PDA

View Full Version : no more



Fucking_Bitch
03-11-2007, 09:36
Дойде време и аз да се оплача... До сега във форума давах некфи съвети,когато някой се чудеше как да забрави някой,а сега разбирам колко безполезни са.Мислех си,че е много лесно,че всичко е някакво си внушение..а всъщонист не зависи толкова от теб.. :(.И тъка официално искам да се извиня за празните си коментари и съвети.И ако някой знае наистина ефективен метод да забравиш,моля да сподели... [-o<

HopeLesss
03-11-2007, 09:39
Никога не съм можела да ви разбера защо наистина искате да забравите... Знам, че от спомените боли, защото човек знае, че те напомнят за хубавите мигове, които никога повече няма да се върнат. Но все пак, човек е такъв, какъвто е и не трябва да забравя какъв е бил. Никога не съм искала да забравя - нито доброто, нито лошото, защото когато върна лентата назад си вадя хубави изводи и се поучавам от грешките си. Пък и положението винаги може да е и по-лошо. Така че се запаси с едно стабилно количество хубави спомени и не ги забравяй, защото не знаеш кога ще са ти най-необходими :wink:

ThePainIsReaL
03-11-2007, 09:58
Да свикнеш със загубата , да осъзнаеш , че светът не свършва с един човек . Да откриеш , че щастието е самодостатъчност . Да се научиш да прощаваш на миналото и да го оставяш зад гърба си . Да разбереш , че всеки греши и че животът е хубав , стига да искаме да е хубав .
Но трябва време , за да може да погледнеш по така на случилото се .

HopeLesss
03-11-2007, 10:33
Но трябва време , за да може да погледнеш по така на случилото се .

Имаше една много хубава фраза:

"Не е вярно, че времето лекува... То просто ни учи да живеем с болката" :roll:

bungle
03-11-2007, 10:37
Подкрепям горните мнения.

Бъди силна и се усмихвай на света. Защото и той ще ти се усмихне.

Fucking_Bitch
03-11-2007, 13:32
Благодаря много на всички. :-)

iiirish
03-11-2007, 13:42
понякога наистина е хубаво да забравиш :-k разбира се трудно е когато обичаш именно ти да си този, който си налага да изрие спомените, но... знам, че има моменти когато това се налага...
за мен приятелите и родителите ми са най-доброто лекарство! когато се разделихме с бившия се оповавах изцяло на майка ми и на баща ми и повярвай ми никой не може да ти даде подкрепата и обичта, която ти дават те! нито един приятел или приятелка не може да се докосне до теб така както могат те!

03-11-2007, 13:51
Не плачи,че е сваршило :smt089 .Усмихни се,че се е случило. \:D/

ghost rider
03-11-2007, 15:37
аз забравям като излизам навън с приятели и се забавляваме

ghost rider
03-11-2007, 15:39
Имаше една много хубава фраза:

"Не е вярно, че времето лекува... То просто ни учи да живеем с болката" :roll: [/quote]
с това съм напълно съгласна и е вярно

03-11-2007, 15:52
Няма да можеш така лесно да забравиш някой който е бил част от животът ти дълго време!Опитай да излизаш по често и да се забавляваш колкото можеш повече с приятели!!!С времето болката ще отшуми малко по малко!

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-11-2007, 17:27
не може да забравиш някой просто така.азз съм в същото положение и ми е ужасно гадно.незнам какво да правя и имам чувството че света ще се обърне.човек който е заемал важна част от живота не може да се забрави така лесно.докато не срещнеш някой по-добър,по-красив,някой който да обичаш още повече старата любов не може да се забрави.дори времето не може да отмие спомените за всички хубави мигове,за всичкото време в което сте били заедно....

koalka
03-11-2007, 17:39
Не знам метод не знам дали има, но все пак с времето може би става.

FiRe_LaDy
03-11-2007, 17:41
Ami sega si mislish che ne pomagat tezi syveti.Do nqkyde e taka.Vqrno e syshto che ne zavisi ot teb vsichko ... i ponqkoga si bezsilen pred tezi neobqsnimi chuvstva.No kolkoto i banalno da ti prozvuchi shte ti kaja che vremeto naistina lekuva.Sega edva li shte mi povqrvash.I az bqh akto teb i ne vqrvah na nishto,koeto mi pishehte tuk.No eto che doide vremeto,v koeto osyznah che naistina to lekuva malko ili mnogo.Postepenno zapochvat chuvstvata da izchezvat,bolkata da ne e tolkova golqma i da zatypqva.E,vqrno ne pomaga na pylno ... Prosto nedei da mislish tolkova mnogo za tova momche.Izbqgvai mestata kydeto mojesh da go vidish i .t.n. Izlishno e da kazvam drugo kakvo da pravish.Nai - vajnoto v tozi moment e da si silna i priqtelite ti da sa do teb i da t epodkrepqt,da ti pomognat da go preodoleesh po lesno.Az v nai- trudnite si momenti sym imala nai - blizkite si hora i moje bi te bqha ` vinovnicite ` zaradi koito sega se chuvstvam po - dobre.Dano i do teb ima takiva hora ...

nasty_f
03-11-2007, 17:54
понякога наистина е хубаво да забравиш :-k разбира се трудно е когато обичаш именно ти да си този, който си налага да изрие спомените, но... знам, че има моменти когато това се налага...
за мен приятелите и родителите ми са най-доброто лекарство! когато се разделихме с бившия се оповавах изцяло на майка ми и на баща ми и повярвай ми никой не може да ти даде подкрепата и обичта, която ти дават те! нито един приятел или приятелка не може да се докосне до теб така както могат те!

Papagal4e
03-11-2007, 18:54
"когато се затвори една врата,се отварят 2 нови"
"ако мислим само за лошото,което ни се случва,ще пропуснем всичко хубаво"
:roll:

Princesata
03-11-2007, 19:00
Да свикнеш със загубата , да осъзнаеш , че светът не свършва с един човек . Да откриеш , че щастието е самодостатъчност . Да се научиш да прощаваш на миналото и да го оставяш зад гърба си . Да разбереш , че всеки греши и че животът е хубав , стига да искаме да е хубав .
Но трябва време , за да може да погледнеш по така на случилото се .
Точно така ето това е правилния съвет