PDA

View Full Version : Бременна :(((



03-11-2007, 15:29
Бременна съм и понеже съм на 15 години не мога да направя аборт сама без знанието на родителите ми.те не разрешават а аз не искам да раждам не съм готова за това и няма да мога да се справя все пак съм на 15:( кажете какво да правя и как мога да махна детето плиссссс.Кажете някакви методи направо имам чувстовто че полудявам.Изглецда се е скъсал презерватива и не сме усетили а когато разбрах вечебеше късно иначе имам постоянно в чантичката постинор :(

Schnitzer
03-11-2007, 15:33
Нали постинор можеше да се пие до 2 или 3 дена след секс???Или бъркам? :? иначе ако се оправиш внимавай за вбъдеще :wink:

malkoto_sladur4e
03-11-2007, 15:39
Аз мисля,че може и без родителите да знаят просто трябва да си платиш малко повечко :roll: И този новия вид аборт с вакума е мн по-добър от обикновенния вид!Успех!

03-11-2007, 15:44
Значи тези 3 дни са минали?
Ако не са минали 2 седмици мисля,че имаше възможност за инжекция,която премахва плода,но не съм сигурна каква беше цялата история.
Колко време е минало?
И какво,родителите ти предпочитат да родиш дете и да го гледате отколкото да направиш аборт?
Минало е повече от месец:( за съжаление родителите ми не са съгласни да направя аборт говорих няколко пъти с тях и стигнахме до страшен скандал според тях е най добре да родя детето което аз разбира се не искам.Гаджето ми в момента е в чужбина с техните и ще се прибере след 2 месеца.Помогнете ми с някакъв съвет как мога да направя аборт без съгласието на наще.Моля не се ебавайте очаквам съвет темата ми не е ебавка а съм наистина много притеснена и загрижена.

shaka_kan
03-11-2007, 15:54
Naistina si dosta malka i edva li proumqva6 serioznostta na tozi problem, no stanaloto, stanalo! Vra6tane nazad nqma... Roditelite ti sa mnogo pravi,kato kazvat, 4e e opasno momi4e na tvoeta vazrast da pravi abort...:( Naistina e tajna situaciqta... ne moga da ti kaja kakvo da pravi6 v slu4eia samo moga da kaja az kakvo bih napravila.. Bih zapazila bebeto s cenata na vsi4ko... za6t0t0 t0va e nai-prekrasnoto 4uvstvo za edna jena, makar ti vse o6te ne si takava:( No 6tom ima6 podkrepata na roditelite ti tova e v golqm plus za teb. Problema e, 4e 6te si provali6 jiv0ta ot gledna to4ka na tova, 4e 6te p0rasne6 prekaleno barzo i nqma da moje6 da si izjivee6 mladinite.. NO CENATA SI ZASLUJAVA-4OVE6KO SA6TESTVO-BEBE!!!!

shaka_kan
03-11-2007, 16:00
Poslu6ai roditelite si, te nqma da te podvedat za takova seriozno ne6to... mnogo mnogo 6te vi e trudno, no povqrvai mi, nqma nikoga da si prosti6 ako mahne6 bebeto..:(

naia
03-11-2007, 16:09
щом ваще са съгласни да оставиш бебето да си роди просто го роди....знам ще е трудно но такъв е живота по добре го роди отколкото до ни можеш да имаш деца един ден по радосно нещо от детето няма...ще пораснеш бързо не се тревожи

DjBaloon
03-11-2007, 17:03
Ne mi zvuchi realno roditelite na 15 godishno momiche da otkazvat abort osvem ako ne si ciganka,togava na 15 trqq po 2 deca da imash i 3-to da nosish!No ako ne si opr za mene temata e 100% ebavka ili roditelite sa s silni psihicheski otkloneniq

alkobalko
03-11-2007, 17:36
Ами ситуацията, в която си попаднала е доста гадничка, но щом родителите ти не са съгласни на аборт няма какво да направиш освен да го родиш. Мисли само, че те никога не биха направили нещо, с което да те наранят.

DjBaloon
03-11-2007, 17:39
Ами ситуацията, в която си попаднала е доста гадничка, но щом родителите ти не са съгласни на аборт няма какво да направиш освен да го родиш. Мисли само, че те никога не биха направили нещо, с което да те наранят.
E kak da go misli tova? Za tebe normalno li ti se struva da durjat 15 godishno momiche da rodi???

alkobalko
03-11-2007, 17:40
Не, не ми се струва нормално, но в случая те са тези, които решават. Гадно е, че го правят против волята и, но какво може да направи тя в случая. Не съм казала, че е нормално, просто и казвам, че те не го правят, за да я накажат или нещо подоно, а защото смятат, че е по-добре сега да роди, а не да не може да има деца.

