PDA

View Full Version : Как възприемате бисексуалността?



Langedok
03-10-2007, 14:14
Интересно ми е да чуя вашето мнения по въпроса, знам че темата може да изглежда малко провокаторска, но ми е интересно как мислят пишещите във форума, доколко са свободни разбиранията им и тн.

Така че очаквам вашите писания относно:
- Какво мислите за хората с бисексуални наклоности?
- Срещали ли сте човек с бисексуални наклоности, какво беше впечатлението ви?
- Получавали ли сте неприлични предложение от човек от вашият пол, как реагирахте?
- Имали ли сте сексуален контакт с човек от вашият пол или бихте ли искали да имате?

Очаквам с нетърпения мненията ви! :-({|=

`Death`Whore`
03-10-2007, 14:16
Бисексуалността не е нормална, но в днешно време нормалността е силно размита, така че за мен не е нищо странно. Не ми е проблем...За останалите въпроси - лично е.

mgxpower
03-10-2007, 14:26
Нямам нищо против ....който какъвто иска да бъде

alkobalko
03-10-2007, 14:29
Въпрос на личен вкус, но аз не бих опитала.

XePouH`
03-10-2007, 14:32
на който му харесва да го прави,аз лично не бих [-(

malka_sladuranka
03-10-2007, 14:36
Да, интересно ми е било какво е да съм с жена, но до там. Не харесвам жени, но може би като се говори за такива неща толкова свободно, любопитството ми се е обаждало. Не съм сигурна, дали бих го направила с жена. :-k

BloodSoul
03-10-2007, 14:40
За други хора бих го възприела добре, да правят каквото поискат. Но аз не бих опитала.

Доньо
03-10-2007, 15:29
Аз съм за, човек трябва да опита от всичко; аз един път дадох на един гей от нащо даскало да ми врътне свирка (Февруари бяхме на екскурзия в Търново и бяхме в една стая с тоя, пийнахме, понапушихме се и....) - беше мнооого добре; досега 2 момичета са ми духали, ама пича определено беше класи над тях; оттогава избягвам контакти с него, де - да не зема да обърна резбата и аз :oops:
на 17 и 1/2 съм

krem4et0
03-10-2007, 15:29
Аз съм прекалено любопитна и може би някой ден бих опиттала с жена. но това е в кръга на вероятностите-бих искала,за да видя усещането. До там! дали всъщност ще го направя-едва ли. Просто не знам. От една страна сексът трябва да е с чувства, а от друга не е лошо д се опита. А относно кой какъв е-не ми пука. не са ми правили подобни предложения, не съм имала желание да го направя и не се възбуждам от жени!

Sunny_stz
03-10-2007, 15:32
аз лично нямам нищо против бисексуализмът и няма причина поради която да съдя бисексуалните...но нали знаете че две жени по се възприемат от хората от колкото 2-ма мъже :) Пък и е по-красиво

TANA
03-10-2007, 17:19
.но нали знаете че две жени по се възприемат от хората от колкото 2-ма мъже :) Пък и е по-красивоТ

tva sa stereotipi i izraz na zadrusteniashtina, s kvo dve mindji sa po-krasivi ot dvama (ili pove4e :P ) goli picha? Az sum f, no mnoo po me kefi da gledam gayove, otkolkoto lezbiiki - to pri lezboto defakto nema sex, samo lizane i mushkane s razni tam to4ilki :twisted:

koalka
03-10-2007, 18:11
Не, не искам да имам.Някак си не ме влече. :wink:

Amayo
03-10-2007, 18:17
Тва за мене е пълна лигавщина, да оставим настрана дали е нормално или не. Тва е за хора които или не знаят кво искат и пробват различни неща, или начин за жените да изневеряват на мъжете си като си мислят че им е простено щом е с друга жена. :lol:

CrazyWitch
03-10-2007, 18:26
Който го влече-нека, но не е за мен.

