PDA

View Full Version : 6 vi se tori glupavo no tva e koeto 4uvstvam v poe4e momenti



ant1_4alga
03-10-2007, 18:08
Тoва е моят живот:мъка страдание и болка.Ден след ден аз търпя всичко това.Няма кой да ми помогне,никой незнае какво чувствам и какъв е животът ми всъщност.Дори моите родители не осъзнават какво е вътре в мен и не искат да разберат.Приятелите ми,кои най добри кои не никой абсолютно никой неможе да проникне в мен,неможе да почувства това,което чувствам.Никой и никога нямя да пророни тези сълзи kоито аз изплаках.Никой и никога няма да плува в океан от сълзи за разлика от мен.Едни умират други се раждат!!!Това е кръговратът на живота.На някои се случва и най близкият им човек,било то роднина или приятел,да умре и това наистина да е тежко за този човек.Има моменти,в които той изпада в депресия заради смъртта на близък човек,но връщане назад няма.Както един приятел казва:неможем да върнем времето назад.Каквото станало станало неможем да променим съдбата.Неможем да я контролираме.Някои хора ще ми кажат че съм луда,че говоря пълни глупости,но това е тяхно мнение.Да си мислят каквото искат.В тоя живот нищо не е концерт по желание.Каквото ти отреди бъдещето това ще ти се случи.Просто е неизбежно.Дори и да трябва да умреш млад било то на 19 или на повече години,дори и да е по най нелепия начин,тази смърт съдбата ти я е отредила.Дори и да имаш дете и брат трябвало е да умреш и се е случило,смъртта е неизбежна.
СМЪРТТА Е БЕЗМИЛОСТНА,ЗА ДА СЕ РОДИ ЕДИН ТРЯБВА ДРУГ ДА УМРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!my world is dark and cold!!!!!!!!

FaceR
03-10-2007, 18:52
Не си сама.И аз съм така почти не говоря с нашите щот или ще почнем да се караме и да спорим или изобщо няма да рзберат за какво говоря.И с приятелите ми е трудно да споделям.Адски кофти ми е всичките лайна за които си мисля да са постоянно в съзнанието ми и да няма с кой да споделя.Ужасно е.Добре че се намира по някога някой непознат с който мога да споделя или ако напиша някой текст....Ама ако се замислиш няма смисъл да се тормозиш казваш си "Няма да е все така".Всичко е минало а настоящето те първа предстои ;) .

П.С. туй дет сам го писал може да е несвързано щот се нажулих като мастия....

ant1_4alga
03-10-2007, 19:09
axaxaxaaxax smisleno e spox :) na mene kogaot ne6tu suuuuuper mn mi teji i nz po4vam da pi4am ei tyi naprao go udrqm na freestyle :D pi6a nekvi ne6ta deto polovinata ne sa svyrzani ama pone pi6a tva koeto 4uvstvam i tva koeto sym napisala po gore i o6te edno moe tvorenie sym gi pokazvala samo na edin fr na nikoi drug i sq re6ih tuk da kopna ednoto :) ponqkoga naisitna izpadam v golqma depresiq kat mi se skapa si4ku na max :) ot meseci sym si sduhana i vse o6te sym taka ama kvo da se prai :)