PDA

View Full Version : Кога разбирате,че обичате?



03-10-2007, 16:14
Добре де,кога разбирате,че обичате?Въпроса е и към момчетата и към момичетата..Да,казват че любовта идва след време..да бе!Според мен дори отслабват след време..Е,как разбирате кога да кажете "Обичам те"? Как разграничавате пливличането,харесването и желанието с любовта?

CrazyWitch
03-10-2007, 16:20
Когато мине време.. тръпката си отмине, но все пак тоя човек ти е близък и не искаш да се отделиш от него. Искаш всичко най-добро за него.. знаеш какво обича :) Правиш опити да го правиш щастлив...
Аз лично разбрах, колко обичам момчето си когато ми каза, че не ме обича.. (след това и той е разбрал, че ме обича наистина).
След 6 месеца взимане-даване ми казва, че иска раздяла. Така и става...
Точно това е лошото, че разбираш какво е един човек за теб, чак тогава когато го загубиш. Тогава и двамата разбрахме, че връзката ни е силна.

koalka
03-10-2007, 17:44
Просто се усеща, не мога да ти обясня как.Разбираш, че не можеш да живееш без този човек, че искаш всичко най-добро за него, искаш да е щастлив и куп други неща. :wink:

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:49
Единствения път , когато съм обичала досега , съм го разбрала дори преди да целуна въпросното момче . То се усеща просто . :wink: Просто в началото беше по-скоро много вълнуващо , свиквахме си , имаше пеперудки .. и т.н. После става по-сериозно и думичките "обичам те" предобиват друго измерение .

WindfaLL
03-10-2007, 18:51
Когато мине време.. тръпката си отмине, но все пак тоя човек ти е близък и не искаш да се отделиш от него. Искаш всичко най-добро за него.. знаеш какво обича :) Правиш опити да го правиш щастлив...
Аз лично разбрах, колко обичам момчето си когато ми каза, че не ме обича.. (след това и той е разбрал, че ме обича наистина).
След 6 месеца взимане-даване ми казва, че иска раздяла. Така и става...
Точно това е лошото, че разбираш какво е един човек за теб, чак тогава когато го загубиш. Тогава и двамата разбрахме, че връзката ни е силна.


Напълно съм съгласна с вс вс вс :):):)

divo_kotence
03-10-2007, 18:52
като разбереш че не можеш без него и че той е всичко за теб..искаш само,живееш само и единствено за него

03-10-2007, 18:53
Когато мине време.. тръпката си отмине, но все пак тоя човек ти е близък и не искаш да се отделиш от него. Искаш всичко най-добро за него.. знаеш какво обича :) Правиш опити да го правиш щастлив...
Аз лично разбрах, колко обичам момчето си когато ми каза, че не ме обича.. (след това и той е разбрал, че ме обича наистина).
След 6 месеца взимане-даване ми казва, че иска раздяла. Така и става...
Точно това е лошото, че разбираш какво е един човек за теб, чак тогава когато го загубиш. Тогава и двамата разбрахме, че връзката ни е силна.


Напълно съм съгласна с вс вс вс :):):)
Nqkak si ne smqtash li che avatarut ti e malkichko golqm? :shock:

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:54
Напълно съм съгласна с вс вс вс :):):)

Оле , моля ти се , намали го този аватар малко !

POLA^_^
03-10-2007, 18:59
Добре де,кога разбирате,че обичате?Въпроса е и към момчетата и към момичетата..Да,казват че любовта идва след време..да бе!Според мен дори отслабват след време..Е,как разбирате кога да кажете "Обичам те"? Как разграничавате пливличането,харесването и желанието с любовта?
Ако чувствата ти отслабнат след време,значи не си обичал/а.........А за двете думички ...провто идва момент ,в който знаеш,че ако не ги кажеш ще се пръснеш....но това не е нещо ,което е обеснимо...просто е невъзможно да се дефинира...Можеш ли да опишеш звука от пърхането на пеперудени крила?! :roll:

Papagal4e
03-10-2007, 19:01
любовта е просто лудост..когато започнеш да го обичаш ще искаш постоянно да си с него,дори когато сте излзиали ше имеш чувството ,че не си го виждала..ще се събуждаш с мисълта за него и ше заспиваш с нея..във всяко момче ще виждаш него..и така..все едно полудяваш

Bacard1
03-10-2007, 19:09
Добре де,кога разбирате,че обичате?Въпроса е и към момчетата и към момичетата..Да,казват че любовта идва след време..да бе!Според мен дори отслабват след време..Е,как разбирате кога да кажете "Обичам те"? Как разграничавате пливличането,харесването и желанието с любовта?