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:58
Вчера като видях едни момичета да се натискат супер хард пред всички в стаята ми стана странно . Но всъщност , защо да не .. щом им е кеф . И аз бих го правила , и без тва имам такива наклонности .

dimitrios
03-10-2007, 19:06
аз бих го направил с бисексуална мацка ама кво ли им е на жените с бисексуален партниор по гадно е.ХУБАВО Е ДА СИ МЪЖ \:D/

Tempestjuji
03-10-2007, 19:08
нормална е щом я е създала природата :roll:

dimitrios
03-10-2007, 19:10
ми не

A_Loving_Girl
03-10-2007, 19:11
Нищо против нямам,но аз лично не бих опитала ;)

eternity
03-10-2007, 19:40
Koito mu haresva da prodaljava,az sum sklonna da probvam :oops:

dimitrios
03-10-2007, 19:46
Koito mu haresva da prodaljava,az sum sklonna da probvam :oops:

С педерст о Боже #-o

BunnYY_f
03-10-2007, 19:55
на който му харесва да го прави,аз лично не бих [-(
:smt023

fulldelight
03-10-2007, 20:17
Аз съм съгласен с теорията, че всички хора се раждат бисексоални => зависи от развитието им какви ще станат. Аз не съм имал бисексоални...желания и предполагам, че няма да имам, но и нямам нищо против бисексуалните жени и мъже...

bungle
03-10-2007, 20:26
Приемам го за нещо нормално.
Самата аз... , не знам дали бих спала с момиче.., честно казано.

sexxxy
03-10-2007, 23:23
аз пък съм супер навита да спя с моми4е...натискали сме се супер мн с моми4ета и ми е било кеф.... 6то да не стигна и до крайности с тях ;)

`Death`Whore`
03-11-2007, 06:00
Тва за мене е пълна лигавщина, да оставим настрана дали е нормално или не. Тва е за хора които или не знаят кво искат и пробват различни неща, или начин за жените да изневеряват на мъжете си като си мислят че им е простено щом е с друга жена. :lol:
За второто съм съгласна, обаче за първото - те не са виновни, че са объркани. Казвам ти от личен опит, че не е толкова лесно.

А за мен най-голямата глупост е "не харесвам жени, ама бих се излизала с жена, целувала съм се с жена и т.н." - хора, тези неща се правят с чувства!

BrokenInnocence
03-11-2007, 07:10
Интересно ми е да чуя вашето мнения по въпроса, знам че темата може да изглежда малко провокаторска, но ми е интересно как мислят пишещите във форума, доколко са свободни разбиранията им и тн.

Така че очаквам вашите писания относно:
- Какво мислите за хората с бисексуални наклоности?
- Срещали ли сте човек с бисексуални наклоности, какво беше впечатлението ви?
- Получавали ли сте неприлични предложение от човек от вашият пол, как реагирахте?
- Имали ли сте сексуален контакт с човек от вашият пол или бихте ли искали да имате?

Очаквам с нетърпения мненията ви! :-({|=

Така... по ред на номерата.
- Аз съм бисексуална, тъй че логично да го възприемам за напълно нормално.
- Всяка сутрин в огледалото. Впечатленията ми са доста добри, бива момичето, добре се разбираме с нея.
- Мне, не се въртя из среди където бих получила подобни предложения.
- Имала съм.

Ice_Queen
03-11-2007, 08:18
Вчера като видях едни момичета да се натискат супер хард пред всички в стаята ми стана странно . Но всъщност , защо да не .. щом им е кеф . И аз бих го правила , и без тва имам такива наклонности .

:-D :-D :-D ме2

03-11-2007, 08:32
Ne samo 4e nqmam ni6to protiv bisexualnite,no i mi se iska da vidq kakvo e mom4e da ti vrutne svirka...sigurno e interesno,no ni6to pove4e de!

Valar
03-11-2007, 08:34
Просто не я възприемам.

No_LiMiTe^f
03-11-2007, 11:37
Ами лично на мен не ми пука!Който го влече да се спасява! :) Нямам нищо против такива хора,както и нищо против гейове и лезбиики! :)

babi_girl
03-11-2007, 12:30
Tva za men e neshto normalno, vse pak jiveem v svobodna strana i vseki ima pravo da byde kakyvto poiska.

miss_fatty
03-11-2007, 12:37
най-точния отговор за мен е "Който го влече-нека, но не е за мен"!!

