PDA

View Full Version : Iam kamerka no...



ZiZu`toooo
03-10-2007, 15:56
Iam dva vuprosa... Kupih si web kamerka no:
1) neznam kude da opravq nastroikite za skype taka 4e drygite da mogat da me vidqt;
2) kato se snimam suhranqva izobrajeniqta kato bitmap image a az iskam da gi prevurna v jpg... S koq programa stava tova?

6te sum blagodarna da mi otgovorite ako ne na dvata to pone na eidniq vupros :) blagodarq predvaritelno [-o<

moncho
03-10-2007, 16:00
По втория въпрос с Paint

03-10-2007, 16:18
Hm.. e da ama ot koq opciq ?

mila_pila
03-10-2007, 16:50
разгледай го малко тоя скайп, то всичко си пише, при тва на бг..... и все пак ако ти е на английски: tools-> options -> video-> otmetki slaga6 na enable my video i na when i'm in call start my video automatically

за втория въпрос- сериозно ли може с paint да променяш формата на картинките :roll: с photoshop иначе става

Just_One_Girl
03-10-2007, 21:44
Може я. Save as и си избирате формата от падащото меню. Няма смисъл да инсталира фотошоп за единия формат.

Forslor
03-11-2007, 11:09
Iam kamerka ... :smt005 Ако беше сложила и един апостроф щеше да е екстра... "Аз съм камерка " :smt005
За да тестваш дали скайпа ще ти разпознае камерата му даваш
Инструменти -->Настройки --> Видео (БЕТА) на входно видеоустройство си избираш камерата и даваш тест. Това е.

feshankaa
03-11-2007, 15:51
Значи като си инсталиращ драйверите и то като дадеш на настройки(в скайп)=>видео=>тествай или нещо от сорта е :roll: и така.Ако ти излезе картина и другите ше те виждат.
За втория вепрос-най лесно става със Пейнт както казаха и другите. Отваряш снимката,даваш пак на Сейв ас->Пишеш името и отдолу сменяш формата.Най-лесната работа :wink:

rubi
04-05-2007, 19:04
Може ли въпрос пак по темата....ако е във формата на фотошоп изображение,как да го обърна в jpg?Питам щото съм с фотошоп цс2 и като дам сейф ас...си го сейфва без да ме пита в къв формат?Плс хелп!!

Forslor
04-05-2007, 19:17
Може ли въпрос пак по темата....ако е във формата на фотошоп изображение,как да го обърна в jpg?Питам щото съм с фотошоп цс2 и като дам сейф ас...си го сейфва без да ме пита в къв формат?Плс хелп!!
File > Save as.. и под където вписваш името на картинката има FORMAT ..избираш JPEG и си готова.

Excu
04-06-2007, 06:15
пиши си драйвери и отиди на скъпе на video хастройки "входно видеоустройство" и там от падащото менУ си избери от сички и при всяко избиране натисни на тестване на устойството

rubi
04-06-2007, 18:29
Може ли въпрос пак по темата....ако е във формата на фотошоп изображение,как да го обърна в jpg?Питам щото съм с фотошоп цс2 и като дам сейф ас...си го сейфва без да ме пита в къв формат?Плс хелп!!
File > Save as.. и под където вписваш името на картинката има FORMAT ..избираш JPEG и си готова.
TNX i sorry....грешката е моя...натискала съм без да искам save :D