PDA

View Full Version : Moderated: Излиза и с други ...



03-10-2007, 20:12
Така..Не знам защо пускам тази тема..С никой от потребителите не се познавам,нито съм регистрирана..Нито пък някой от вас ще вземе историята ми присърце...Просто искам да го кажа на някой,а ако решите,изразете мнение..
С Него учехме в едно училище,но в различни класове.Аз бях примерна,не се е налагало да викат нашите в училище,не са ме водили при директорката..Той беше моя пълна пративоположност-разхайтен,"лошо момче"..С неговите приятели за тези 7 години причиниха повече материални повреди и побелели коси,отколкото училището ми беше виждало...
Момиче от моя клас,да я кръстим С.,живееше в неговия блок,като малки са си "играели в пясъка" и можеше да се каже,че са приятели.Та тя пусна слуха,че той ме харесва.Казаха ми го и няколко момчета от неговия клас.Аз не обърнах внимание на слуховете,мразех го заради държанието му към другите..Докато една сутрин не се събудих и не видях СМС от него,в който пише,че просто ми казва,че ме харесва,за да знам,че не е предложение.
Стана ми приятно,на всяко момиче й е приятно да я харесват.Писах му,че за съжаление не изпитвам същите чувства и не мисля,че ще се получи.Към края на годината се получи така,че имахме часове в съседни стаи...Учителката ни пусна десетина минути по-рано и момчетата от моя клас ме убедиха да го изчакам,имал да ми каже нещо.Склоних.Когато излезе ме погледна учудено,но събра смелост и ми предложи,а аз най-безсрамно го отрязах.Това беше-"Мими,ще ми станеш ли гадже?";"Не"..Цялата тази история беше в...6клас XD
В седми....Всички бяха забравили цялата тази история със харесването..
Той обаче много обичаше да се ебава с най-добрата ми приятелка.Тя,милата,е доста чувствителна и му се връзваше.Така,докато една вечер не се ядосах,след като ми беше плакала по телефона,и в мирк го запитах кога ще предстане с плоските шеги.Започна се..Пишехме си всяка вечер,стигнахме до мило,слънциче,но това бяхапросто..лигавщини.Една вечер,едно познато мо мче ми предложи,но не го харесвах.Казах Му "Знаеш ли кой ми предложи?",а той "И ти прие нали,:(:(:(:(:(:"..Стана ми приятно,че не се поинтересува кое е момчето,а за това дали вече съм "чужда"...
Много обичаше също,когато аз кажа нещо,той да ми отвръща с "Не смееш!"...Една вечер нещо му се заканих,че ще цъфна у тях някой ден и той отправи обичайната заплаха...и аз посмях.Отидох у тях.Ако някой следи внимателно,може би до тук вече е разбрал,че имах някакви чувства към него.Отидох..Започнахме с..разговор.ПОсле той ми беше легнал на скут и аз се престраших и се наведох да го целуна..Посме не се сещам какво стана,но той ми каза,че се е опитал да ми пусне език,но аз съм спряла,усмихнала съм се и съм казала "Следващия път!"...
ДОкато се усетя,тръгнахме.Не можех да повярвам.АЗ,доброто момиче,дето винаги съм била дисциплинирана и отлична ученичка,да ходя с НЕГО!?Първата ни "среща" беше през декември '05
Най-добрият му приятел имаше рожден ден през март.Да го наречем К.С него се запознахме през януари '06..Момчето ми го убеди да ме покани на рождения си ден и там...абе целувах се с него.Не можех да го държа в тайна и на следващия ден казах на Б./така ще нарека Момчето/Той ми се разсърди,но замалко време.На него обаче не.К.започна да отрича..Че съм била излъгала..Започна да ме псува пред Б. и т.н...После си призна де..И ми се извини..Б.обаче се ядоса и се скараха...Това беше през април миналата година.От тогава сме късали и сме се сдобрявали милиони пъти.Обичам го и той мен.
Може би се чудите какво толкова съм имала да кажа...След 7 клас той се премести в ново училище и се спричтели с едно момиче..Сега..Само с нея излиза..Накарах го да избере между нея и мен и той избра нея../преди ме беше накарал да избирам между него и най-добрата ми приятелка..аз избрах нея,по простата причина,че той НЯМА право да ме кара да избирам..и казва,че това било за "отмъщение"/аз се примирих..По цели нощи ревях..След време..Пак го попитах.Той ми каза,че няма да избира...Тръгнахме пак,въпреки всичко..Веднъж го попитах,съвсем на шега,дали може някой ден да не излиза с въпросното момиче,а той ми каза,че не знае....Попитах го дали има начин да не излиза с нея и той каза че ако на някой от тях двамата им е лошо,ако е лошо времето или ако единия го няма..
Повтарям,не търся съвет или нещо подобно.Ако имате някакви мнения,и ако някой го е прочел,пишете..

