PDA

View Full Version : Приятел за ...



03-09-2007, 21:22
Имали ли сте и бихте ли си имали, ако ви се отдаде възможност, приятел за секс? Просто така - без да се обвързвате, без да ходите, просто да се виждате от време на време, за да задоволите сексуалните си желания? /естествено и привличането между вас не остава на задна позиция/
Одобрявате ли такива "връзки"? До колко трайни могат да бъдат те според вас? И възможно ли е една такава чисто сексуална връзка да премине в истинска любов някой ден?

bungle
03-09-2007, 21:23
Всичко е възможно на този свят.
Само че мен не ме блазни.

BloodSoul
03-09-2007, 21:56
Не удобрявам такъв тип връзки, може би биха просъществували дълго, но едва ли би имало някакви чувства. А за мен, когато отсъстват чувствата връзката няма смисъл!

Pleasure
03-09-2007, 22:00
Мого OTH гледаш ;р

Никита
03-09-2007, 22:00
Разбирасе че одобрявам връзка само за секс след като приятелят ми издържа по 20 минути,не може да ме задоволи а на всичкото отгоре се има за най големият ебач в света.Всъщност повечето мъже са така-но за това сме си виновни ние жените защото ви даваме повод да се чувствате велики :!:

fire_16_f
03-09-2007, 22:35
Нещата винаги загробяват..рано или късно ще се привържеш към другия и после му мисли...не ги удобрявам!

InitialD
03-09-2007, 22:52
Имате моето положително НЕ! :lol:

sweety^tweety^Kz
03-09-2007, 23:03
Имате моето положително НЕ! :lol:
и моето стимолиращо Не :!:

Butterfly^
03-10-2007, 09:33
Аз пък не съм против такъв тип връзки, естествено ако не съм обвързана с друг човек. И съответно ако след това реша да се обвържа с друг човек ще прекратя тази връзка.

krem4et0
03-10-2007, 09:37
Ако си нямаш партньор и няма кой друг да ти върже-к. Аз лично не бих имала такава връзка. за мен сексът си е последствие от любовта и връзката и тези приятелства са ми доста тъпи. Вие хем сте приятели и се разбирате, хем правите секс-това за мен си е чиста връзка, ама оправданието-нямаме връзка се слага отпред, за да се покажем колко отворени сме. Аз не съм толкова отворена-за мен сексът и любовта са неразривно свързани!

malka_sladuranka
03-10-2007, 09:38
Ами ако нямам сериозен приятел, защо не. :-D

babi_girl
03-10-2007, 09:51
az bih imala takava vryzka ako neshtata oprat samo do sexa, bez chuvstva.

gazarka
03-10-2007, 10:28
ZA takava vruzka sum,stiga oba4e za neq da znaete samo vie i mom4eto da e to4no.

¤EupHorIc EyES¤
03-10-2007, 10:40
ami az imam mnogo vuzmojnosti to4no za takava vruzka no prosto nqmam doverie 4e 6te si ostane mejdu nas a tova e mnogo vajno v moita situaciq :-D no ina4e sum ZA !

Sexapilna_kukla
03-10-2007, 11:50
Да, бих имала такава връзка. Не може да се определи колко трайна може да бъде. Според мен е възможно една такава сексуална връзка след време да премине в нещо повече...

alkobalko
03-10-2007, 13:03
Ако си нямаш партньор и няма кой друг да ти върже-к. Аз лично не бих имала такава връзка. за мен сексът си е последствие от любовта и връзката и тези приятелства са ми доста тъпи. Вие хем сте приятели и се разбирате, хем правите секс-това за мен си е чиста връзка, ама оправданието-нямаме връзка се слага отпред, за да се покажем колко отворени сме. Аз не съм толкова отворена-за мен сексът и любовта са неразривно свързани!

Напълно съм съгласна. Нямам какво повече да добавя.

MoHuTo
03-10-2007, 13:27
Аз пък не съм против такъв тип връзки, естествено ако не съм обвързана с друг човек. И съответно ако след това реша да се обвържа с друг човек ще прекратя тази връзка.

kAdrOkoSkA
03-10-2007, 15:11
Имали ли сте и бихте ли си имали, ако ви се отдаде възможност, приятел за секс? Просто така - без да се обвързвате, без да ходите, просто да се виждате от време на време, за да задоволите сексуалните си желания? /естествено и привличането между вас не остава на задна позиция/
Одобрявате ли такива "връзки"? До колко трайни могат да бъдат те според вас? И възможно ли е една такава чисто сексуална връзка да премине в истинска любов някой ден?

