоя,че него го харесвали яките мацки.Тъпи били...ми другите кат са по-умни да не са нещо повече..кат имат пари момченцата ше се гласят,ше показват и самочуствие...а колкото до това,че са п*тки...съвсем други слагам аз в групата на п*тките.. :smt011

Евала всеки си има права на избор!!!А и ввоти пречи да си Fashion и да си умен и пичага :?: :idea: !!!


Ебати умния и пича да се правиш на жена...А тая ,дето разправя ,чеи мали пари да се нагласят сериозно се лъже...Една шапка ФП струва повече от всички фешънски боклуци...
Бате като си продадеш футболния отбор Уефски на некой Урогвайски национал ше можеш да си купиш досущт като мойто фешанско Ауди ама не чак толко лачено. :-D


Ти не беше ли охранител? За кво си сложил тоя пичага за аватар?

ПП Честит нов треньор.Тройчо ...Кризата в цС*ка приключи :lol: :lol: :lol: ,а след мача на 7 април ,вече ще ви закрият .
Преди бях фейс контрол ама ме повишихха на Ди-Джей защото имаше нужда от уменията ми. Сега съм нещо като технически директор на една фирма. Кво общо има аватара ми - който е анимационен герой който се вози в един огромен робот?

Buttk0
03-12-2007, 12:44
Rock on Coop!

06-22-2007, 18:08
NEO NAZI FOREVER !!!!! СМЪРТ ЗА МРЪСНИТЕ РОМИ !!!

VerryBerry
06-22-2007, 19:11
mi nedei se zanimava s tqh!

love_to_love_u
03-05-2009, 20:53
Тия момчета тип "путки" дет и викате пък са най-яки :grin: ...говоря като стил,като визия :D :-P

hahavteen
03-05-2009, 21:02
Темата е от 2007 и освен това нарушава няколко точки :)