PDA

View Full Version : разкажете как върви връзката с гаджето ви



bqsna_teenagerka
03-09-2007, 20:21
кажете какво правите с гаджето си на колко сте колко 4есто излизате и всякакви такива подробности....

bungle
03-09-2007, 20:50
Подробности ?


Ами... днес скъсахме...

.. ето ти подробност !

Но най-интересното е, че се обичаме... ( ще се съберем пак до седмица...)

03-09-2007, 21:41
:smt009 oolll tova e kofti...sorry

BuBi008
03-09-2007, 23:14
Emi vsichko ni vurvi po med i maslo pone za sega de :) Inache az sym na 16 toi e na 19 vijdame se vseki den ... i kakvo d apravim izlizame hodim na exkurzii na kafeta diskoteki igraem bilqrd namirame si zanimaniq vkushti i eto takiva neshta :)

alkobalko
03-10-2007, 05:45
Ами всичко е прекрасно. Заедно сме от доста време и все още не сме си омръзнали. Всеки ден сме заедно и то почти по цял ден, не можем да издържаме, ако не се видим. Правим различни неща, през повечето време предпочитаме да сме си само двамата. Гледаме филми, слушаме музика, готвим, лигавим се понякога. Просто една чудесна връзка.

koalka
03-10-2007, 06:08
На по 16 години.Ако имах възможност бих го виждала всеки ден, защото като не го видя ми е много гадно, но все пак училището пречи.Иначе чакам с нетърпение лятната ваканция.Не сме си омръзнали, защото се обичаме и се надяваме да сме си заедно.Какво правим ли...ами като сме заедно си гледаме филми, като сме в тях, ходим на кафе, целуваме се много и така.

cherinka
03-10-2007, 07:31
Аз съм на шестнадесет, той е на деветнадесет. Общо взето тва не е никва връзка нащо, всеки път като се видим се караме, аз го изнервям супер много и той после казва "Тихо, че ща патна". Не липсват всякакви такива емоции. Мотаем се ту в мойта махала, ту в неговата, скитосваме си из града, най-често ходим по тепетата, градската градина и секви всевъзможни места където да сме заобрагдени от природата и насаме.

sugar4eto
03-10-2007, 11:41
Ehh nashtata vryzla li....ami prekrasna e :D toi e na 21,a az sym na 18.po cql den sme zaedno ot sutrin do vecher.daje ponqkoga ostava da spi v nas ili az v tqh.abe vsichko e mn krasivo...tochno kato v prikazka :D i prikazkata se prevryshta v koshmar,kogato doide vreme da zaminava za sf :( /tam e student/ horata sa kazali "nevijdani ochi se zabravqt",no ne mislq,che e taka.ako chovek naistina obicha i dyrji mn na priqtelq si,nishto ne moje da ubie liubovta im!!! :D i na puk na vsichki,koito si mislqt,che zaradi razstoqnieto,koeto e m/u nas shte se razdelim nie prodyljavame da sme zaedno i da se obichame vse povche i poveche! :D

Barbie
03-10-2007, 12:14
Връзката ни ме прави много щастлива. Проблемът е, че аз уча в чужбина, а той си е в България. Но дори когато не сме заедно го обичам все повече с всеки изминал ден. Мисля за него постоянно и броя секундите до следващия път, когато ще мога да го видя. Гледам да се прибирам често до България (колкото е възможно...) и когато съм си у дома прекарваме много време заедно. Излизаме, разхождаме се, виждаме се с приятели, говорим си, понякога спя у тях... Каквото и да правим, аз се чувствам щастлива просто защото е до мен, мога да го прегърна, да го целуна и да му кажа в очите, че го обичам. (Надявам се това, което имаме, да го прави поне на половина толкова щастлив, колкото съм аз...)

