PDA

View Full Version : Broken heart



bungle
03-10-2007, 18:03
Приятелят ми снощи скъса с мен.
Каза, че съжалява, че не е искал..
Каза и казва, че ме обича, че не иска да има друга, не иска друго момиче до себе си...
Каза, че съм първата пред която се разкрива толкова много.
И че иска да се съберем..

Аз си го обичам също.

Проблемът е, че не знам как да се държа..
В момента... си говорим повече отколкото, последните 10 дена...
Винаги, когато скъсаме ( късаме за 3ти път и аз си бях казала, че ако има 3ти път повече няма да се съберем..., но самата аз не си вярвам..), та когато скъсаме ... си говорим хипер много. :-s
Аз от снощи съм получила толкова СМС колкото за половин месец. К'ва е тая история ?

А аз.... не знам какво да очаквам. И на разстояние ли да се държа или какво ? Знам, че в понеделник ще се видим..
Да се видим ли, какво ще кажете ? И в кафето.. да го прегърна и целуна ли ? Или.. просто.. да чакам той да поеме инициативата.

Със сигурност ще се съберем..
Просто искам да чуя мнения по въпроса, че съм объркана.
Мерси, сладури. :smt008

koalka
03-10-2007, 18:06
Явно си започнала да му липсваш много и за това изпитва нуждата да поговори с теб, иска да ти праща смс-и и такива неща.Ами аз ти предлагам да го целуниш.Няма какво да чакаш той да поема инициативата, нали се обичате и познавате?Поне така аз бих постъпила. :wink:

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:12
Само хора , които наистина се обичат , стават толкова близки след раздялата , защото осъзнават какво губят и не са свикнали без него , не могат без него . Щом го обичаш , не се безпокой да си откровена с него . Събери се , но ако си наранен/а и обидена , можеш да изчакаш той да поеме нещата в свои ръце , съмнява ме , че няма да го направи .
П.П. Радвам се , че се обичате. Браво .

bungle
03-10-2007, 18:20
Може би мъничко съм засегната от отношението му последните 10 дена, но иначе, не съм обидена.
Иска ми се той да поеме нещата ( този път ) , защото винаги аз правя първата крачка.. Искам един вид така да ми покаже, че наистина знача много за него.
Благодаря ви, момичета.

! Забелязала съм, че по темите ми пишете едни и същи хора. И за това благодаря. :smt008

CrazyWitch
03-10-2007, 18:34
Щом искаш той да поеме нещата... Просто се дръж както обикновенно.. Не се дръж надменно и го остави да те прегърне.. да те целуне, да ти каже какво чувства.
След това и ти си кажи какво ти е на сърце и всичко, ще е ОК.

Като чета темите ти виждам себе си :)
Айде, късмет.

ThePainIsReaL
03-10-2007, 18:39
Еее .. щом е така , щом винаги ти водиш в такива случаи , поглези се малко и го остави той да прави нещата ...

bungle
03-11-2007, 11:03
Wooow, той отговаря веднага на СМС-ите ми. :-k
В същата минута..

Мамка му, за пореден път се убеждавам, че когато сме скъсали май се разбираме по-добре, а може би се лъжа..

GiRl^of^PriStOn
03-11-2007, 11:09
Само хора , които наистина се обичат , стават толкова близки след раздялата , защото осъзнават какво губят и не са свикнали без него , не могат без него . Щом го обичаш , не се безпокой да си откровена с него . Събери се , но ако си наранен/а и обидена , можеш да изчакаш той да поеме нещата в свои ръце , съмнява ме , че няма да го направи .
П.П. Радвам се , че се обичате. Браво .


