PDA

View Full Version : Ена цигара



bai hoi
03-10-2007, 18:05
Искам да попитам, при вас често ли се случва от ена цигара да ви се завие свят, щото при мен доста често а като гледам връсниците си как пафкат направо ме е срам.

love_sdv^
03-10-2007, 18:20
нормално си е, няма страшно
просто организмът ти не е свикнал... аз първия път като пуших, изпуших две цигари на гладно... все едно бях изпила два литра текила...

Bodom_child
03-10-2007, 18:26
Леле ма ти да не пушиш заради хората около тебе!? :shock:
Тстстс! Пък и срам го било!


По темата: Принципно това се получава от пренасищане на белия дроб с въглероден диоксид.
С други думи когато си дърпаш бързо и по много ти се завива свят..

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:56
Ами и аз пуша само по купони и като съм нервна , т.е. не съм от много знаещите , но според мен си зависи и от това какви цигари си пушил , колко често си изложен на цигарен дим и не на последно място от самия ти организъм . Примерно вчера ги докарах 12 цигари за макс час и половина .. и наистина ми стана малко кофти , но преди това не съм имала проблеми .

П.П. Няма от какво да те е срам + тва е тъпо да пушиш , щото приятелите ти пушат .

Fucking_Life
03-10-2007, 19:05
Споко на мен пък ми се разхлабват краката #-o

03-10-2007, 19:11
нормално си е, няма страшно
просто организмът ти не е свикнал... аз първия път като пуших, изпуших две цигари на гладно... все едно бях изпила два литра текила...
Не пуша за пръв път и там е работата че повече от цигара не мога да изпуша, а не ги пуша и бързо. :-k

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
03-10-2007, 19:12
На мен почти никога не ми се е случвало, но като се замисля сигурно е нормално.
Ако си бил много притеснен, докато си пушил, или си бил във много задимено/задушно помещение е напълно нормално.

Луко
03-10-2007, 22:25
Случва се.Най-вече при смяна на цигарите.Ако си пушил по-слаби цигари, а после си ги сменил с по-силни е нормално да ти се завърти главата.Или пък сутрин ако не си хапнал и изпушиш една цигара на гладно пак се случва.

psiHopaT4o
03-11-2007, 11:20
ako ne pushish redovno kvo po normalno ima ottva da ti se zavarti glavata..

_donna_
03-11-2007, 12:27
по темата:откога се пише ЕНА цигара?! ..
моля те,нека си го написал така,за да се правиш на гъзар.
не би могъл да си толкова неграмотен,нали? :-k

cherinka
03-11-2007, 15:29
Случва се.Най-вече при смяна на цигарите.Ако си пушил по-слаби цигари, а после си ги сменил с по-силни е нормално да ти се завърти главата.Или пък сутрин ако не си хапнал и изпушиш една цигара на гладно пак се случва.

Ъхахахах ахххаха на гладно се завъртала главата... на коя страна ако мога да попитам???? Който пуши нередовно.. демек не е свикнал... демек не му се оддава да пуши.. демек няма нужда да пуши.. демек е за предпочитане да ги спре.. демек не знае що му се завърта главата... демек хал хабер си няма понятие от цигарите.. за кво ги почва?!?! Аман от тея вредни цигари.. то мани, че то да бяха само те вредни.. ами то и въздуха, който дишаме е вреден..

dameger92
03-19-2007, 18:08
Az do dva - tri meseca bqh taka.Stava kato pu6i6 mn. silni cigari , ili kato izpu6i6 mnogo edna sled druga.

<black soul>
03-19-2007, 18:48
нормално си е, няма страшно
просто организмът ти не е свикнал... аз първия път като пуших, изпуших две цигари на гладно... все едно бях изпила два литра текила...
Не пуша за пръв път и там е работата че повече от цигара не мога да изпуша, а не ги пуша и бързо. :-k

Ми тогава не пуши повече от цигара на ден!

Butterfly^
03-23-2007, 08:30
Ако са силни цигарите и скоро не съм пушила- да случвало ми се е :wink:

FiRe_LaDy
03-23-2007, 13:36
Mi pri men ne se e poluchavalo taka.No to tova si zavisi ot organizma.Qvno ne si sviknal s cigareniq dim vse oshte i se poluchava taka ..

B_o_n_B_o_n_4_e_T_0
03-29-2007, 11:04
еми когато започнах да пуша от всяка първа цигара за деня ми се завърташе главата ама сега не е така :smt033

ThePowerOfLove
03-29-2007, 12:24
Ako ot dosta vreme ne si pu6ila moje da ti se zaviq svqt ot 1 cigara....
A na men mi se slu4va ot 1 cigara da mi stane lo6o kogato ili byrzam mnogo ili ne sam qla...Ne znam,no go imam za ne6to normalno :)

Presley
04-05-2007, 12:40
Такам първо ще кажа едно: не се срамувай ,че не пушиш или пък че не ти понася..!Напротив -трябва да се гордееш!!!!
По темата:
Може би не си свикнал да пушиш ...ако скоро си пропушил е нормално..ако е така те съветвам да караш по-спокойно!Не се прави на ``гаэарче`` ти стане лошо и да си направиш беля...!
Другата въэможна пречена е да си дърпаш по много ,ако е така -намали темпото :smt016

theEXPLOITED
04-05-2007, 15:22
8) MI TO ZAVISI K'VO IMA V CIGARATA AKO SE SE6TA6 ZA K'VO TI GOVORQ?..........6TOTO AKO Q SVIVAM AZ I OT 1 DR1PKA MOJE DA TI SE ZAVIE SVQT............ 8) 8) 8) 8) 8)

Fanatichka
04-05-2007, 23:43
Ми ако пушиш от скоро е нормално.Не си свикнала просто.В началото, когато пропуших е имало случаи, в които ми се завиваше свят от супер леки цигари...
И ако пушиш заради приятелите си е супер тъпо!Кво ги гледаш тях, гледай себе си.

BrokenDreams
04-05-2007, 23:48
Ми ако пушиш от скоро е нормално.Не си свикнала просто.В началото, когато пропуших е имало случаи, в които ми се завиваше свят от супер леки цигари...
И ако пушиш заради приятелите си е супер тъпо!Кво ги гледаш тях, гледай себе си.
Несъм мнохо съгласен щото понякога се получава и когато си изморен или пушиш тежки цигари.. няма особено значение от колко време пушиш :)