MoHuTo
03-10-2007, 12:18
Ами от скоро сме заедно, засега нещата вървят повече от добре...виждаме се много често, почти по цял ден сме заедно, ако не сме заети разбира се :) иначе ходим по разходки, кафета..където ни хрумне - важното е да сме заедно :wink:

HopeLesss
03-10-2007, 12:20
Прекрасно. Чувствам се повече от чудесно с човека до мен. :smt050

lLady_MooN_RaiN
03-16-2007, 12:36
Ще започна с това, че е студент и ни делят немалко километри.Но не мислете, че това е проблем за нас.Напротив...Като се виждаме само в събота и в неделя е като празник, а аз чакам цяла седмица.Разговори по телефона и т.н...Когато си е тук в събота или по време на някоя ваканция излизаме на разходка, билярд, гледаме филми,отиваме в други градове за разнообразие,четем, говорим сиили просто се обичаме.Иска ми се да се виждаме по-често но на този етап е невъзможно...[/b]

bungle
03-16-2007, 12:48
По-добре от всякога е връзката ми. :-D

white_chik
03-16-2007, 13:03
И двамата сме на 16,но иначе той е набор 90 , а аз 91.заедно сме вече почти половин година.Виждаме се два три пъти в седмицата,защото сме в различни смени,а и живеем в различни квартали.Кво друго могада кажа,като сме заедно се разхождаме по градинките,ходим на кафе.Трябваше ми доста време,но се радвам,че най-после осъзнах,че той е супер свястно момче и че аз съм най-голямата късметлийка на света

krem4et0
03-16-2007, 14:15
85-ти набор сме, ама още не сме направили 22. заедно сме от доста време, но за разлика от другите двойки не се виждаме често и не прекарваме много време заедно по простата причина - моите родители. Сперед тях до 2 часа да съм се прибрала, недопустимо е да му ходя на гости и такива разни неща. Иначе връзката е ок, ама скоро ще му спретна 1 скандалче, че нещо е искал аз да опирам 1 пешкир, който не съм изцапала.

miloto_girl_4e
03-16-2007, 18:24
Ох, много съм доволна от връзката си ... за сега върви страхотно :smt016 :smt016 (да чукам на дърво)
Виждаме се .. 6-7 пъти седмично, по простата причина, че учим в едно и също даскало :P Аз съм 10ти, а той 12ти клас :wink: Еми като излизаме ходим на разходки, на билярд, на дартс, квото ни хрумне, важното е да сме си заеднооооооооооооооо :smt007 :smt007 :wink:

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 18:37
\:D/ ох много ми е кеф 4е има връзки които варвят перфектно!!! е айде да се изфукам и аз със моята :smt005 връзка ако връзка се нари4а КАТО И=СИ НА 13...както и да е ве4е успях да се отпусна и когато ме гушне не се сковавам като пън а му отвръщам и даже и аз му се нахвърлям да го гушкам!!!1 ох много си го оби4кам..оба4е сам толкова притеснена утре ще излизаме и сигорно това ще ми е 1 целувка с него :oops: оххх ще си умраааа от срам и адреналин!!!

03-16-2007, 18:57
\:D/ ох много ми е кеф 4е има връзки които варвят перфектно!!! е айде да се изфукам и аз със моята :smt005 връзка ако връзка се нари4а КАТО И=СИ НА 13...както и да е ве4е успях да се отпусна и когато ме гушне не се сковавам като пън а му отвръщам и даже и аз му се нахвърлям да го гушкам!!!1 ох много си го оби4кам..оба4е сам толкова притеснена утре ще излизаме и сигорно това ще ми е 1 целувка с него :oops: оххх ще си умраааа от срам и адреналин!!!

spoko mila ostavi se na 4uvstvata nqma ot ko da se pritesnqva6 :wink:

sweet_bubka
03-16-2007, 19:17
ami az sym 89 nabor a toi e 87 nabor :) na 17 mart praim 1 godina :smt007 adski mnogo se obi4ame nemojem edin bez drug,no i ponqkoga adski mnogo se karame moi si skasame nervite vzaimno,no kvo da se pravi :P lubovta i karanicite 'vyrvqt ryka za ryka' Izliza me vseki den poprincip za 1 godina ne sme se vijdali 5 dena samo no ne na vednaj de :? Hodim si na kafenca,obikalq me no po4iti vinagi sme si samo dvamata mnogo rqdko izlizame s nqkoi drug nadqvam se da sme o6te mnogo godini zaedno,za6otot imame po-seriozniplanove za bydi6teto ni

Violenza
03-16-2007, 19:33
Вчера направихме 5 месеца заедно. :)
Всичко е прекрасно.
Страшно много го обичам. :smt008
:)

ThePainIsReaL
03-16-2007, 19:35
Абе .. само аз ли си нямам връзка :-D Еее .. начии
П.П. Браво на вас де :) Само така

