PDA

View Full Version : Moderated:Защо ми закъснява?



03-11-2007, 08:25
значи аз съм на 15 и в четвъртък с приятеля ми щяхме да правим секс но се усетихме че нямаме презерватива та той не е свършвал но все пак нали има някаква течност която се отделия в която има сперматозоиди но е невъзможно да се забремене от нея нали ? тогава защо ми закъснява

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

DjBaloon
03-11-2007, 08:27
значи аз съм на 15 и в четвъртък с приятеля ми щяхме да правим секс но се усетихме че нямаме презерватива та той не е свършвал но все пак нали има някаква течност която се отделия в която има сперматозоиди но е невъзможно да се забремене от нея нали ? тогава защо ми закъснява
Bremenna patka vijdali li ste?E na gledaite seir :smt005

^KaSiDi^
03-11-2007, 08:35
значи аз съм на 15 и в четвъртък с приятеля ми щяхме да правим секс но се усетихме че нямаме презерватива та той не е свършвал но все пак нали има някаква течност която се отделия в която има сперматозоиди но е невъзможно да се забремене от нея нали ? тогава защо ми закъснява


vyyyyyyyyyyyyyyyy :evil: bahti neobrazovanite hora!!!!!! ot taq technost(predqkulacionna) MOJE,povtarqm MOJE da se zabremenee !!! :!: :!: :!: dano si me chula dubre,taka che kat ne znaete kvo pravite moje da vi se naloji da si gledate bebence ... :smt017

malka_sladuranka
03-11-2007, 08:57
Може, може.....и дори се забременява.... :-s

sexy_anji_
03-11-2007, 09:01
напълно е важможно да си както и да не си. за по голяма точност отиди си вземи тест :|

BecSar
03-11-2007, 09:25
еее си имаш още едно братче твое собственост :twisted:

03-11-2007, 09:31
pozdravleeniq stana maika!!!!!!!

Sunny_stz
03-11-2007, 09:31
Еййй омръзна ми да го повтарям.... що не се ограмотите малко за секса преди да го практикувате???

alkobalko
03-11-2007, 09:37
За пореден път, да възможно е от тази течност да се забременее. Как не го разбрахте. А и като нямате презерватив, няма да го правите. Няма да умрете, ако точно в този момент не го направите.
А иначе, за да си най-спокойна отиди и се купи един тест, ако е минало вече седмици, за да разбереш.

03-11-2007, 09:44
Ne iskam da te ukorqvam,kakto pove4eto,no deistvitelno ot tazi te4nost,makar i malyk,risk vinagi ima.Ti ne kazvash v koi den ot cikylyt ti ste pravili sex bez prezervativ,redoven li ti e cikylyt po princip i t.n. Nadqvam se da ne e stanal gaf!napravi si test za vs slu4ai nai malko sedem dena sled tozi slu4ai.makar 4e na tvoqta vyzrast cikylyt ti nai malkoto ne e redoven i moje zatova da ti zakysnqva. I vse pak-izvinqvai, SAMO NA 15 SI,zashto ti trqbva da pravish sex!Jivei si be dete spokoino tezi godini,zakyde ste se razbyrali s toq detski akyl! Dano vs da e nared i sledvashitq pyt prezervativ!!!

Ellie
03-11-2007, 12:54
По каква причина правиш секс, като не си достстъчно образована за него???Също така и ние не сме врачки.Вземи си тест.

malka_sladuranka
03-11-2007, 13:19
По каква причина правиш секс, като не си достстъчно образована за него???Също така и ние не сме врачки.Вземи си тест. Този отговор е универсален. :smt005 За почти всяка тема може да се използва. :smt005