как разбирам ли...ти не го разбираш ти го чустваш...то не е като задача по математика да се обесни просто неможе...то е уникално нешто да ставаш с мисалта за един и същ човек да чустваш че ти е достатъчен когато се целувате да осешташ онова свиване в стомаха...да чакаш с нетърпение срещата ви...ми след време лъбовта ако отслабне то това не е любов...любовта не трябва да спада има застои но никога и падение...а за думичките винаги си има подходящ момент..ти ще осетиш кога...те влизат в любовта но не сса само те има и още мн любовта е и приятелство....и съчуствие..и желание..и привличане и харесване...и споделяни и мнм др неща които правят любовта белика
П.П. ОБИЧАМ ТЕ ПОЛИ!!!

POLA^_^
03-10-2007, 19:11
Добре де,кога разбирате,че обичате?Въпроса е и към момчетата и към момичетата..Да,казват че любовта идва след време..да бе!Според мен дори отслабват след време..Е,как разбирате кога да кажете "Обичам те"? Как разграничавате пливличането,харесването и желанието с любовта?

как разбирам ли...ти не го разбираш ти го чустваш...то не е като задача по математика да се обесни просто неможе...то е уникално нешто да ставаш с мисалта за един и същ човек да чустваш че ти е достатъчен когато се целувате да осешташ онова свиване в стомаха...да чакаш с нетърпение срещата ви...ми след време лъбовта ако отслабне то това не е любов...любовта не трябва да спада има застои но никога и падение...а за думичките винаги си има подходящ момент..ти ще осетиш кога...те влизат в любовта но не сса само те има и още мн любовта е и приятелство....и съчуствие..и желание..и привличане и харесване...и споделяни и мнм др неща които правят любовта белика
П.П. ОБИЧАМ ТЕ ПОЛИ!!!
и аз ТЕ ОБИЧАМ,Иф :)

eXtRaoRdinaRy
03-10-2007, 19:20
Отначало както всички знаем е привличането..и то физическото :P , но впоследствие идва и любовта.Аз осъзнавах, че обичам приятеля си, когато разбрах, че мога да разчитам на него и направих заключение, че каквото и да правим - един без друг не можем.Не мога да си представя утрешния ден без него..не го ли видя дори за миг ми се струва, че цяла вечност не съм го виждала.Изключително много съм свикнала с него и да го обичам и да му го доказвам ми е ежедневие вече.Обичта идва, ако не рано, то поне късно........,но при някои двойки за жалост тя липсва, колкото и да се заблуждават с постоянното повтаряне на думите "Обичам те!"..Хора влагайте малко смисъл и чувства в тези 2 думи.Значат изключително много, но с прекомерното им повтаряне губят своята стойност и смисъл. :wink:

feshankaa
03-10-2007, 19:41
Когато си влюбен,когато обичаш си на 7мото небе...усещаш го,когато човекът е далече от теб,когато мислиш постоянно за него-как е ,студено ли му е,какво ли прави сега,къде е,щастлив ли е и още куп безобидни въпросчета. Усещаш,че човекът е този,без който не можеш и искаш да си всяка секунда до него!

Ice_Queen
03-10-2007, 20:24
Когато казвам Обичам те наистина ми е трябвало супер мн време да го осъзная и да съм сигурна в това..мразя когато е казано без да е истина..