Имала съм и продължавам да имам. Само че при мен стана обратното - първо бяхме заедно... обичахме се и всичко беше чудесно... Но поради стечение на обстоятелствата се разделихме и... сега са ни малко неясни отношенията, но предимно или като предтекст, за секс се виждаме. Привличането няма как да остане на заден план! ХаХ! Напълно възможно е да премине в любов по-нататък... няма невъзможни неща, всичко зависи от вас...

ThePainIsReaL
03-10-2007, 19:27
Възможно е , всичко е възможно :)
Един познат е казвал , че практикува подобно нещо . Кво лошо има в това , стига да не са обвързани хората ? Но дали от секс, секс , секс и пак яко секс , ще стане любов , не мога да кажа . Но пък всичко е възможно , няма да се учудя , ако и това чуя.

miloto_girl_4e
03-10-2007, 19:32
Не, не бих имала такъв приятел :!:
Не, не одобрявам такива връзки :!: [-X

03-10-2007, 20:23
:-k az imam mnogo dobur priqtel i mislq 4e e nevuzmojno da ima ne6to pove4e! mislq 4e vuzmojno mejdu momi4e i mom4e koita sa dobri priqteli i da imaa kubov m/y tqh \:D/ :oops:

Beb4o{}
03-10-2007, 21:06
Имали ли сте и бихте ли си имали, ако ви се отдаде възможност, приятел за секс? Просто така - без да се обвързвате, без да ходите, просто да се виждате от време на време, за да задоволите сексуалните си желания? /естествено и привличането между вас не остава на задна позиция/
Одобрявате ли такива "връзки"? До колко трайни могат да бъдат те според вас? И възможно ли е една такава чисто сексуална връзка да премине в истинска любов някой ден?

Neodobriavam podobno neshto.Imam sumati poznati koito si namirat niakoi prosto za sex-a i se vijdat samo da se chukat.Vednaj mejdudrugoto mi se sluchi da bada s edno momche bez chuvstva bez nishto prosto samo vednaj pravih me sex i tova beshe no nesmiatam da go pravia otnovo ili da si tarsia takav priatel samo za sex.Takiva vrazki niamat niakakva trainost prosto kato ti pisne da se e....s nego i mu teglish edna i posle sledvashtia i stava kurvenska rabota...

fulldelight
03-10-2007, 21:08
6то не....

deusex
03-10-2007, 21:30
оо да и аз много искам да си намеря такава приятелка!
айде ако има желаещи дами да пишат ЛС :roll:

My_Infernal_Majesty
03-10-2007, 21:37
Не, НЕ съм имала и НЕ смятам да имам такъв приятел!!!
това не е приятелство ... защо извътрате значението на хубавата дума?!?! Ама, че сте отвратителни! =; :smt011

Kianna
03-10-2007, 21:47
Мого OTH гледаш ;р





=D> =D> =D> =D> :smt081

deusex
03-10-2007, 22:25
Не, НЕ съм имала и НЕ смятам да имам такъв приятел!!!
това не е приятелство ... защо извътрате значението на хубавата дума?!?! Ама, че сте отвратителни! =; :smt011

а вие, момичета, защо не приемете че сеска и приятелството могат, видиш ли, да съществуват заедно?
абе вие данеби да спита само с НЕприятели?

приятелство = душевна обвързаност
секс = физическо привличане

а сега кажете защо да не може тези двете да са както заедно така и по отделно???

My_Infernal_Majesty
03-10-2007, 22:40
а вие, момичета, защо не приемете че сеска и приятелството могат, видиш ли, да съществуват заедно?
абе вие данеби да спита само с НЕприятели?

приятелство = душевна обвързаност
секс = физическо привличане

а сега кажете защо да не може тези двете да са както заедно така и по отделно???

Ами въпрос на лична гледна точка.
за мен пирятелството не е свързано със секс- защото секс със приятел го прави вече приятел в друг смисъл... има разлика от приятел до приятел- тва приятел за секс знаеш ли как ми звучи?! като жиголо! все едно са синоними за мен! И аз изобщо не съм по тая първична система физическо привличане =секс. защото тва е некво правене на нещо подобно на тва дето правите във фитнеса - т.е. ей така за кефа и за спорта! пфф!!!

deusex
03-10-2007, 22:48
1 - за жиголото се плаща, а за приятеля - НЕ
2 - "секс за спорт" може да го правиш с човек който не ти е приятел

