PDA

View Full Version : Нормално ли е..?



Гост100
03-10-2007, 12:04
Ходим от доста време и то сериозно,но до сега един път не съм получила едно цвете от него,по какъв ли не начин съм пробвала да му намекна,даже сме говорили по този въпрос,той каза,че се чувства ужасно...мислех,че ще се поправи,защото каза,но...пак същата работа.На празник като 8-ми март,получих парфюмче от него...но не и цвете.Знае,че за мен цветето значи много,самия жест,ама...Какво да правя :-k

MoHuTo
03-10-2007, 12:06
Ами миличка явно не се сеща че трябва цвете да ти подари...той поне се е сетил да ти подари нещо..можеше и без нищо да е :-s

In4iTu_
03-10-2007, 12:08
Ами щом си говорила вече с него..нищо не можеш да направиш - явно си има причина - примири се :wink:

iiirish
03-10-2007, 12:11
има ли значение дали на 8ми март жеста ще бъде подкрепен от цвете или някакъв друг подарък. и макар че аз по принцип съм на мнение, че на този женски празник най-нежния подарък са цветята, то няма нищо лошо и в това да ти подари нещо друго. според мен би трябвало да оценяваш това, че той се сеща за теб и никога не е дошъл на празник с празни ръце при теб! помисли, че много по-кофти щеше да се чувстваш ако не получаваше никакви подаръци от него по никакъв повод ;)

Гост100
03-10-2007, 12:24
Е,да..така е...но не мога да проумея как до сега едно цвете от него не съм получила? Според мен не е нужен повод за такова нещо,то цветето се подарява и без повод,пък и е мн романтично...Какво му пречи като сме на разходка и види някакво цветенце да откъсне.. :|

HopeLesss
03-10-2007, 12:26
Знам ли, има и такива хора :-k Това че за теб едно цвете е много, не значи че за него се отнася същото... :roll:

mgxpower
03-10-2007, 12:26
Ами питай го направо бе
"Абе ей момченце вземи ми подари едно цвете бе" ахахаах :D

03-10-2007, 12:28
Ами питай го направо бе
"Абе ей момченце вземи ми подари едно цвете бе" ахахаах :D
Ми не искам така да става.. :( Искам той сам да се сети да ми подари ..но кога ли ще е това :-k

mgxpower
03-10-2007, 12:30
Ами питай го направо бе
"Абе ей момченце вземи ми подари едно цвете бе" ахахаах :D
Ми не искам така да става.. :( Искам той сам да се сети да ми подари ..но кога ли ще е това :-kЩом не се е сетил едва ли ще се сети.....и се замисли колко живота на колко цветя е спасило момчето защото буквално като откъснеш някое цветенце красотата му е временна после умира милото така ,че.......

HopeLesss
03-10-2007, 12:31
Хахах, евала MG. Ама може да й подари цвете в саксия :lol:

koalka
03-10-2007, 18:00
Еми може да смята, че тези неща, които подарява са по-полезни от цветето, което ще увехне.Не знам, питай го.Какво толкова?

nasty_f
03-10-2007, 18:16
има ли значение дали на 8ми март жеста ще бъде подкрепен от цвете или някакъв друг подарък. и макар че аз по принцип съм на мнение, че на този женски празник най-нежния подарък са цветята, то няма нищо лошо и в това да ти подари нещо друго. според мен би трябвало да оценяваш това, че той се сеща за теб и никога не е дошъл на празник с празни ръце при теб! помисли, че много по-кофти щеше да се чувстваш ако не получаваше никакви подаръци от него по никакъв повод ;)
=D>

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:20
Нормално е. Рядко момче се сеща да подари цвете на момиче , особено просто ей така без повод.
Не знам колко дълго ходите и колко се обичате , но аз съм била с момче за година и половина , което никога не ми е подарявало цвете , с или без повод . И с такова , което ми подари от нищото . Въпрос на характер . Няма за какво да му се дразниш , важното е , че се сеща за теб и ти подарява нещичко .

CrazyWitch
03-10-2007, 18:41
Явно му се вижда доста ретро..
Направо си му кажи без намеци и такива ти работи. Бъди ясна.. и му кажи да ти подари цвете на следващ подходящ празник. Лошо няма :)