PDA

View Full Version : Превърна се в курва ?!



Fucking_Life
03-10-2007, 18:36
Слу4ая е следния:
Имам една фр от моя клас. БУквално си промени характера в период от един месец [-o< :smt019 Мисли си 4е когато се движи с малките курви от шести клас мом4еетата ще я харесват пове4е :shock: И тръгна с една компания дето само се натискат пред дасколо бяга от 4асовете нон стоп е в 4ака-рака(тфа е една дискотека в плд) и на си4кото отгоре си4ки приятели и казват 4е не е в нейно добро така да се държи но тя пак.. И само да поясна 4е предстоят изпити след седми клас и се пак трябва да се стегне малко.Сегашните нейни приятели са некфи малки пикли-курви4ки дето само ходат с едни мом4ета за да ги наеб*т и тфа е "Връзката" им. Казах и какво мисля и тя ми се разсърди и само се караме ся.
Кажете ми какво да правя ... :-k

FaceR
03-10-2007, 18:40
Освен да седнеш и да поговориш с нея и да и напрвиш едно сравнение каква е била преди и каква е сега(как изглежда в очите на приятелите си).Друго не виждам кво да направиш.

Fucking_Life
03-10-2007, 18:42
Направих си4ко и говорих и се карах и кот фи дойде на ум.
Резултат няма. Единственото което ме притеснява 4е си проваля живота така... =;

EvilBeast
03-10-2007, 18:50
хаха какви курви бре човек 6 клас пишлемета я се стягаите малко. Научете се пъвро с целувките. Тия историики за курвичките в 6 клас ги знам. Некви слухове на недорасли оптимисчета. Те не са виждали *** на живо па курви. Не те опреквам или обиждам ама съм минал през тия пътиша и съм почти 100 % сигорен как седят нещата. М/у другото съм 19 години 12 клас.

Fucking_Life
03-10-2007, 18:53
[-X Незнам но наще индивиди са други в нащо дасколо [-X
СЕки ден с разли4ни гаджета ,на по 18-19 години

iskam
03-10-2007, 18:54
Еми гадно е.. май няма какво да направиш повече от това да говориш с нея и да се опиташ да и обясниш какво си причинява. Но щом не иска да те послуша.. Ако гиворенето не помага.. няма как да й помогнеш.. Пък де да знам.. опитайте заедно с другите й приятели (не тези от гадната компания) да се сближите с нея.. да й обясните че това което прави не е в нейн интерес и.. покажете й че сте й по-добри приятели от ония "пикли-курви4ки ". Успех!

FaceR
03-10-2007, 18:57
EvilBeast и аз си мислих като тебе ама преди няколко дни се уверих че не е така....

koalka
03-10-2007, 18:59
Остави я.Явно не разбира, че искаш да й помогнеш.

EvilBeast
03-10-2007, 19:06
Facer ами да ти кажа относно тия 5-6-7 клас съм сигорен че е така . Но виж тя после ми говори за 18-19 години. Да не се хваля ама по тая логика аз тряя съм курвар щото най-дългата ми връзка до ся е била по малко от месец. А съм подщи винаги с приятелка или напрао казано (гадже) до мен. Но тия лапешките истории които ми ги описват няма смисал и да ги коментирам. Аз просто съм се убдил в тва

BuBi008
03-10-2007, 19:12
хаха какви курви бре човек 6 клас пишлемета я се стягаите малко. Научете се пъвро с целувките. Тия историики за курвичките в 6 клас ги знам. Некви слухове на недорасли оптимисчета. Те не са виждали *** на живо па курви. Не те опреквам или обиждам ама съм минал през тия пътиша и съм почти 100 % сигорен как седят нещата. М/у другото съм 19 години 12 клас.


Е ти пък много си пораснал няма що. Наистина пак имаш повечко акъл но момичетата с които предполагам че се занимаваш ще са 16 годишни а кадето са 14 годишните почти същата стока като 16.