DjBaloon
03-11-2007, 17:43
Tq e na 15 ne bi trqbvalo da nqma pravo na glas.. i qvno gledaiki situaciqta tq e mnogo po razumna ot roditelite si,zashtoto s tva bebe bremenna nadali nqkoi shte i dade da hodi na uchilishte shte trqbva da spre uchilishte za opr vreme... abe naprao si obicha jivota... opr tq e mnogo po razumnata ot roditelite si

03-11-2007, 17:51
Леле ебати гадната ситуация :( ми май верно е по добре да го роди6.Но от друга страна ти си 8 или там 9 клас и ебати гадното ти тряя да ходи6 на даскало а маика ти 6е ти гледа детето.Няма да му се нарадва6.Ти няма да мое6 да следва6 ти а бе не знам :?

dimitrios
03-11-2007, 17:55
Леле ебати гадната ситуация :( ми май верно е по добре да го роди6.Но от друга страна ти си 8 или там 9 клас и ебати гадното ти тряя да ходи6 на даскало а маика ти 6е ти гледа детето.Няма да му се нарадва6.Ти няма да мое6 да следва6 ти а бе не знам :?

Така си е ама ние как да ти помогнеме.Просто го роди живо и здраво да е пък вси4ко друго няма зна4ение :)

koalka
03-11-2007, 18:17
Нямаш друг избор, освен да го родиш.И ще е по-добре, защото при абор има възможност никога повече да не родиш.

krem4et0
03-11-2007, 19:43
Tq e na 15 ne bi trqbvalo da nqma pravo na glas.. i qvno gledaiki situaciqta tq e mnogo po razumna ot roditelite si,zashtoto s tva bebe bremenna nadali nqkoi shte i dade da hodi na uchilishte shte trqbva da spre uchilishte za opr vreme... abe naprao si obicha jivota... opr tq e mnogo po razumnata ot roditelite si
Тя не само,че не е непълнолетна-тя е малолетна. По нашето законодателство тя не е възрастна от юридическа гледна точка. тя няма право на глас. Законните й представители са нейните родители или настойници. в случая тя е безгласна буква и нейното мнание не важи!

mimi_pink
03-11-2007, 20:49
Кофти ситуация наистина.Дано стигнете до някакав консенсус.Но щом ваще казват да го направиш и са готови да ти помогнат-направи го!Верно ще си провалиш юношеството ,но все пак всеки си носи отговорностите!Успех

BuBi008
03-12-2007, 02:15
Tq e na 15 ne bi trqbvalo da nqma pravo na glas.. i qvno gledaiki situaciqta tq e mnogo po razumna ot roditelite si,zashtoto s tva bebe bremenna nadali nqkoi shte i dade da hodi na uchilishte shte trqbva da spre uchilishte za opr vreme... abe naprao si obicha jivota... opr tq e mnogo po razumnata ot roditelite si



Emi izvinqvai no ako bqh v neinoto polojenie bih predpochela da ne hodq n uchilishte i da propusna kuponi i takiva neshta i smao da se kriq ot horata za 9 meseca ot kolkoto posle cql jivot da nqmam deca..... Tova che e na 15 i iska da si kuponqsva a ne da sedi vkushti i da bude s izdut korem ne q pravi po razumna ot roditelite i. A pak tq si e vinovna za takiva neshta se vnimava a i qvno i e navik shtom chak postinior si nosi v chantata.

03-12-2007, 04:51
Pri nezakonnite aborti ima golqm risk nikoga poveche da nqmas deca i edin den kogato se po4ustvash gotova mnogo shte stradash. Trudno e da se rodi dete na 15, no 4ovek trqbva da poema otgovornosta za deistviqta si. Inache znam che nqma da ti e lesno no po dobre poslushai vashite sled kato sa prieli novinata se syglasi s tqh.

nobody
03-12-2007, 05:32
Преди 2 години най-добрата ми приятелка направи аборт...беше на 17, със знанието само на майка й....беше с вакум и процедурата премина без никакви усложнения...надявам се и занапред да е така и някой ден да има здраво детенце. Мисля че абортът е по-добрата алтернатива..на 15 със издут корем, 1-во че ще те е срам от приятели,съседи..и т.н и 2-ро..няма да можеш найстина да се радваш на бременността, както казаха в коментари по-нагоре - това е радост за жената....но само когато е искана..и на по голяма възраст ест. Успех!

