PDA

View Full Version : Объркана съм



03-09-2007, 21:35
Честно казано незнам какво да правя. Вече от повече от 2 години съм влюбена в едно момче. Ходихме 2 месеца, но ... изведнъж той спря да ми говори, спря да ме търси и всичко приключи така. След това ми стана ясно, че ме мрази, даже успя да ме напсува 1-2 пъти, но го преживях. Смени доста момичета след мен, докато накрая не се спря на едно, с което ходи доста дълго време (за жалост дори МАЙ в момента все още ходят :? ).
Не мога да си обясня защо не мога да спра да го обичам, и защо всъщност осъзнах, че го обичам чак след като се разделихме. Не мога да разбера защо не мога да го забравя ... нали хората казват "Далеч от очите - далеч от сърцето"?!? Не го бях виждала цяло лято, после го видях на 15ти септември и от тогава ... минаха около 5 месеца, когато го видях отново (беше скоро) и тъкмо бях почнала да не мисля за него толкова често и ... след като го видях отново трепна нещо в мен, отново сърцето ми заби лудо ... Да не говорим, че точно в този ден се бях нагласила, защото имах усещането, че ще го видя (че ще дойде в училището, въпреки че завърши), а той май дори не ме забеляза, защото беше с гръб към мен, когато минавах по коридора. :x
Не мога да се оплача от липса на обожатели, напротив - имам ги даже в повече. Пропуснах много свестни момчета, изтръвах много шансове да бъде с други ... защото продължавам да мисля за НЕГО. :cry: И не мога да си отговоря на въпроса ЗАЩО (защо нещата при нас приключиха така - засегна се от това, че съм му изневерявала ли, че проявявах неуважение от него, че постоянно си измислях тъши оправдания да не се виждаме, или просто ме е използвал за секс? Защо не спирам да мисля за него - прекалено много го обичам, няма по-красив от него, или просто някаква мания?)?
Миналата година, когато се засичахме по-често забелязвах, че постоянно ме следи с поглед, че се обръща, когато някой извика името ми и може би всички тези неща ми даваха надежда ... дават ми и сега въпреки че мина толкова много време. :(
А сега? Какво да правя сега?

BuBi008
03-09-2007, 23:19
Pone do kolkoto az razbrah si mu izneverila i si se durjala otvratitelno s nego. Sigurno tochno tova e prichinata da te namrazi toi sigurno e imal chuvstva a ti si otvurnala na tqh savsem razlichno sigurno i za tova ne ti se e obajdal poveche. Predpolagam che e imal chuvstva shtom se e obrushtal sled teb da te nabliudava qvno neshto go e privlichalo. Ako e bilo samo za sex tova nqmashe da stane pone az taka si go obqsnqvam. Taiche ti si si vinovna skupa. A normalno e da go zaobichash kato se razdelite zashtoto nali znaesh che kogato zagubish neshto tochno togava razbirash kolko mnogo si imal. A sega kakvo da pravish li? Emi ne ti ostava nishto drugo osven da se radvash za nego vapreki che e leko nevuzmojno ... i da produljish da jiveesh shte ti mine vse nqkoga prosto se otpusni i se zabavlqvai ne mislq che si na 25 che da kajesh che toi e bil tozi Edin koito si chakala cql jivot. Zabavlqvai se i moje da si hvanesh nqkoi drug za da se opitash da go zabravish vapreki che ne jelaesh.

koalka
03-10-2007, 06:20
[quote="Анонимко"]Засегна се от това, че съм му изневерявала ли, че проявявах неуважение от него, че постоянно си измислях тъши оправдания да не се виждаме, или просто ме е използвал за секс?/quote]Ето точно този откъс ме кара да се замисля кой е по-виновния.Какво очакваш от едно момче, ако постъпиш така с него?Да падне на колене и да те моли ли?Изневерила си му, проявяла си неуважение...Аз например не бих ти проговорила отново. :wink:

Сега нямаш друг избор, освен да го забравиш, защото той явно не иска да е с теб.Не мисля, че през цялото това време наистина си пожелала да го забравиш.То не става ей така, от само себе си, а трябва воля, кураж и силно желание.Ти през това време, което не си го виждала, си чакала момента да го видиш, не става така...