PDA

View Full Version : Проблем със секса



Someone`else_F
03-10-2007, 16:14
С моя приятел имаме проблеми със секса. Заедно сме от три месеца, много добре се разбираме и много се обичаме. Пробвахме няколко пъти да правим секс,но все не се получава - или на него не може да му стане като хората, или пък аз не мога да се възбудя като трябва. Последния път и двамата се възбудихме достатъчно, и тъкмо стана работата, и на мен не знам какво ми стана, и изведнъж ми мина възбудата и ме заболя. В интерес на истината и двамата нямяме богат сексуален опит и като дойде момента и двамата почваме да се притеснявяме. Не знам защо в леглото не се получават нещата. Случвало ни се е някой път като сме на кафе, например, и двамата да се възбудим страшно много само от селувка.
Много гадно се получава, защото и двамата го искаме, но не можем да го направим. Както казва той, връзката ни се е спряля на едно място - просто е дошло време за секса, но не знам защо не можем да го направим.
Моля ви, дайте някой съвет, защото положението е много кофти ](*,)

Bodom_child
03-10-2007, 17:22
Спокойно ще се оправят нещата. Всяко нещо с времето си. Явно има нещо което притеснява и двама ви. Първо помислете кое е това нещо и поговорете за него. Важно е да споделяте помежду си, кой какво харесва.. Гледайте да го направите на място и във време в което да е сигурно, че никой няма да ви притеснява. Внесете малко романтика във ситуацията (свещи, цветенца ала бала). не мислете неща от типа:
дали ще му стане или достатъчно ли е възбудена или дали сега е момента, защото те водят до дискомфорт и прецакване на ситуацията.
С други думи, направете го нежно и красиво и ще се получи.
Успех!

koalka
03-10-2007, 18:10
Не спирайте да опитвате.Но не се притеснявайте и се отпуснете.

ThePainIsReaL
03-10-2007, 19:00
Практика му е майката .. и понякога концентрация . Отпускаш де , правиш си кефа .. и се радваш :wink:

Tempestjuji
03-10-2007, 19:11
Случвало ни се е някой път като сме на кафе, например, и двамата да се възбудим страшно много само от селувка.
Много гадно се получава, защото и двамата го искаме, но не можем да го направим. Както казва той, връзката ни се е спряля на едно място - просто е дошло време за секса, но не знам защо не можем да го направим.


Тва е отговора на въпроса ти..Помисли си малко над тва изречение..Мисля , че си достатъчно умна да разбереш за какво стаа дума .

A_Loving_Girl
03-10-2007, 19:21
Трябва да се отпуснете и да не мислите за например,дали ще му стане или не и дали ще се възбудиш.....та продължавайте се ще стане :)

gangbang
03-11-2007, 14:58
И двамата трее се отпуснете и да заложите повече на любоната игра. Нещата се получават с желание и търпение :)

Schnitzer
03-11-2007, 15:30
Врътни му една свирка,тва определено трябва да го възбуди,а и теб може да възбуди :wink: и след тва вече лесно :-D

krem4et0
03-11-2007, 19:52
не го мислете толкова. Просто отидете на спокойствие някъде и го направете без да го мислите. даже, ако е спонтанно по-добре. Вчера цял ден умувахме с гаджето ми как ще сме сами у гях цяла вечер и ще се наслаждаваме 1 на друг. в крайна сметка аз се превъзбудих е едва свърших, той също и накрая се напих с малко вино и ме изби лиготията. не винаги да плануваш е най-добрата стратегия!

sinops
03-12-2007, 09:12
пробвай да мастурбираш пред него...
и го пусни да влезе малко преди да свършиш

`Death`Whore`
03-12-2007, 09:15
връзката ни се е спряля на едно място - просто е дошло време за секса
Сексът се прави с желание, а не защото трябва. Не стана ясно дали ти искаш - ясно е, че той умира за секс, но ти май го искаш, защото той казва, че "връзката ви се е спряла на едно място".