PDA

View Full Version : За фитнеса



sledko_f>93
03-09-2007, 20:07
имам 2 въпроса към вас:
1. Някой знае ли фитнес в кв. стрелбище или кв. Бели брези, в който месечната карта (2 посещения в седмица) да е до 30лв? Знам, че има списък или нещо подобно, но искам някой да ми каже.... :-)
2. В каква последователност да се тренира на уредите и има ли някакво значение?
Благодаря на всички, които отговорят :wink:

sexy_anji_
03-09-2007, 20:20
мога да ти отговоря само на втория въпрос, и да има значение в каква последователност защото неможе първо да правиш едно упражнение което натоварва корема после за ръцете после за краката и така да си ги въртиш както искаш. там инструктура ще ти каже под какъв ред да ги правиш иначе става мазало..

GLeZoRanA
03-09-2007, 20:33
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

DoPye
03-09-2007, 20:50
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

защо ти не и направиш програма :D

GLeZoRanA
03-09-2007, 20:56
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

защо ти не и направиш програма :D Може,ако изявява желание

sexy_anji_
03-09-2007, 21:03
не мисля че е много удачно сама да си съставя програма, за тази работа си има хора които не случайно са там [-X

GLeZoRanA
03-09-2007, 22:39
не мисля че е много удачно сама да си съставя програма, за тази работа си има хора които не случайно са там [-X Никой не е казал , че сама ще си създава програма ;)

sledko_f>93
03-10-2007, 13:12
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

защо ти не и направиш програма :D Може,ако изявява желание
ДА! :-D Ако може :smt006

DoPye
03-10-2007, 14:22
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

защо ти не и направиш програма :D Може,ако изявява желание
ДА! :-D Ако може :smt006

ето желанието е изявено :-D

GLeZoRanA
03-10-2007, 19:16
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

защо ти не и направиш програма :D Може,ако изявява желание
ДА! :-D Ако може :smt006 Пиши ми ЛС или си дай скайпа да се разбереме върху какво искаш да работиш да знам какво да ти измисля :)

sharkybul
03-12-2007, 18:08
По втория въпрос мога да ти кажа да се поровиш в нета или да помолиш някой да ти спретне една програма за да има ефект..Ако си правиш безразборно упражненията няма да има ефект..Важна е последователността.

защо ти не и направиш програма :D
Секс,Секс,Sex... :-D

иначе наблегни на дупето и корeмчето... :D

FreaKy_KiD
03-12-2007, 19:03
2. В каква последователност да се тренира на уредите и има ли някакво значение?
Благодаря на всички, които отговорят :wink:
vzemi si trenior za 3-4 pyti da ti pokaje na uredite nqkakva programa tam da ti napravi i posle kato si q nau4i6 naizust go zarqzva6 i si gleda6 kefa :)

simba007
08-16-2007, 09:59
vav fitnesa v koito hodq kartata za 1 mesec e 27lv tva e na spirkata petar beron na tramvai5