PDA

View Full Version : basi frendovete



ant1_4alga
03-10-2007, 13:44
zdr vsi4ki moqt problem ne e edin ot nai golemite vijdam 4e drugite imat po golemi ot moito no iskam da spodelq s vas da si izleq mykata 6tot spr se iznervqm :( hubavo spr mn frendove imah no doide vremeto kogato razbrah 4e polovinata ot tqh ne sa istinski ostanah mi sa 3-4 frendove ISTINSKI i ediniq ot tqh e ot meseci no spr go opoznah i za nego ne sbyrkah da spr go har kato poe4e ot obiknoven fr i toi me har a drugite mi kazvat edin vid 4e toi e laino i 4e ne e svesten no te qvnu ne go poznavat taka kakto az go poznavam i sym go opoznala i znam 4e moga d aarz4itam na nego za vsi4ko i vsi4ko si spodelqm s nego a otnosno ostanalite fr e sry za tqh nemoje vinagi da sym dobra s tqh da mislq samo za tqh a sebe si kakto vinagi ostavqm na posledno mqsto za6toto me e grija za tqh i v kraina smetka kvo te da me preebat az da sym dobra s tqh a te da mi otvyrnat s obratnoto vyob6te ne cenqt kvo pravq za tqh imam si 3 frendki na koito znam 4e moga da raz4itam da znam 4e ponqkoga se dyrjat gadno s men no ina4e znam 4e moga da raz4itam na tqh vse pak bez da se skaram s tqh z ane6tu nemoje ne vsi4ko e idealno no ima hora koito vinagi se otnasqt gadno s men e do tuk be6e ve4e dobro za tqh nqma 6te mislq samo tiq 3-4 frendove do 5 4oveka za koito 6te mislq ostanalite da se vyzirat ne mi trqat tiq mi stigat bahti po edno vreme seriozno bqh v depresiq naprao se bqh pobyrkala 4udeh se kvo da praq nestiga 4e uspeha mi zamina na kino drugata sedmica imame za vtori pyt roditelska a sled prednata maika se pribra bqsna a toq pyt dvoino po bqsna 6a se pribere 6tot naisitna v daskalo vyrvq na zle i se 4udq i tva kak da go opravq o6ti 4 dni ima do roditelskata za tiq dni nemoga ni6tu da napravq napravo otka4am edin tiq fr koito ne e ot moq grad dnes mi kaza ne6tu super tragi4no i sq se trevoja ne samo za nego a i za o6te edin fr vsy6tnost tva e mom4eto koeto har a drugoto mom4e sy6tu go cenq za fr i spr se trevoja sq naprao prez novata godina otka4am glavata mi 6te explodira vsi4ko vyrvi naopaki :( ni6tu ne se opravq s roditelite mi sym v otvratitelno otno6enie mislqt me za narkomanka i 4e pu6a treva no tva sysvsem ne e vqrno ;( i nz i s tqh kak da se opravq ;( mn zle vyrvqt ne6tata a sym samo 8klas bahti jivota ve4e ne iskam za ni6tu da mi puka iskam da sym ebati nepukista ama nestaa nemoga bez da mislq za ni6tu pfff sorka 4e vi zanimavam s tiq prostotii ama spr iskah da izlezq mykata na tva mom4e koeto si har sy6tu sym kazvala vsi4ko tva i mai na nikoi drug ne sym prosto imam ogromnata nujda da kaja na vsi4ko fr koito me preebaha koito sq ne gi imam za nikvi frendove iskam da im kaja edno golqmo FUCK OFF i pove4e da ne me tyrsqt :( basi "frendovete"

f_pld
03-11-2007, 12:01
v absolutno sa6toto polojenie sam kato teb...vsi4ko se srutva pokrai men i e ujasno!ako ima6 skype mi napi6i na li4no saob6tenie nicka ti i moje da si pogovorim po-podrobno.moga samo da ti kaja da ne se predava6 i vse nqkoga ne6tata 6te se opravqt! :?

ant1_4alga
03-11-2007, 12:11
ae naprao tuka 6ti pi6a nicka si ant1_4alga :) 6te te 4akam da mi se vkliu4i6