PDA

View Full Version : Pfff ne trqbva6e da stava taka



harizma
03-11-2007, 11:14
V4era bqh na party i vs se ponapihme i se polu4i taka 4e az se skarah s nqkolko 4oveka a vaob6te ne otidoh s takiva namereniq a da si pravq kefa kakto i praveh dokato ne tragnahme da se zaqjdame s edni tapi putki(s izvinenie ama naistina sa takiva i me draznqt..)ii...lo6oto e 4e nakraq dori ne si kazah 4ao s nikogo ami napravo si tragnah i daje s domakina ni6to ne si kazah ne trqbva6e da se slu4va naistina tova za6toto nai-malko mi se razpravq6e s tqh. Vs hora tam bqha ot klasa mi i zatova e o6te po-tapo. 4udq se da se pravq 4e ni6to ne pomnq li ili kakvo eh sajalqvam 4e vaob6te po4nah da sporq s tqh no te me qdosaha i izlqzoh izvan kojata si kato ednata mi kaza edva li ne 4e az taka ili ina4e nqmam pravo ''da se butam za6toto koi li me slu6al mene'' i tn. Po edno vreme doidoha nqkolko momi4eta da mi kajat da ne se zanimavam no az ne se use6tah mn i kato cqlo sajalqvam 4e trqbva6e da se karame v doma na tova mom4e prosto ne biva6e no ve4e se e slu4ilo. Qd me e no ne moga da varna vremeto nazad,znam 4e ne si struva6e i se 4udq sega kak da zamaja polojenieto 4e nqkak si da sme v ponosimi otno6eniq a i drugite da ne me gledat kato izvanzemno zaradi tova 4e taka izbuhnah. Kakvo smqtate vie?

Jamalska
03-11-2007, 11:20
На кратко мисля,че е подходящо да се извиниш на тези,с които искаш да поддържаш отношения....другите дет не те ебе за тях им тегли игнора нататък:)

sherry
03-11-2007, 11:56
Учи се от грешките си. Имаш уста, използвай я! Нищо няма да ти стане ако се извиниш. Точно това е, което трябва да направиш.

kotaranaaa
03-11-2007, 14:14
Kakvo si tragnala da se shashkash tolkova. Nedei,nqma smisal. PRosto naistina pogovori s horata,koito sa ot zna4enie za teb,onezi tapite,s koito si se skarala,prosto gi zaebi i si gledai kefa kato cqlo. Ne priemai 4aaaak tolkova naseriozno vsi4ko!