3 - човек който ти е приятел може да те привлича физически
4 - човек който ти е приятел може да НЕ те привлича физически

5 - човек който те привлича физически може да ти е приятел
6 - човек който не те привлича физически може да НЕ ти е приятел

My_Infernal_Majesty
03-10-2007, 22:54
И нека завършим със 7-мо - не съм на твоето мнение относно тази тема. /ТОЧКА/

deusex
03-10-2007, 22:57
8 - явно си нямаш хора на които можеш да се обадиш когато ти се доебе ;)
9 - вероятно си имаш много приятели които много държат на теб и в никакъв случай не биха искали да си легнат с теб... можеби защото не си хубава и не ги привличаш физически ;)

03-11-2007, 09:25
8 - явно си нямаш хора на които можеш да се обадиш когато ти се доебе ;)
9 - вероятно си имаш много приятели които много държат на теб и в никакъв случай не биха искали да си легнат с теб... можеби защото не си хубава и не ги привличаш физически ;)
xxx :D
inache tvardo za!!!!! imam si takava priqtelka ftw..

ProstoAz
03-11-2007, 10:10
Takiva vrazki niamat niakakva trainost prosto kato ti pisne da se e....s nego i mu teglish edna i posle sledvashtia i stava kurvenska rabota...

Защо така реши? :smt017
Аз имам такава връзка от (хайде да те шокирам сега :lol: ) ... 2 години и 8 месеца.
А мнението ми по темата мисля, че е ясно. :-D

No_LiMiTe^f
03-11-2007, 11:26
Да,много бих искала някаква такава връзка,само от време на време да се виждаме за секс!И според мен не е чак толкова трудно да се скрие!Но и все пак а ко приятеля ми ми харесва как го прави,защо ми е такава връзка?! :) :::

dimitrios
03-11-2007, 18:56
А бе тая мацка бих я изпраскал 1-2 пати и да ходи да пасе трева.Или 6е ходи с мене или не :!:

OtherDimension
03-11-2007, 19:02
всички , които са ЗА ще ги питам , когато някоя сутрин се събудят и СПИН теста им е положителен

machoka
03-11-2007, 19:12
Имам такива приятелки, но за сега не съм се възползвал :roll:

krem4et0
03-11-2007, 19:15
Аз пак питам понеже съм тъпа. Вие сте приятели,нали? Т.е. вие се харесвате, прекарвате си добре, разбирате се, говорите си. Освен това се привличате сексуално и правите секс. Е на това му казвам връзка-в крайна сметка връзката е това. Любов може и да няма, но не във всяка връзка има любов,така че. Обяснете ми каква е разликата между приятел за секс и гадже, освен начина, по който го наричате? Аз съм руса така че съобразете се с моето недоумение!

OtherDimension
03-11-2007, 19:23
Аз пак питам понеже съм тъпа. Вие сте приятели,нали? Т.е. вие се харесвате, прекарвате си добре, разбирате се, говорите си. Освен това се привличате сексуално и правите секс. Е на това му казвам връзка-в крайна сметка връзката е това. Любов може и да няма, но не във всяка връзка има любов,така че. Обяснете ми каква е разликата между приятел за секс и гадже, освен начина, по който го наричате? Аз съм руса така че съобразете се с моето недоумение!

о , изобщо не си глупава - то тяхното е идиотско .. ама айде да не се обиди някой :roll:
еми какво да ти кажа - 2ма човека , които няма къде да си утоляват страстите и се събират и се таковат само
следобяд като се видят по центъра и кафетата само си казват здрасти .. за другия не знаят кога е роден , интереси .. вкусове , мечти , проблеми
най-много имената - Гошко примерно

общо взето такива "сексуални съюзи" са и най-малкото опасни .. защото въпросния Гошко може да има друга , която да е*е , тя пък - друг .. и така се разпространява бързо СПИН-а :-$

No_LiMiTe^f
03-11-2007, 20:07
OtherDomension Сигурно си чувал за презервативи които предпазват от SPINа!Все пак вав никой не може да си сигурен!

krem4et0
03-11-2007, 20:08
Аз пак питам понеже съм тъпа. Вие сте приятели,нали? Т.е. вие се харесвате, прекарвате си добре, разбирате се, говорите си. Освен това се привличате сексуално и правите секс. Е на това му казвам връзка-в крайна сметка връзката е това. Любов може и да няма, но не във всяка връзка има любов,така че. Обяснете ми каква е разликата между приятел за секс и гадже, освен начина, по който го наричате? Аз съм руса така че съобразете се с моето недоумение!

