PDA

View Full Version : влюбена



03-10-2007, 11:36
хах преди три месеца и малко повече .. видях едно момче в мойто училище ... хах ( ии си го заплюх така да се каже :lol: ) ии помислих, че не е ученик при нас .. но уви ... беше 12 клас .. и голям симпатяга...
ххаха веднага му разучих програмата :oops: .. след известно време отидох при него и се запознахме.. после му исках номера . нали всичко ок .. но когато дойде време да му звънна ,(което и напрвих) той не вдигна ... ОМГ бях толкова разочарована ... и огорчена . и сега ме е токлова страх да му звънна пак :-# Тъй като е доста хубав(а аз не притежавам кой знай какви красотни качества) и добър (мисля.. не сам имала възможността да го опозная добре ) .. непрекъснато е заобиколен от свои съученички .. (мн са противни :-D :-D ) и ездвам се докопвам до него хах особено и както съм си от срамежливите :oops: :-D :-D мн ми е тъпо някво,щото нямаме общи познати ,единственото,което ни сварзва е училище (той даже е в др смяна :smt010 ) .. :Д не се напъвам да станем непременно гаджета или некви такиа .. а само да се сблежим .. само това искам .Тъй като не съм запозната с неговите интерси и характер .. не мога да тварда ,че го обичам или такиа дрън.. дрън х Моля за някой и друг учтив съвет или мнение
Мерси

mgxpower
03-10-2007, 12:29
Той ако е имал някво намерение да прави квото и да бил с тебе щеше да го направи страхливеца даже не си вдига телефона това е ясен факт ,че не желае да има каквото и да било с теб най-малкото което можеше да направи когато сте се запознали е да те покани на по едно кафе....това казвам аз защото съм момче и така бих подходил към някое момиче на първа среща...

MoHuTo
03-10-2007, 12:34
Ами да не прозвуча гадно, ама този човек изобщо не се интересува от теб!Ако беше обратното щеше да те потърси, да те покани на кафе или поне най-малкото да си вдигне телефона. [-X Така че моя съвет е да насочиш вниманието си към друг човек :::

iiirish
03-10-2007, 12:46
Той ако е имал някво намерение да прави квото и да бил с тебе щеше да го направи страхливеца даже не си вдига телефона това е ясен факт ,че не желае да има каквото и да било с теб най-малкото което можеше да направи когато сте се запознали е да те покани на по едно кафе....това казвам аз защото съм момче и така бих подходил към някое момиче на първа среща...

съглана съм

QuEEr_bOy
03-10-2007, 16:11
moje i da ne e bil pri telefona no kakto kazvat i drugite sled tova shte6e da te potarsi :-k a shtom ne e zna4iii tarsiii drug :D

CrazyWitch
03-10-2007, 16:15
Той ако е имал някво намерение да прави квото и да бил с тебе щеше да го направи страхливеца даже не си вдига телефона това е ясен факт ,че не желае да има каквото и да било с теб най-малкото което можеше да направи когато сте се запознали е да те покани на по едно кафе....това казвам аз защото съм момче и така бих подходил към някое момиче на първа среща...

Прав е..
Все пак е момче. Обективно му е мнението. Вземи го прочети внимателно и бенджи от това момче.

happy_cute
03-10-2007, 16:17
ехе колко си смела:ПОИСКАЛА СИ МУ ТЕЛЕФОНА!Аз такова нещо никога не мога да направя :oops: (аз снимка не мога да му поискам пък...)иначе човека може да е бил в тоалетната!Звънни му пак!В край на сметка нямаш какво да губиш =)

koalka
03-10-2007, 17:48
Той ако е имал някво намерение да прави квото и да бил с тебе щеше да го направи страхливеца даже не си вдига телефона това е ясен факт ,че не желае да има каквото и да било с теб най-малкото което можеше да направи когато сте се запознали е да те покани на по едно кафе....това казвам аз защото съм момче и така бих подходил към някое момиче на първа среща...Така е, съгласна съм.

nasty_f
03-10-2007, 18:00
Ех,ти пък как се отчайваш като не ти е вдигнал телефона.Може да си е имал причина...Не е взел джиесема си с него,или се е къпал.......Пробвай пак,на твое място не бих се отказала.Не е нужно да си безумно красива,за да те хареса.Гледай да го впечатлиш с нещо друго и да му покажеш,че имаш от онова вещество в главата си :lol: Успех,мила!

michka20083
03-24-2007, 06:48
хах преди три месеца и малко повече .. видях едно момче в мойто училище ... хах ( ии си го заплюх така да се каже :lol: ) ии помислих, че не е ученик при нас .. но уви ... беше 12 клас .. и голям симпатяга...
ххаха веднага му разучих програмата :oops: .. след известно време отидох при него и се запознахме.. после му исках номера . нали всичко ок .. но когато дойде време да му звънна ,(което и напрвих) той не вдигна ... ОМГ бях толкова разочарована ... и огорчена . и сега ме е токлова страх да му звънна пак :-# Тъй като е доста хубав(а аз не притежавам кой знай какви красотни качества) и добър (мисля.. не сам имала възможността да го опозная добре ) .. непрекъснато е заобиколен от свои съученички .. (мн са противни :-D :-D ) и ездвам се докопвам до него хах особено и както съм си от срамежливите :oops: :-D :-D мн ми е тъпо някво,щото нямаме общи познати ,единственото,което ни сварзва е училище (той даже е в др смяна :smt010 ) .. :Д не се напъвам да станем непременно гаджета или некви такиа .. а само да се сблежим .. само това искам .Тъй като не съм запозната с неговите интерси и характер .. не мога да тварда ,че го обичам или такиа дрън.. дрън х Моля за някой и друг учтив съвет или мнение
Мерси хмм направила си толкова мн неща... опитай още веднъж за последно :) може пък да стане нещо :smt049 и все пак е 12 клас нищо не губиш ,ако не излезнете .. споко има още толкова мн мъжки

divo_kotence
03-24-2007, 06:58
наистина пробвай от опит глава не боли...и както казаха по нагоре може да не е бил до телефона си и затова да не ти е вдигнал...а и за какво да не иска да ти вдигне...на никой не са му излишни повече приятели нали...се пак пробвай може да стане нещо :wink:

03-24-2007, 08:23
Ot opit glava ne boli taka ili ina4e vseki e razli4no ustroen . pak ne se znae ... vazmojno e kogato go opoznae6 sama da re6i6 4e toi ne e za teb :) haide uspeh !!!

sexy_momi4e
03-24-2007, 08:38
Той ако е имал някво намерение да прави квото и да бил с тебе щеше да го направи страхливеца даже не си вдига телефона това е ясен факт ,че не желае да има каквото и да било с теб най-малкото което можеше да направи когато сте се запознали е да те покани на по едно кафе....това казвам аз защото съм момче и така бих подходил към някое момиче на първа среща...Така е, съгласна съм.
da,i az