Липсва ми ,погледа му ме изгаря,не мога да го гледам спокойно в очите,треперя при всеки допир и всеки миг без него е копмарен,нон стоп мисля за него,готова съм да изстрадам вс за него,не ми пука за мен и т.н.
Обичам те... :(

svetlidim
03-10-2007, 20:36
Ако всичко това по - горе е вярно,то...мамка му!Нима го обичам? :-s

Pisence{}
03-10-2007, 20:39
Da obichash tova e nai-gotinoto neshto :) Nesmiatam che s vremeto chuvstvata otslabvat pone pri men se poluchi razlichno v nachaloto niamah tolkova silni chuvstva kam momcheto mi, no s vseki izminal den go obichah poveche ot prednia dokato nakraia go opoznah tolkova mnogo che da nemoga da disham bez nego.Tolkova mi e blizak.... :smt007

nasty_f
03-10-2007, 21:02
Разбирам,че обичам едно момче,когато съм готова на АБСОЛЮТНО всичко за него-това включва и да простя изневяра-и когато съм с него,ако ще да е на някоя пейка през зимата на студа,да ми е топло и да се чувствам перфектно....Разбирам също,че обичам някое момче и като примерно видя други момчета,които ми се натискат и аз им отказвам и не виждам никой друг освен него.
А "обичам те" го казвам също само и когато найстина изпитвам това чувство.Тогава не се чудя дали ще му го кажа на момента,или след 1 час...Думите излизат сами :smt007

puhkav_mecho
03-10-2007, 23:21
според мен любовта е във всяко едно нещо, което правиш с твоята половинка, независимо какво е: дали се карате за нещо или спите гушнати... няма нужда да казваш "обичам те". Ако наистина го чувстваш и изпитваш нужда да го кажеш е много по-добре да го изразиш с действия...

MoHuTo
03-11-2007, 00:05
Любовта е чувство, което не може да се изрази с думи.Трябва да се усети със сърцето, за да разбереш какво представлява :wink:

zubi
03-11-2007, 07:28
когато му дойде времето ще разбереш :-)2

dAnnyb0y
03-11-2007, 08:05
Много хора нямаше да са чувствали любов, ако не бяха чули да се говори за нея...

krem4et0
03-11-2007, 20:45
Когато си готов да умреш за него, когато той е станал до такава степен част от твоя живот,че просто без него чувстваш празнота, когато мисълта,че 1 ден ще си без него е непоносима. не бъркайнте обичта с влюбването и любовта. Обичта идва леко, постепенно и става нещо така естествено както да обичаш мама и тати.
А аз лично как разбрах, че го обичам-когато той замина в казармата и аз умрях за 9 месеца. Не ядях, не излизах, не мислех. Исках само той да е с мен и да го зърна, припознавах се по улиците и нямах търпение да минат тези ужасни 270 дни, за да е пак с мен.

GossipGirl89
03-11-2007, 21:46
Ми то не може да се опише.Странно е. Просто идва момент, в който осъзнаваш, че вече не е само харесване и физическо привличане. Разбираш, че не можеш без този човек, че ти липсва във всеки един момент, че имаш нужда да му казваш "Обичам те!" защото така ти напира отвътре. Все 1 полудяваш. Супер яко е чувството. Се 1 около тебе няма никой друг, пълно с хора, а ти искаш и мислиш само за 1 човек.Не може да се опише-като дойде точния момент с точния човек го усещаш :wink:

Krem4eto
03-12-2007, 13:00
Любовта е велика....Само един поглед и целия ти свят се преобръща...Не спираш да мислиш за този човек....Неможеш да ядеш спиш...Просто е прекрасно... :)

ReconnEcT
03-12-2007, 13:24
Добре де,кога разбирате,че обичате?Въпроса е и към момчетата и към момичетата..Да,казват че любовта идва след време..да бе!Според мен дори отслабват след време..Е,как разбирате кога да кажете "Обичам те"? Как разграничавате пливличането,харесването и желанието с любовта?

тва не е урок по история които да назубриш и то не се разбира -то просто се изпитва .. векове не се е намерил човек които да обясни Любовта - няма и да се намери . Тя просто няма обеснение ,случва се . Неможеш да я предвиждаш нито да я разбираш ти си подвластен на нея :smt007 Само знам че тва е наи якото нещо което може да съществува и хората които не са го изпитали не са живяли хубав живот ако изобщо са живеели..