PDA

View Full Version : Az,toi i maika mi ..



Obyrkano_pilence_88
03-09-2007, 22:16
Na 14-ti fevruari trugnah s brat na nai dobrata mi priatelka .. 5 godini u4a s neq a edva togava se zapoznah s brat i/toi ne u4i v su6tiq grad /po golqm e s 1 godina ot men .. sled 1 sedmica praim mesec ot kakto se vodi 4e sme zaedno .. do tuk dobre no na 8-mi .. poneje maika mi be6e s men i stana tvurde kusno za izlizame sama .. po ulicite i tq me sprq da izlqza ako ne doide da me zeme toi se vurna ot rabota 13h .. i ne iska6e .. posle se naloji se skaram s maika mi edva li ne 4e da trugna i az ne iskah no trugnah .. vidqhme se izprati me do nas .. i tam cvetq .. i tn kato za praznik .. no predi da izlqza toi be6e se obadil na maika mi da i govori 4e imala stari razbioranq ,.. 4e sum bila golqma .. da izlizam kogato poiskam .po vreme na koeto maika mi be6e ve4e zatvorila telefona .. i be6e super qdosana .. az se 4udeh kfo stanalo i kakvo i govoril..tq mi kaza ot 4asti.. den po kusno .. nito mi klika nito mi zvani nito vleze v 4ata ni6to i tova e hodene molq ti se .. nemoga povqrvam a ideqta mi be6e da vleze i da re6im ostava s men ili kusame .. nqmam namerenie no ako ima namerenie da se karam postuanno s na6te zaradi nego mn se luje .. a dnes nito duma nito zvuk .. 4akah da vidq kolko se se6ta za men .. ot edna sedmica e na rabota ot 8do 8 i vse e umoren vse na si kakvo i se opravdava .. ebasi rabotata pisva .. i ako utre ne mi pi6e ili klikne nezavisimo dori da go napravi vaznamerqvam da mu pi6a ne6to ot sorta-tolkova li se se6ta za men 4e nemoje i da klikne ili ei takova ne6ta .. Kajete mi spored vas kakvo trqbva da napravq .. da go zareja da se opitam se razbera s maika mi i da si produlja ili .. vsi4ko deto mislite po vyprosa mi pi6ete !BLAGODARQ VI 4e pro4etohte tozi roman .. naistina ocenavam tova !

BuBi008
03-09-2007, 23:11
Emi zavisi ... ako naprimer roditelite ti prekalqvat i ne ti pozvolqvat normalnoto za tvoqta vuzrast togava bi trqbvalo da pogovorish i s tqh. A do kolkoto do priqtelqt ti az lichno ne go namiram za normalno toi da se obajda na maika ti i da i durji smetka edno zashtoto e po malak i vtoro che koi e toi da i dava akul kak da vazpitava dashterq si a i vse pak e edin vid neuvajenie pone spored men. Za tova smqtam che trqbva da pogovorite i da mu obqsnish che ako e s teb za ednoto izlizane (toest se kupon) po dobre da ne ste zaedno no ako naistina durji na teb bi priel che roditelite ti te ogranichavat zashtoto si momiche .

koalka
03-10-2007, 06:22
Явно нещо е станало и това се дължи на раговора ти с майка ти.Просто му звъни и се изяснете веднъж завинаги.Нека стане ясно дали сте заедно.

oburkano_pilence_88
03-10-2007, 08:07
zabravih da kaja 4e .. v4era se skarah edva li ne s priqtelkata mi demek sestra mu moje bi moje da se dulji na tova .. no do sega nikoga ne e spiral da klika i da me tursi i takiva .. of pisna mi ..

WindfaLL
03-10-2007, 08:14
О ми то зависи и от твоите чувства...Ако го харесваш мн поговори с вашите и с него и такам :) Нека сичко да се изясни защото така може да загубиш и най дората си приятелка :))))

WindfaLL
03-10-2007, 08:15
бтв нормално е да ти е писнало ама не чакай тои да те потърси защото може би и той чака същото ;)

divo_kotence
03-10-2007, 09:59
щом той не те търси ти го потърси и поговорете..разберете се и решете кво ша прайте др начин няма

MoHuTo
03-10-2007, 12:56
Явно нещо е станало и това се дължи на раговора ти с майка ти.Просто му звъни и се изяснете веднъж завинаги.Нека стане ясно дали сте заедно.

oburkanoto_pilence_88
03-10-2007, 13:28
ei da vi se pohvalq emi vleze v 4ata predi da mu napi6a sms ot sorta dlai ima ne6to deto trqbva da znam .. e mi po4na 4ata s {} :} celuvki mn celuvki i me pita tova 4e ne sme se 4uvali medin den krai li trqbva da zna4i i 6tql doide pri men sledobqda .. :P em 6tastliva sum bklagodarq vi za mneniqta ocenqvam gi :P

03-10-2007, 13:49
От заглавието излиза ,че гаджетото ти ебе майка ти :smt005

puhkav_mecho
03-14-2007, 08:17
Всичко е добре, когато свършва добре ::: ... радвам се, че всичко се е наредило :)

rikimoto
03-14-2007, 09:20
ЕМИ НЕЗНАМ КАКВО ДА ТИ КАЙА ЯЕНО ПРИ ТЕБ НЕ Е НИКАК ЛЕСКО НО АИСТИНА ОТ ЗАГЛАВИТО ИЗЛИЗА 4Е МАИКА ТИ ИМА ВРУЗКА С ГАДЙЕТО ТИ МОЯ СУВЖЕТ Е НЕ ГО ЗАРЯЗВАИ