Dissenter
03-16-2007, 20:05
Идеално...Станаха 5 месеца и я обичам толкова много,че може би и най обичаният би завидял...ОБИЧАМ ТЕ :smt060

Gabelitka
03-16-2007, 20:08
Просто перфектно,аз го обичам и съм сигурна че и тои ме обича ходим повече от година и се чувствам идеално :D

iiirish
03-16-2007, 20:15
на по 19 сме и двамата :-D излизаме често, макар че съм по цял ден на един чин с него :-D а връзката ни... ми :-k караме се, цупим се, сдобряваме се, целуваме се, правим невероятен секс (хех :roll: ), играеме билярд, санта се, белот (като сме в компания де), гониме се по пейките, говориме си за коли, пускаме еврофутбол, ся иска и при хубаво време на мач да ме води да гледаме... яко а :lol: :-D

sladki_me4ti
03-16-2007, 20:17
ami az dopredi 1 sedmica xodix s edno mom4e,no skusaxme:( iii sega sum si sama

FiRe_LaDy
03-16-2007, 20:19
Emi nie neska trygnahme taka,che nqmam kakvo tolkova da kaja ... shte si zabazq komentara za mene za sega.Po natatyk shte pisha da spodelq i s vas.

03-16-2007, 20:57
az sam na 17,toi na 16,dnes pravim 2 sedmici :lol:

f1s714e70
03-16-2007, 21:19
super :P malko e sku4no kogato si v po malak grad,i kato 4e li malko sme si umraznali,xodim ot 2 god i vsekiden e edno i sa6to obstanovkata ne pozvolqva dr.Ina4e se obi4ame vse taka silno

crazy_sexy_mace
03-16-2007, 21:29
Абе .. само аз ли си нямам връзка :-D Еее .. начии
П.П. Браво на вас де :) Само така
Хх аз съм втората! :smt006
Не знам защо, ама съм супер, хипер, мега карък в любовта! :smt012 Досега съм нямала една свястна връзка, за която да не ме е яд и да не съжалявам.. ](*,) Винаги си мисля, че точно тоя път всичко е различно и винаги оставам наранена и разочарована.. :smt011
Амааа.. в никакъв случай не съм се отчаяла! :smt080 Все пак съм само на 16, животът е пред мен и съм сигурна, че и на мен рано или късно ще ми се усмихне щастието! :smt007 (поне така се надявам, де) :smt081

Qnchety
03-16-2007, 21:30
Ми неска тръгнахме и за сега кво мога да кажа :smt017 !?!

He3HauKa
03-17-2007, 03:42
Напоследък не върви.Аз все по-често си представям живота без него...Усещам,че ското всичко ще свърши,защото просто сме прекалено различни :-#

бла-бла
03-17-2007, 16:08
ми кво да кажа...
аз съм на 13 :lol: тои на 15... първо бяхме супер добри приятели, дори аз го сдобрих с неговата "голяма любов"... Но както си бяхме добре, сп много си се оби4ахме (като фр де) и той просто спря да пише, да се 4уваме... ве4е си мислех 4е не го познавам.. :? но една ве4ер ми писна и реших да му звънна и ... любовта пламна :D само смс, клик ,смс ... и решихме да се видим... след този ден той каза 4е е влюбен, 4е ве4е Тя е в миналото, и му повярвах...
вси4ките му познати, които познавах, бив6ето му ("голямата любов") ми се нахвърлиха... и така... той каза да не им вярвам 6тото важното е 4е ме оби4а ... и аз пак му повярвах :D
ина4е от колко време ходим... ми... не знам кога тръгнахме ... :D просто се случи... няма дата... но ина4е е от към 10 дена :D
ми да отсрани е смешно... :D ама наистина е така... аз сп мноу си го оби4ам а за него нз... дано и той мене... 6тот не искам да губя и най-добрия си фр и мойта Гулюма любоф....

`Death`Whore`
03-17-2007, 16:12
Хахахха, моята връзка общо-взето върви прекрасно. Той е луд и избухва за глупости, но добре, че свикнах от бившия да си мълча - на сегашния му минава бързо и после даже се извинява. Не излизаме почти, той бачка в интернет клубче и работи поне по 24 часа и след това аз отивам у тях - почива си и сме заедно :)