А по темата ..... не може да направиш нищо друго просто не си заслужава да си губиш времето с хора които не искат да осъзнаят кое е правилно и кое не.

SoulCrewHools
03-10-2007, 19:15
Слу4ая е следния:
Имам една фр от моя клас. БУквално си промени характера в период от един месец [-o< :smt019 Мисли си 4е когато се движи с малките курви от шести клас мом4еетата ще я харесват пове4е :shock: И тръгна с една компания дето само се натискат пред дасколо бяга от 4асовете нон стоп е в 4ака-рака(тфа е една дискотека в плд) и на си4кото отгоре си4ки приятели и казват 4е не е в нейно добро така да се държи но тя пак.. И само да поясна 4е предстоят изпити след седми клас и се пак трябва да се стегне малко.Сегашните нейни приятели са некфи малки пикли-курви4ки дето само ходат с едни мом4ета за да ги наеб*т и тфа е "Връзката" им. Казах и какво мисля и тя ми се разсърди и само се караме ся.
Кажете ми какво да правя ... :-k

дяволски познато :x

Night_lover
03-10-2007, 19:17
a az kvo da kaja pri polojenie 4e momi4eto koeto nau4ih da se celuva sq se e prevurnala v kurva i bila spodelila na 1 neina fr-ka 4e se celuvala s pove4e ot 8 mom4eta....... :smt005 verno jivota e mn stranno ne6to!

03-10-2007, 21:45
Е ти пък много си пораснал няма що. Наистина пак имаш повечко акъл но момичетата с които предполагам че се занимаваш ще са 16 годишни а кадето са 14 годишните почти същата стока като 16.


А по темата ..... не може да направиш нищо друго просто не си заслужава да си губиш времето с хора които не искат да осъзнаят кое е правилно и кое не.[/quote]


абе права си да ти кажа не с1м кой знае колко пораснал. Не те знам на колко си и ти. Но ако си на възраста около 15-16 като станеш на 19 просто ще усетиш ОГРОМНАТА разлика която си мислиш че не съществува от 14 - 19 години . И м/у другото сегашното ми гадже е на 18 а бившата ми беше на 21 . Нз защо повечето си мислят че момчетата се занимават с по малки от тях :?

EvilBeast
03-10-2007, 21:46
тва горното е от мен. Не видях че не съм се регнал SORY

drawers
03-10-2007, 21:50
Курва 6ти клас курва ли е :lol:

EvilBeast
03-10-2007, 21:57
хахаахах Drawers 100 часа писах и ти накрая каза цялото ми мнение с 5 думи ЕВАЛА ТИ БИЯ :D \:D/ =D>

MoHuTo
03-10-2007, 22:34
Щом тя не оценява това, че си загрижена за нея..няма какво да се занимаваш!Тя ще се осъзнае, но ще е вече късно, така че я остави да си блъска главата :::

teenkopele
03-10-2007, 22:58
Слу4ая е следния:
Имам една фр от моя клас. БУквално си промени характера в период от един месец [-o< :smt019 Мисли си 4е когато се движи с малките курви от шести клас мом4еетата ще я харесват пове4е :shock: И тръгна с една компания дето само се натискат пред дасколо бяга от 4асовете нон стоп е в 4ака-рака(тфа е една дискотека в плд) и на си4кото отгоре си4ки приятели и казват 4е не е в нейно добро така да се държи но тя пак.. И само да поясна 4е предстоят изпити след седми клас и се пак трябва да се стегне малко.Сегашните нейни приятели са некфи малки пикли-курви4ки дето само ходат с едни мом4ета за да ги наеб*т и тфа е "Връзката" им. Казах и какво мисля и тя ми се разсърди и само се караме ся.
Кажете ми какво да правя ... :-k

Остави я да прави каквото си знае, пък един ден може и да се осъзнае, а може и да не се.