PDA

View Full Version : Секса и менструацията



03-10-2007, 15:28
може ли когато е в цикъл да правим секс?

Langedok
03-10-2007, 15:38
Да, избягвай в дните, когато тече най-обилно, че ще й натикаш съсиреците навътре (Гадно звучи, ма си е така); иначе нема ядове, само че задължително с кондом!!! Защото може да си докараш страшни инфекции (а може и нищо да не ти стане, разбира се!) - дори с дългогодишно гадже да си - като е в цикъл пак нахлузвай шлиферчето.

03-10-2007, 15:38
abe to 4e moje moje ama predstavq6 li si kakvo 6e stane ... :shock:

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2007, 15:49
abe to 4e moje moje ama predstavq6 li si kakvo 6e stane ... :shock:

какво? :-k :-D

03-10-2007, 16:07
а тва кво е ????

9. Правилно ли е, че по време на менструация трябва да се избягва полово сношение?

Не правилно.
От далечни времена менструацията се е смятала за нещо мръсно, а жената през тези няколко дни за “нечиста”.
Това са пълни глупости, обясними единствено със страха от кръвта.
Ако партньорите имат желание да се любят, точно тогава, нека го направят, но задължително е използването на презерватив.

tX not so dead...
03-10-2007, 16:16
а тва кво е ????

9. Правилно ли е, че по време на менструация трябва да се избягва полово сношение?

Не правилно.
От далечни времена менструацията се е смятала за нещо мръсно, а жената през тези няколко дни за “нечиста”.
Това са пълни глупости, обясними единствено със страха от кръвта.
Ако партньорите имат желание да се любят, точно тогава, нека го направят, но задължително е използването на презерватив.
Това е глупост родена от акъла на някой кретен.
Менструалната кръв не е като тая дето тече като се порежеш.
Мръсна е, а мръсната кръв може да ти развие инфекций.
Що мислиш, че тампоните се сменят по-често от превръзките ?

Ако не може да устискате без секс 5 дена, добро решение на проблема ще е ако се кастрирате.

И Langedok, опасно е за жената точно колкото и за мъжа.

Langedok
03-10-2007, 16:20
а тва кво е ????

9. Правилно ли е, че по време на менструация трябва да се избягва полово сношение?

Не правилно.
От далечни времена менструацията се е смятала за нещо мръсно, а жената през тези няколко дни за “нечиста”.
Това са пълни глупости, обясними единствено със страха от кръвта.
Ако партньорите имат желание да се любят, точно тогава, нека го направят, но задължително е използването на презерватив.
Това е глупост родена от акъла на някой кретен.
Менструалната кръв не е като тая дето тече като се порежеш.
Мръсна е, а мръсната кръв може да ти развие инфекций.
Що мислиш, че тампоните се сменят по-често от превръзките ?

Ако не може да устискате без секс 5 дена, добро решение на проблема ще е ако се кастрирате.

И Langedok, опасно е за жената точно колкото и за мъжа.

Ми аз май съм писал нещо за кондом, ама няма кой да го види........... :::
Пък ако ви е гнус през менструация - има и други начини - стига да не я боли зъб или да има разстройство.... :lol:

ThePainIsReaL
03-10-2007, 19:09
Може да , даже на мен понякога адски много ми се иска , когато ми идва . Само че , ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с кондом . Пък и сложете отдолу по-стари чаршафи :lol: ( не че ще се изцапат много , ама се случва) . И не е хубаво да се прави , ако й идва доста (т.е. в началото там)

A_Loving_Girl
03-10-2007, 19:17
Може да , даже на мен понякога адски много ми се иска , когато ми идва . Само че , ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с кондом . Пък и сложете отдолу по-стари чаршафи :lol: ( не че ще се изцапат много , ама се случва) . И не е хубаво да се прави , ако й идва доста (т.е. в началото там)
=D> Точно така....и аз мисля ;)

eXtRaoRdinaRy
03-10-2007, 19:27
Тогава бих казала е най-хубаво, но както споменаха по-горе -задължително с презерватив, защото куп неприятности след това може да си довлечете.

eternity
03-10-2007, 19:32
abe to moje,ama si pomisli dobre dali si tolkova na zor 4e da ne po4aka6??? :-s

malka_sladuranka
03-10-2007, 20:09
abe to 4e moje moje ama predstavq6 li si kakvo 6e stane ... :shock:

какво? :-k :-D Цапаница... #-o А после кой ще пере чаршафите? :-D

Charlotte_the_Harlot
03-11-2007, 05:04
И фнимавайте да не се претърка мацето. Боли.

alkobalko
03-11-2007, 06:09
По принцип, ако искаш мое, но не е за предпочитане. Все пак това са 5 дни, все накак ще издържите. През този период кръвта, която отделя жената не е същата като обикновенната кръв. Ако го правите без предпазни средства като нищо може да прихване някоя инфекция.

avotora na temata
03-11-2007, 11:54
ние можем да устискаме, ама изключително рядко имаме свободен терен, много рядко, и да е в цикъл точно тия два дни когато има терен. тва жестоко и необичаино, аз са не съм ал бънди, по дяволите

cherinka
03-11-2007, 13:53
Правете друг секс, различен от вагиналния..

hahavteen
03-13-2007, 14:35
Nie s moia priatel go pravime i kogato sum v menzis i i na dvamata ni e mn iako.Ne e vuprosa 4e ne mojem da ystiskame no prosto ne vijdame smisul da se li6avame ot seks prez tezi dni pri polojenie 4e ne sme gnyslivi i i dvamata go iskame... :::