PDA

View Full Version : Обучението в Германия



03-11-2007, 01:43
Ima li niakoi ot foruma koito da jivee i uchi v universitet v Germany? Triabvat mi nai-malko 5 fakta za ubochenieto v Germany, izobshto vsichko svurzano s uchenie v Germany.
Dori i da ne ste studenti v Germany, znaete li niakakvi fakti za ubochenieto? Naprimer dali imat poveche ili po-malko domashni otkolkoto v BG...?
CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

BLOOD_SUCKER
03-11-2007, 07:51
ami vlez vuv saita www.uni-choice.com vuv koito ima izklu4itelno podrobna informaciq za ubo4enieto v germany.Tazi godina shte kandidatstvam tam i dokolkoto znam malko po natovareno e no est zavisi ot specialnostta.Na po visoko nivo e , a i diplomata e priznata v celiq svqt.Ako imash vuprosi pishi mi na pinko_@abv.bg shte ti otgovorq.

03-12-2007, 17:34
Къде сте тръгнали да учите в Германия, като не знаете български "Ubo4enie". Докъде я докарахме ...

sexy_anji_
03-12-2007, 17:36
Къде сте тръгнали да учите в Германия, като не знаете български "Ubo4enie". Докъде я докарахме ...

Така то... някой май е заравил българския ли, или никога не го е знаел??? Грамотници.

sexy_anji_
03-12-2007, 21:42
Къде сте тръгнали да учите в Германия, като не знаете български "Ubo4enie". Докъде я докарахме ...Аз мисля, че ти имаш грешка, а не някой друг!!! Убочение идва от уча, ученик, училище [-X :wink:

Мисля, че ти си в грешка, защото проверих и не съществува дума "убочение", а "обучение" е правилно написаната и произлиза от обучвам. А думите обучение и училище нямат нищо общо. Можеш да се обучаваш и на улицата и в къщи и т.н.

03-14-2007, 20:51
Те ще се Убочават на немски, не им трябва да знят български....

ThePainIsReaL
03-14-2007, 22:00
1. Пише се обучение
2. Доуточни се за какво обучение става въпрос ? След кой завършен клас ?
Аз имам информация , която бих споделила , ако кажеш какво точно искаш да прочетеш .