[Industrial_Fr3aK]
03-11-2007, 12:58
:smt012 :smt012 :smt012 :smt012 :smt012 :smt012 :smt012 :smt012 :smt012 - т.е. не ги удобрявам.. :smt012




:smt118

03-12-2007, 10:55
Men puk me kefi, chovek triabva da opita ot vsi4ko

03-12-2007, 13:15
за :-D

Langedok
03-15-2007, 18:30
Дойде време и аз да отговоря на въпросите, зададени от самият мен - изчаках да се изредят всички и си оставих мойто мнение за накрая :::

- Мисля че хората с бисексуални наклонности могат да изпитат двойно повече удоволствия отколкото всеки хетеро или хомо, и не става въпрос само за секс - влюбвал съм се и в момчета и в момичета; и в двата случая е разкошно по различен начин
- Срещал съм много и различни, специално някои мъже успяват са съчетаят най-доброто от двата пола - например мъжката решителност и размах със типично женската перфектна интуиция; познавам и много хомосексуални, които не са наясно още със себе си, или се чувстват неудобно в собствената си хомо кожа, та затова се крият под етикета "би"
- Да, неведнъж - реагирал съм според ситуацията - с някои съм правил секс; на някои тактично съм отказвал
- Имал съм, имам сравнително често и мисля да продължавам да имам 8)

Не бих се ограничил в секса и любовта с контакти само с единия пол; това е мойто мнение, пък който пробва - ще разбере какво имам предвид :-({|=

anichkaaa
03-15-2007, 19:33
Ne e ne6to,koeto me interesuva ili vle4e.

helen4ee
03-15-2007, 19:38
Не мисля че е нормално влечение. Има мъже има жени мъжете са си с жени жените с мъже! Това че на някой комплексите му идват в повече и се чуди къде вече да ги избива това вече е негов проблем :) :smt012 :smt006 :::

О и чуството си е едно и също винаги! Това че можем да си самовнушаваме някакви измислени емоции не значи че те наистина съществуват както е и с наркотиците :)

shmatka_s_patka
03-15-2007, 20:22
az sam za biseksualnite, nqmal sam polov kontakt s maje no bih iskal da opitam. hubav e da ima raznoobrazie a i kakto po nagore bqha napisali drugo si e 4ovek ot sa6tiq pol det razbira da te zadovoli drugo si e 4ovek ot drugiq pol det ne znae ka kto4no da go napravi ako 6te i da e prostitutka/jigolo :mrgreen:

03-15-2007, 21:21
страшно много искам да бъда с момичета,но за жалост никоя не ми го е предлагала а аз нямям толкова кураш. Ако някоя яка мацка иска да пробваме да ми пише

:wink:

air_J
03-16-2007, 09:12
Изключително ме дразнят такива неориентирани, тъпи путки! Влизайки в сайтовете за запознанства, какво мислите, че виждам? Някакви иначе симпатични момиченца на по 14-15-16 години, сложили снимки по бельо и в описание написали нещо от рода на : "мъже да не ми пишат, защото няма да получат отговор - лесбийка съм" (умишлено спестявам множеството правописни грешки). Абе, кифло, как на 14-15-16 осъзна, че си лесбийка, ма? Или то, щото такава е модата. Да ти е.ба майката проста. А има и още по-голям култ - някой пишат: "мъже да не ми пишат, защото съм БИ". Е, курво, като си БИ, това знаеш ли какво значи? Ако си би трябва да те шибат и мъже и жени. Не научили още понятията, но чули от някой, че е модерно и хоп - лесбийки, бисексуални и разни такива. Целували се на някой купон с някоя местна курва и хоп - лесбийка съм, мъжете с мен нямат шанс. И това са момичета на 14-15-16. Даже в сладур-а вчера гледах, има някаква лесбийка на 13 години, дето е написала, че иска да и пишат момичета на нейната възраст и по-големи. И отдолу в коментарите една и вика: "Ти ли си лесбийка, ма? Трябва да се срамуваш от себе си, каква лесбийка си?". Явно вече освен истински и пишман метъли, истински и пишман рапъри и т.н. има и истински и пишман лесбийки! Щото коментара беше по повод това, че 13 годишната беше видимо грозна, а оная другата го изкара, че едва ли не трябва да си задължително красива, за да си лесбийка, и как можело едва ли не като е толкова грозна да казва, че е лесбийка (а какво ли би казала, ако види една истинска лесбийка, например Амели Моресмо)? Аман от неориентирани лигли! Аман от пубертети и прогимназистки душевни терзания! :-({|=

