PDA

View Full Version : sugurna sum 4e sum bremenna nqq kak!!!



:(
03-11-2007, 13:42
ne praihme sex! be6e s prezervativ...ne svur6i vuob6te ! daje ne se dokosnahme ...az stoqh v edinq krai na staqta a toy v dr i samo si razkvahme vicove...Ima li 6ans na sum bremenna :( zakusnqva mi s 4 minuti :(...

P.S: Da vi eba tupite temi...prestanete...''o ne Bremenna li sum..'' PRESTANETE DA SPAMITE AKO TOLKO SE PRITESNQQTE DA NE STE BREMENNI PROSTO IZ4AKAYTE 9 MESECA I 6E SE RAZBERE...NO ZA BOGA NE SPAMETE TUPIQ FORUM!!!

malka_sladuranka
03-11-2007, 13:44
Хората се притеснени бе!

Bodom_child
03-11-2007, 13:50
ne praihme sex! be6e s prezervativ...ne svur6i vuob6te ! daje ne se dokosnahme ...az stoqh v edinq krai na staqta a toy v dr i samo si razkvahme vicove...Ima li 6ans na sum bremenna :( zakusnqva mi s 4 minuti :(...

P.S: Da vi e** tupite temi...prestanete...''o ne Bremenna li sum..'' PRESTANETE DA SPAMITE AKO TOLKO SE PRITESNQQTE DA NE STE BREMENNI PROSTO IZ4AKAYTE 9 MESECA I 6E SE RAZBERE...NO ZA BOGA NE SPAMETE TUPIQ FORUM!!!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005
СЕЧ!!!

03-11-2007, 13:52
i az sam protiv teq tapite temi kato ne iskate da zabremenqvate ima prezervativi ima postinor ima i testove,6to p1k da ne sprete da se ebete

Alerta
03-11-2007, 13:52
Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?

malka_sladuranka
03-11-2007, 13:54
Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали? Така е. И на мен ми закъсня и не пуснах тема. Ама от една страна ги разбирам, притеснили са се и искат поне малко да ги успокоим.

cherinka
03-11-2007, 13:57
Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?

При положение, че влизаш във форума от цифра време и знаеш кое е "тъпа" тема и колко "тъпи" теми има, не означава, че някой гост ще знае. Всички казвате, че всеки човек трябва да знае добре всичко на теория, за да започне да го практикува.... а замисляли ли сте се, че човек се учи от грешките си?! Колкото и жалка да е наложената норма за започване на полов живот от ранна детска вързаст, тя всеки пак е Факт и трудно можем да го променим..

03-11-2007, 16:16
Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?

При положение, че влизаш във форума от цифра време и знаеш кое е "тъпа" тема и колко "тъпи" теми има, не означава, че някой гост ще знае. Всички казвате, че всеки човек трябва да знае добре всичко на теория, за да започне да го практикува.... а замисляли ли сте се, че човек се учи от грешките си?! Колкото и жалка да е наложената норма за започване на полов живот от ранна детска вързаст, тя всеки пак е Факт и трудно можем да го променим..

Kato vleze6 v toq forum ima 2 vida temi det se sre6ta6 po 4 na seka stranica....ednite sa ''o ne bremenna li sum ?? '' KOETO E TOLKO MALOUMNO SE PI6E 6OT TUKA HORATA DA NE SA TI VLAGALI6TETO 4E 6E ZNAQT...i dr sa ''malka li mi e 4orkata'' taq hora trqq raberat 4e kat doytdat tuka i kat napi6at 4islo nad 14 6e im se kaje 4e e normalno dori!!!!

alkobalko
03-11-2007, 16:53
Тази тема е коментирана хиляди пъти.
Просто, когато човек е уплашен не ми се вярва да мисли колко е тъпа темата му.
А който се дразни на тези теми, просто да не отговаря!