о , изобщо не си глупава - то тяхното е идиотско .. ама айде да не се обиди някой :roll:
еми какво да ти кажа - 2ма човека , които няма къде да си утоляват страстите и се събират и се таковат само
следобяд като се видят по центъра и кафетата само си казват здрасти .. за другия не знаят кога е роден , интереси .. вкусове , мечти , проблеми
най-много имената - Гошко примерно

общо взето такива "сексуални съюзи" са и най-малкото опасни .. защото въпросния Гошко може да има друга , която да е*е , тя пък - друг .. и така се разпространява бързо СПИН-а :-$
Да, но те казват приятел за секс, в което се включва приятел. Едно е 1 познат, с който правим секс, а друго е ПРИЯТЕЛ!

My_Infernal_Majesty
03-11-2007, 20:17
9 - вероятно си имаш много приятели които много държат на теб и в никакъв случай не биха искали да си легнат с теб... можеби защото не си хубава и не ги привличаш физически ;)

Не не са много. Само едно момче ми е истински приятел- много по-близък от останалите, които са ми просто познати. А тва дали съм хубава или грозна си е моя работа- не всичко е физика и привличане, както ти го приемаш, от животинската страна..

mimi_pink
03-11-2007, 20:21
Еми ако се усеща само страст и си е само между нас двамата(без никои др да знае)Все пак всеки си има нужди :oops: :oops: :oops: :oops: :smt016

MaHeKeH
03-12-2007, 06:26
Имали ли сте и бихте ли си имали, ако ви се отдаде възможност, приятел за секс? Просто така - без да се обвързвате, без да ходите, просто да се виждате от време на време, за да задоволите сексуалните си желания? /естествено и привличането между вас не остава на задна позиция/
Одобрявате ли такива "връзки"? До колко трайни могат да бъдат те според вас? И възможно ли е една такава чисто сексуална връзка да премине в истинска любов някой ден?

Ами да тъкъв тип съм.. значи една позната нека я нарека Таня ми звани единствено и само за секс... или просто за да ми се оплаче да додичам до тях.. тва става почти всяка седмица... около 2-3 пати... Всичко е без чуства.. просто секс...Не е много приятно лично на мен не ми харесва, но ми е приятелка и немога да и откажа .. Не е грозна за тва не очаквам нападки от сорта тя неможе да си фане гадже за тва те използва.. просто момичето ми има огромно доверие и затова не иска с друг ;)

koalka
03-12-2007, 07:09
Аз лично не бих имала такава връзка, но има хора, които имат и не намират нищо лошо в това.Когато правите "приятелски секс" вие не можете да сте приятели.И както каза Кремчето-това си е чиста връзка.Избираш си с кой да правиш секс, как да живееш-дали да имаш сериозна връзка или просто секс.

J^Lo^ass
03-12-2007, 14:56
az sum ZA..za6to ne,tova e nujda vse pak :D

Авторката
03-13-2007, 06:48
Май не се иразих правилно.
Нямах предвид приятел, с когото излизате на кафенце, дискотека; виждате се често, споделяте си и т.н., а просто някой познат, с който отношенията ви се изчерпват със секса и кратките диалози от сорта на "Здравей, как си?", когато се видите някъде по центъра примено, и безсмислените чатове, когато и на двамата ви е скучно и няма какво да правите.
И да питам OtherDimension - не мислиш ли, че точно в това е целта да си имаш един такъв "приятел", за да не спиш с всеки, който ти падне (още пък по-малко без презерватив?!) и да рискуваш да се рзаразиш с нещо (не само СПИН). Има ли разлика дали ще спиш само с гаджето си или само с един такъв "приятел"? Нали се сещаш, че и гадже да ти е, че дори и единствено само с нея да си го правил без презерватив, е напълно достатъчно тя да е просто онази "неподходяща".

krem4et0
03-13-2007, 07:45
Да беше формулирала темата иначе тогава. И все пак аз съм си пак против. Секс се прави с човек, към който изпитваш нещо-не само физическо привличане. Другото си е живо чукане и задоволяване на потребността от полов живот. Аз лично правя и искам за в бъдеще да правя секс с човек, който ме цени, за който аз съм личност, който ме познава добре, който ме разбира и удволетворява нуждите ми не само на физическо и на емоционално ниво. Такъв, който срещам по центъра 1 път в месеца и идва у дома да ме чука или обратното не може да задоволи именно тази емоционална нужда, а тогава сексът се превръща в чисто и просто разтоварващо гимнастическо упражнение!