03-16-2007, 17:11
Изключително ме дразнят такива неориентирани, тъпи путки! Влизайки в сайтовете за запознанства, какво мислите, че виждам? Някакви иначе симпатични момиченца на по 14-15-16 години, сложили снимки по бельо и в описание написали нещо от рода на : "мъже да не ми пишат, защото няма да получат отговор - лесбийка съм" (умишлено спестявам множеството правописни грешки). Абе, кифло, как на 14-15-16 осъзна, че си лесбийка, ма? Или то, щото такава е модата. Да ти е.ба майката проста. А има и още по-голям култ - някой пишат: "мъже да не ми пишат, защото съм БИ". Е, курво, като си БИ, това знаеш ли какво значи? Ако си би трябва да те шибат и мъже и жени. Не научили още понятията, но чули от някой, че е модерно и хоп - лесбийки, бисексуални и разни такива. Целували се на някой купон с някоя местна курва и хоп - лесбийка съм, мъжете с мен нямат шанс. И това са момичета на 14-15-16. Даже в сладур-а вчера гледах, има някаква лесбийка на 13 години, дето е написала, че иска да и пишат момичета на нейната възраст и по-големи. И отдолу в коментарите една и вика: "Ти ли си лесбийка, ма? Трябва да се срамуваш от себе си, каква лесбийка си?". Явно вече освен истински и пишман метъли, истински и пишман рапъри и т.н. има и истински и пишман лесбийки! Щото коментара беше по повод това, че 13 годишната беше видимо грозна, а оная другата го изкара, че едва ли не трябва да си задължително красива, за да си лесбийка, и как можело едва ли не като е толкова грозна да казва, че е лесбийка (а какво ли би казала, ако види една истинска лесбийка, например Амели Моресмо)? Аман от неориентирани лигли! Аман от пубертети и прогимназистки душевни терзания! :-({|=

Veliko mnenie bate!Su6toto vaji i za pedalite!Samo 6toto e moderno!Oba4e nali se se6ta6,4e na tiq kurvi4ki na po 13 godini,na koito ne im e do6ul nemzisut o6te sled 3-4 godini 6e im dojde akula i 6e se preorientirat v pravilnata posoka!Za6toto realno istinskite pedali i lesbijki sa dosta malko-prosto prirodata pravi taka,4e da ne moje pove4e ot 5% ot horata da sa obratni naistina-ina4e tova 6te6e da ozna4ava kraj na sveta,a prirodata se griji za tova da ima ravnovesie,taka 4e ne se drazni na takiva pi6li-nqkoi 6e im opravi devstvenite putaci i 6e razberat smisula na istinskiq jivot!Ina4e 100% support za mnenieto ti-mnogo me izkefi i produljavaj vse taka! =D> =D> =D>

03-16-2007, 17:17
Плюс това имайте предвид,че иситнските лесбийки са адски грозни и ужасни,груби и неприятни...

Master_88
03-16-2007, 19:54
Който си го влече - нека. Не е за мен!

Lorraine
03-17-2007, 10:24
Ми тфа си е личен избор..аз нямам нищо против хората с такава ориентация...а пък що се отнася до мен- не бих пробвала :wink:

03-17-2007, 10:35
nikak ne me byrka koi s koi spi. I na men mi e liubopitno kakvo e da si s druga jena no ne znam dali bih opitala... za sega sym si s priqtelq i ne iskam da mu izneverqvam s koito i da e pol ;)

blondeskiller
03-17-2007, 12:53
ми незнам - аз се кефя на педалите - особено когато тичат докато ги ритам :D и много готино пищят .. бой бой ..

:smt014 :mrgreen:

bawdy talk
03-17-2007, 12:59
Това не е за мен

`Death`Whore`
03-17-2007, 13:00
Май и четенето не е за теб - въпросът е не дали ти си такъв, а как възприемаш такива хора.

bawdy talk
03-17-2007, 14:21
Май и четенето не е за теб - въпросът е не дали ти си такъв, а как възприемаш такива хора.
Не съм се изразил правилно,имах предвид 3-тия отговор!

tinno
03-17-2007, 16:15
Аз съм за, човек трябва да опита от всичко; аз един път дадох на един гей от нащо даскало да ми врътне свирка (Февруари бяхме на екскурзия в Търново и бяхме в една стая с тоя, пийнахме, понапушихме се и....) - беше мнооого добре; досега 2 момичета са ми духали, ама пича определено беше класи над тях; оттогава избягвам контакти с него, де - да не зема да обърна резбата и аз :oops:
на 17 и 1/2 съм