=D> :!: =D>

nEEdWeeD
03-14-2007, 15:41
bravo qvno se obi4ate mnogo =D> i 6tom vinagi pravi6 ti parvata kra4ka sega neka toi da q napravi pak i po tozi na4in 6te pokaje liubovta si kam teb (ne 4e sigorno ne go e pravel).Kakto v edna vrazka ne moje samo ediniq da pravi otstapki taka e i pri vas ne moje samo ti da pravi6 1-vata kra4ka i edno BRAVO za golqmata vi liubov =D> =D> =D>

iiirish
03-14-2007, 15:50
след като винаги ти си тази, която поема инициативата, остави го поне веднъж той да вземе нещата в свои ръце. казваш, че сега се разбирате, че говорите, че смс-ите просто валят... но повярвай ми - при всички е така! това е един вид извинение, но човек се извинява до едно време и после... не се знае какво ще бъде поведението му. не че искам да те отчайвам, миличка, но аз лично просто нямам доверие на подобни ситуации. това не е за първи, не е за втори път... и след всяко такова евентуално "късане" нещата са били такива както сега, е може би сега са малко по-силни, защото е напълно възможно и той самия да не е вярвам, че ще се върнеш при него...
ако бях на твое място първото което е, аз никога не бих допуснала някой да ме зареже и да се върне после при мен, а аз да го чакам с отворени обятия като последната глупачка! сори че го казвам, но мнението ми е такова!

ThePainIsReaL
03-14-2007, 16:15
ако бях на твое място първото което е, аз никога не бих допуснала някой да ме зареже и да се върне после при мен, а аз да го чакам с отворени обятия като последната глупачка! сори че го казвам, но мнението ми е такова!

Но те се обичат . Каква любов ще е това , ако не знае да прощава ?

iiirish
03-14-2007, 17:21
ако бях на твое място първото което е, аз никога не бих допуснала някой да ме зареже и да се върне после при мен, а аз да го чакам с отворени обятия като последната глупачка! сори че го казвам, но мнението ми е такова!

Но те се обичат. Каква любов ще е това, ако не знае да прощава?

колкото и да обичаш все пак всичко си има граници! не може той винаги да те зарязва, а ти всеки път да си готова да го приемеш отново! за мен това се свежда по-скоро до оронване на собственото достойноство, разбира се който има такова... повтарям, че аз не бих го допуснала!

ThePainIsReaL
03-14-2007, 22:47
ако бях на твое място първото което е, аз никога не бих допуснала някой да ме зареже и да се върне после при мен, а аз да го чакам с отворени обятия като последната глупачка! сори че го казвам, но мнението ми е такова!

Но те се обичат. Каква любов ще е това, ако не знае да прощава?

колкото и да обичаш все пак всичко си има граници! не може той винаги да те зарязва, а ти всеки път да си готова да го приемеш отново! за мен това се свежда по-скоро до оронване на собственото достойноство, разбира се който има такова... повтарям, че аз не бих го допуснала!

Права си , но когато има любов , нещата не опират до достойнство и гордост , а до прошка и компромис . Пък и не винаги той я е оставял , тя поне не се оплака от такова нещо :/
Както и да е , те вече се събраха , ние продължаваме да говорим(пишем)

bungle
03-15-2007, 12:03
ако бях на твое място първото което е, аз никога не бих допуснала някой да ме зареже и да се върне после при мен, а аз да го чакам с отворени обятия като последната глупачка! сори че го казвам, но мнението ми е такова!

Но те се обичат. Каква любов ще е това, ако не знае да прощава?

колкото и да обичаш все пак всичко си има граници! не може той винаги да те зарязва, а ти всеки път да си готова да го приемеш отново! за мен това се свежда по-скоро до оронване на собственото достойноство, разбира се който има такова... повтарям, че аз не бих го допуснала!

Права си , но когато има любов , нещата не опират до достойнство и гордост , а до прошка и компромис . Пък и не винаги той я е оставял , тя поне не се оплака от такова нещо :/
Както и да е , те вече се събраха , ние продължаваме да говорим(пишем)

Благодаря ви за мненията и съветите, милички.
:smt008

anito.sl, предишните пъти аз го заебавах. :smt005