PDA

View Full Version : zamunda.net



Black_Devil
03-10-2007, 06:20
nqkoi moje li da mi obqsni , kakvo e tova ВАЖНО: Трябва да имате активирани Бисквитки(cookies) за да влезете в сайта. Regnah se v site, no ne mi pozvolqva da vlqza

Black_Devil
03-10-2007, 06:30
tam nqma pl1zga4-ima keep cookies-until they expire

Black_Devil
03-10-2007, 06:53
mai ne mojem da se razberem- az ne namiram v tools-options da ima settings

Black_Devil
03-10-2007, 06:59
s mozilla firefox

Black_Devil
03-10-2007, 07:22
nqkoi nqma li da mi pomogne pls

Black_Devil
03-10-2007, 07:40
i kakvo mi ima na s1ob6tenieto

Just_One_Girl
03-10-2007, 21:50
"Aу, никой ли не знае?"


Дори и да знае някой не е длъжен да ти помага, да ти дава линкове и да те учи...

http://google.com

"enable cookies firefox"

айде оправяй се

Хаха, лош, лош :lol:

Tools -> Options -> Cookies
Слагаш човка на Allow sites to set cookies.


ПП: Не пия, предпочитам торта :P

03-15-2007, 20:33
# Днес 15.03.2007, инициативен комитет депозира в Столична община, молба за провеждане на митинг, с който желаем да изразим своя протест срещу нарушаването на правата на интернет потребителите, интернет обществото като цяло, собствениците на сайтове в България и неправномерния натиск от страна на държавните органи върху тях.
Митингът е насрочен за 22.03.2007, на площад "Александър Невски" от 17:00 часа.
Каним всички заинтересувани да се присъединят към нашия протест.
Всички общностти и организации, които желаят да участват в организирането на митинга, могат да се свържат с нас на имейл torrent.miting@abv.bg.
Призоваваме всички, на които не им е безразлично ставащото в България, да организират подобни мероприятия в собствените си градове и населени места, на същата дата или възможно най-близка.
Как да организирате митинг, четете тази тема.

Молим, всички, които ще присъстват на митинга да се въздържат от незаконни, неприлични и агресивни действия, които биха могли да опорочат мероприятието.

gost 007
03-17-2007, 23:52
само аз ли съм така или вече изобщо не може да се влиза в замундата???

moncho
03-18-2007, 09:00
Пффф ае вие не разбрахте ли ,вече няма да има бг тракери все пак сме в ЕС.Аз съм на бтк-а и вчера разбрах че са забранили достъпа до арена последвали са ги и други така ще бъде от тука на татък ,НО винаги си остава алтернатиивата с чуждите тракери а те не са малко

Forslor
03-18-2007, 21:16
Пффф ае вие не разбрахте ли ,вече няма да има бг тракери все пак сме в ЕС.Аз съм на бтк-а и вчера разбрах че са забранили достъпа до арена последвали са ги и други така ще бъде от тука на татък ,НО винаги си остава алтернатиивата с чуждите тракери а те не са малко
Това ,че сме в ЕС ама изобщо не оправдава в частност действията на НСБОП . Всичко е заради "списък 301" в който е и България (списъка се изготвя от американските официални власти всяка година , а не от ЕС). Невиждам след като това не пречи на членството ни в ЕС ,а само на САЩ трябва да се юркаме и да се бутаме там където не ни искат . :-k

За другото ако решат да ти спрат p2p (като притиснат доставчика ти) от никъде няма да можеш да дърпаш нито от български тракери нито от чужди.

Alex_f
03-19-2007, 06:40
tova sas spiraneto na saitovete napravo me kara da kaja mngo necenzurni dumi/vapreki 4e mnogo rqdko si sluja s takiva/!stra6no mnogo sam qdosana za kakvo mi e toq komp sega?