има нещо такова, и аз съм пробвал но не ми хареса особенно, а ина4е не ми прави впе4атление ако някой е би това си е неговият избор

Allthatshewant
03-17-2007, 17:44
Който го влече-нека, но не е за мен

Div_angel_f
03-17-2007, 17:47
Въпрос на личен вкус, но аз не бих опитала.

teen_girl4e
03-17-2007, 19:00
- Какво мислите за хората с бисексуални наклоности? :arrow: ми хора като хора
- Срещали ли сте човек с бисексуални наклоности, какво беше впечатлението ви? :arrow: ми да срещала съм ,както казах хора като хора :-s
- Получавали ли сте неприлични предложение от човек от вашият пол, как реагирахте? :arrow: мхм мхм не директно но да , е нямах вазможност да ги приема -бях мн пяна и с гадже
- Имали ли сте сексуален контакт с човек от вашият пол или бихте ли искали да имате? бих опитала-вси4ко в живота трябва да с опита а сам имала контакт с човек от моя пол но не бих го нарекла сексуален

Dissenter
03-17-2007, 22:47
Нямам нищо против,но далече от мен.Всеки сам си решава дали да пробва :)

tedinkata_
03-18-2007, 16:13
az sam "za"

teardrop
03-18-2007, 16:30
Нямам нищо против, право на личен избор. Бих пробвала. Любопитно ми е.

03-19-2007, 15:24
Az sum probvala, iako e, no ne moje da zamesti sexa s mom4e - v smisul ot vreme na vreme za raznoobrazie stava, ma ina4e mani

alexaaa
03-19-2007, 20:58
Такам..... като цяло сам ЗА ....Някаде 4етох 4е передарстията е доказано 4е е болест,докато лезбийството не.....За жена и жена : освен 4е ми зву4и нормално ми звъ4и и интересно даже мога да кажа 4е това си е сексуална фантазия :) може би по нататък бих пробвала...
За мъж и мъж: като се замисля не ми зву4и благоприятно даже е малко гнусно но всеки има право на персонална ориентация :)

Подкрепям ги :D

radito
03-19-2007, 21:09
всеки сам си решава!въпрос на вкус!обаче не е за мене! [-X

lirooos
03-19-2007, 21:22
Свикнал съм да гледам тук и там жени да си раздават целувки, но мъже - не! Може би за това бих разбрал бисексуална жена, но не и бисексуален мъж... тук гейовете не ги намесвам. Те са ориентирани и не са ми трън в очите.

Fusion
03-19-2007, 21:53
Аз съм либерален, ако им харесва защо не всеки има право да бъде какъвто си иска, аз не съм бисексуален.

04-26-2007, 18:10
Az sam za!! :D Az samata sam bi!! V momenta izlizam s edno mn qko momi4e i moga da vi kaja 4e e mn qko, vsi4ko trqbva da se probva v jivota :smt007 :smt008

Adwokat
04-26-2007, 18:21
Нямам нищо против ....който какъвто иска да бъде

И аз съм на това мнение..

04-26-2007, 18:39
да правят каквото изкат само да стоят по далеч от мен !

qjte dreben penis
04-26-2007, 20:12
Има една истина, и тя е хетеросексуалността. ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е ИЗВРАТЕНИЯ И ЗАСЛУЖАВА СМЪРТНО НАКАЗАНИЕ.

jony
04-26-2007, 20:21
Интересно ми е да чуя вашето мнения по въпроса, знам че темата може да изглежда малко провокаторска, но ми е интересно как мислят пишещите във форума, доколко са свободни разбиранията им и тн.

Така че очаквам вашите писания относно:
- Какво мислите за хората с бисексуални наклоности?
- Срещали ли сте човек с бисексуални наклоности, какво беше впечатлението ви?
- Получавали ли сте неприлични предложение от човек от вашият пол, как реагирахте?
- Имали ли сте сексуален контакт с човек от вашият пол или бихте ли искали да имате?

Очаквам с нетърпения мненията ви! :-({|=
Който иска-нека.
-Мисля, че не са по-различни от другите, с изключение на сексуалните им наклоности.
-Срещал съм и срещам всеки път, когато имам етика :mrgreen:
С една дума: По-умен човек просто не познавам.
-Не съм, но бих реагирал лошо...
-Не съм, нямам и няма да имам. =;