Модерирано от I don't know wHo I am
точка 7

GotheL
03-10-2007, 20:55
с евънесънс като бекграунд ...историята ти звучи доста тъжно но и романтично ...жалко е само че си я преживяла...това е било любов ...

svetlidim
03-10-2007, 21:00
Абе това "отмъщение" не е много реално.Клони към нещо друго,не мислиш ли? :-k

nasty_f
03-10-2007, 21:15
Доста дългичка история,но интересна :wink: ...Изглеждаш ми силно момиче,което явно може да се справя с проблемите :lol:

Kianna
03-10-2007, 21:27
Приеми,че това е първата ти любов и остави нещата така,за да си останеш с що-горе добър край.Никога няма да го забравиш това момче-за това поне се разделете като хора.Когато е имало хиляди пъти начало/край .. тръпката изчезва.

HopeLesss
03-10-2007, 22:56
За осмокласничка си изживяла дълъг и инттригуващ романс :-D

Charlotte_the_Harlot
03-11-2007, 04:05
Къде е проблема?

ThePainIsReaL
03-11-2007, 07:13
Ми .. кофти се е получило , ама трябва да си добре настроена към другите . Ще срещнеш по-подходящ за себе си човек , не се безпокой . :wink:

assd
03-11-2007, 15:01
честно да ти кажа по-тъпо нещо не съм чел, щото не видях никакъв проблем в тия 200 реда

puhkav_mecho
03-11-2007, 20:32
това ми звучи наистина като любовна история обаче не е с happy end, което е кофти :( , но човек трябва да е силен и да се спрява с трудните ситуации... помня от доброто старо време (кога си писахме по лексиконите "нещо за спомен" :) ) един спомен:
"любовта прави човека жесток,
любовта прави човека свиреп,
любовта прави човека човек" ... че така, боли от любовта

Sunny_stz
03-11-2007, 20:40
Оооо доста гадничко,но според мен не трябва да страдаш заради това момче,щото наистина не си струва ,той явно не знае какво иска..,а кое ли момче на такава възраст знае?Нормално е!
Като гледам си силно и разумно моми4е ,то вси4ки знаем 4е в любовта няма много разум,но все пак трябва да се стремим като се влюбим да мислим разумно и да преценяме 4овека.....За това просто няма смисъл да страдаш ,известно е 4е това ти се е случило и си имала 4увства към него ,но знай че това няма да бъде последния;) по пътя ги има много ,но най-важното е дали ше избереш правилния!!Не приемай много навътре още на тази възраст нещата,сега ти е времето да се радваш на живота,а тя любовта ще дойде сама ;)
Успех!!

ooops
03-11-2007, 20:44
xaxa da dosta trudno i tujno ednovremenno nz izob6to kakvo da kaja naparvo sum potresena i na men mi se e slu4valo podobno ne6to ...............mn iskam da ti pomogna no v tozi etap nikoi nqma da moje mn mi e mu4no 6toto trqqq da prejiveee6 o6te mn bolka po tova mom4e no po vsi4ko li4i 4e si dosta silen 4ovek taka 4e ne se predavai i smelo napred v jivota ti 6te ima mn takiva prejivqvaniq ..... tova e bila mojebi purvata ti lubov nikoga nqma da q zabravi6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: