PDA

View Full Version : RHCP



ErinEverly
03-11-2007, 10:57
Е... Изложихме се... Търсих, търсих, но не намерих тема за тях. Срам и позор.
Та... Какво мислите за тях? Какъв стил са, според вас? Само новите им песни ли слушате или и старите?

ShannonLarkin
03-11-2007, 11:01
ами мен ме кефят...имам няколко песни...добри са :) само че не мога да им определя стила...като някъв рок са определят те ама не знам точно къф... :?

SupremacyGirl
03-11-2007, 11:04
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=81222&highlight=red+hot+chili+peppers ;)

Иначе не съм неква фенка, ама имат някои мноу добри парчета ;)

rosskata
03-11-2007, 11:12
Много много много ме радват... Имат си свой различен стил...
Слушам и стари, и нови парчета...ПОледния албум малко ме разочарова. :? С Изкл'чение на 2-3 песни другите звучат малко еднотипно- все едно слушаш една и съща песен с различен аранжимент... Не че това ме отказва да ги слушам, де.
Най- л'бимата ми тяхна песен е Around the world.

Пък тоя Антъни ако ми паднеее :smt007

ErinEverly
03-11-2007, 11:46
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=81222&highlight=red+hot+chili+peppers ;)

Иначе не съм неква фенка, ама имат някои мноу добри парчета ;)

Тва е RQ, не тема за тях.

Рос,
И аз бях малко разочарована. Иначе има една от старите, която адски много ме кефи. Май клипът й беше с някакъв цирк.

Shadow_Walker
03-11-2007, 11:48
Ам не съм им фен, но има няколко песни, които ме кефят :wink:
Иначе за стил..рок :roll:

ErinEverly
03-11-2007, 11:57
Ам не съм им фен, но има няколко песни, които ме кефят :wink:
Иначе за стил..рок :roll:

Някво извращение на рока е, не е обикновен стил.


The Red Hot Chili Peppers are a multiple Grammy Award-winning[2] American rock band, formed in Los Angeles, California in 1983.

Тhroughout their career, the band has successfully fused various elements of punk, funk, alternative rock, psychedelic rock and heavy metal.

Хаххаха... Хубаво обяснение :lol:

Shadow_Walker
03-11-2007, 12:01
хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

ErinEverly
03-11-2007, 12:04
хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

Еми, да, щото бандите от всички подстилове на рока, са адски трудни за определяне. А РХЧП са най-трудни, поне за мен.

Shadow_Walker
03-11-2007, 12:09
хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

Еми, да, щото бандите от всички подстилове на рока, са адски трудни за определяне. А РХЧП са най-трудни, поне за мен.Офф топик: абе от тея в подписа ми по-сложни за определяне стилове според мене няма, защото в никой стил не попадат изцяло. :roll:

[Industrial_Fr3aK]
03-11-2007, 12:15
хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

Еми, да, щото бандите от всички подстилове на рока, са адски трудни за определяне. А РХЧП са най-трудни, поне за мен.Офф топик: абе от тея в подписа ми по-сложни за определяне стилове според мене няма, защото в никой стил не попадат изцяло. :roll:

еми то т'ва е според мен защото са си сменяли стила..
AFI преди си бяха Пънк а сега са Емо
Cradle Of Filth си бяха Блек Метъл а сега са нещо между Блек Метъл и Готик Метъл


:smt118

Shadow_Walker
03-11-2007, 12:21
]


хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

Еми, да, щото бандите от всички подстилове на рока, са адски трудни за определяне. А РХЧП са най-трудни, поне за мен.Офф топик: абе от тея в подписа ми по-сложни за определяне стилове според мене няма, защото в никой стил не попадат изцяло. :roll:

еми то т'ва е според мен защото са си сменяли стила..
AFI преди си бяха Пънк а сега са Емо
Cradle Of Filth си бяха Блек Метъл а сега са нещо между Блек Метъл и Готик Метъл


:smt118
Мм имо? Да бритона на Дейви...но те не са имо, просто не звучат имо...но както и да .Нека да говорим за RHCP 8)
Новата им песен Snow мн ме кефи например :P

Dr. Kazimbutt
03-11-2007, 12:25
Е... Изложихме се... Търсих, търсих, но не намерих тема за тях. Срам и позор.
Та... Какво мислите за тях? Какъв стил са, според вас? Само новите им песни ли слушате или и старите?
Какво мисля за тях ли? Те са едни от малкото музиканти, чиито клипове ги дават по MTv. Те са ми една от любимите групи, така че слушам цялото им творчество.

Стилът им е труден за определяне, но като че ли най-много се доближават до фънк рока (ако не ми вярвате, слушайте какво свири чичо ви Флий).

[Industrial_Fr3aK]
03-11-2007, 12:26
]


хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

Еми, да, щото бандите от всички подстилове на рока, са адски трудни за определяне. А РХЧП са най-трудни, поне за мен.Офф топик: абе от тея в подписа ми по-сложни за определяне стилове според мене няма, защото в никой стил не попадат изцяло. :roll:

еми то т'ва е според мен защото са си сменяли стила..
AFI преди си бяха Пънк а сега са Емо
Cradle Of Filth си бяха Блек Метъл а сега са нещо между Блек Метъл и Готик Метъл


:smt118
Мм имо? Да бритона на Дейви...но те не са имо, просто не звучат имо...но както и да .Нека да говорим за RHCP 8)
Новата им песен Snow мн ме кефи например :P

мм малко звучат като имо ама карай, това не е темата за AFI и Cradle Of Filth a за RHCP!
песента им Snow е мноооооооооооооо добра! хвърля ме в тъча направо като я слушам :D



:smt118

<black soul>
03-14-2007, 19:00
]

]


хех ем не знам.. както казах не съм им чак фен, че да мога да кажа какъв стил са точно.
Ох напоследък всички са тръгнали да питат за стиловете на бандите... :?

Еми, да, щото бандите от всички подстилове на рока, са адски трудни за определяне. А РХЧП са най-трудни, поне за мен.Офф топик: абе от тея в подписа ми по-сложни за определяне стилове според мене няма, защото в никой стил не попадат изцяло. :roll:

еми то т'ва е според мен защото са си сменяли стила..
AFI преди си бяха Пънк а сега са Емо
Cradle Of Filth си бяха Блек Метъл а сега са нещо между Блек Метъл и Готик Метъл


:smt118
Мм имо? Да бритона на Дейви...но те не са имо, просто не звучат имо...но както и да .Нека да говорим за RHCP 8)
Новата им песен Snow мн ме кефи например :P

мм малко звучат като имо ама карай, това не е темата за AFI и Cradle Of Filth a за RHCP!
песента им Snow е мноооооооооооооо добра! хвърля ме в тъча направо като я слушам :D



:smt118


Говоря за най-последният отговор! :-D Може ли линкче само за тая песен Snow а не за цялата дискография че не ми се теглят всички песни, щото не ми харесват всичките им парчета.
Иначе са готини и според мен свирят нещо като рок! :)

Shadow_Walker
03-15-2007, 06:42
Snow (hey Oh) (http://databg.svilen.com/bg/module,l/type,file/l,229081)[/url]

ThePainIsReaL
03-15-2007, 10:44
Китаристът им е невероятен гений , но все пак по сексапил не може да надмине Антъни =P~ Иначе на външен вид най-много ме кефи Флий .
Харесвам отделни техни песни , по-скоро старите им . Но и новият им албум не е лош .
Слушам ги , защото са различни . Имат с какво да завладяват .. Но не съм им голямата фенка
Любима тяхна песен ми е Otherside
А албумът , който не ми харесва е този , който е записан с Дейв Наваро .