MaHeKeH
03-12-2007, 05:51
Бременна съм и понеже съм на 15 години не мога да направя аборт сама без знанието на родителите ми.те не разрешават а аз не искам да раждам не съм готова за това и няма да мога да се справя все пак съм на 15:( кажете какво да правя и как мога да махна детето плиссссс.Кажете някакви методи направо имам чувстовто че полудявам.Изглецда се е скъсал презерватива и не сме усетили а когато разбрах вечебеше късно иначе имам постоянно в чантичката постинор :(
я излез от филма девойко на 15 години и ваще ща остаят да родиш... хах .. освен ако не са хипари... ама ся... Ти в час ли си ма моме... ти тва са пари ваще тай ща остаят да забременееш че и да родиш я спри ТВ-то Нет-а и са осазнай малко ...Стига леки работи в форума

CvEtI`KiSs
03-12-2007, 09:57
q pogledni purvo teq klip4eta i pomisli hubavo
http://pravoslavie.bg/content/view/6503/62/

malka_sladuranka
03-12-2007, 12:19
q pogledni purvo teq klip4eta i pomisli hubavo
http://pravoslavie.bg/content/view/6503/62/ Клипчетата са гадни(не ги изгледах целите), но още по-гадно е да провали своя живот както и живота на детето. Мислиш ли, че това дете ще има хубав живот с майка на 15 и хубаво юношество като знае, че е нежелано..? Освен това не мисля, че този зародиш усеща и разбира какво става. Сигурна съм, че е изкючително неприятно(и психичесни и физически) да се направи аборт, но е още по-неприятно да родиш на 15. Проваляш си не само времето, през което можеш да се забавляваш, а и училището, следователно и следването, кой ще се ожени за нея, при условие, че има дете(не казвайте бащата на детето...),а и хорските приказки не са малка беля?

girl_in_black
03-12-2007, 14:48
Ем много е гадна ситуацията , в която си изпаднала.Не можеш да направиш аборт без съгласието на родителите, нито да премахнеш бебето по някакъв друг начин.Щом вашите са на мнение, че е по-добре да родиш тва дете, ще го родиш, нямаш друг избор.Ама много ми е интересно защо сте тръгнали да правите секс, след като не можете да си понесете евентуалните последствия???

shadow4e
03-12-2007, 14:55
Нищо не можеш да направиш, а това където ти казаха, че можело да направиш аборт без съгласието на ваште, в случая е пълна лудост. Когато ваште разберат, ще стане много лошо и лекарят може и в затвора да влезне. Ще го родиш бебчето и ще му се радваш.

gangbang
03-12-2007, 14:58
Бременна съм и понеже съм на 15 години не мога да направя аборт сама без знанието на родителите ми.те не разрешават а аз не искам да раждам не съм готова за това и няма да мога да се справя все пак съм на 15:( кажете какво да правя и как мога да махна детето плиссссс.Кажете някакви методи направо имам чувстовто че полудявам.Изглецда се е скъсал презерватива и не сме усетили а когато разбрах вечебеше късно иначе имам постоянно в чантичката постинор :(

Е немаш голем избор. Или казваш на родителите си и прайте квото требва или дундуркаш бебче на есен :D Втория вариант обаче ще е по-кофти, а и родителите ти така и така ще разберат, тъй че избери по-умното и разумно и им кажи. Случва се, само който не прави секс, е застрахован 8)

03-12-2007, 17:47
намираш някой който да ти роди бебето отиваш си на село раждаш бебето идваш в града даваш го в някаф дом няма да казваш коя си и фашташ патя

CvEtI`KiSs
03-12-2007, 18:07
q pogledni purvo teq klip4eta i pomisli hubavo
http://pravoslavie.bg/content/view/6503/62/ Клипчетата са гадни(не ги изгледах целите), но още по-гадно е да провали своя живот както и живота на детето. Мислиш ли, че това дете ще има хубав живот с майка на 15 и хубаво юношество като знае, че е нежелано..? Освен това не мисля, че този зародиш усеща и разбира какво става. Сигурна съм, че е изкючително неприятно(и психичесни и физически) да се направи аборт, но е още по-неприятно да родиш на 15. Проваляш си не само времето, през което можеш да се забавляваш, а и училището, следователно и следването, кой ще се ожени за нея, при условие, че има дете(не казвайте бащата на детето...),а и хорските приказки не са малка беля?

e kak bebeto da ne 4uvstva ni6to ti dobre li si????
a kato ne e iskala da ima dete da ne se e ebala na 15 godini i gotovo to trebva 4ovek da si ima ak1l v glavata bebeto na 2 meseca si e oformeno i si ima si4ko i ima 4uvstva i umira v agoniq
hora PRAVETE SEX S1S PREZERVATIVI BE A NE DA UBIVATE DECA!!!

^KaSiDi^
03-12-2007, 18:27
az sym na mnenie,che tr da mahnesh bebeto!!! OBOJAVAM decata,da gi gushkam,da si igraq s tqh,da si govorim,NO znam i na 17 kolko nesposobna se chuvstvam da gledam edno bebche...a tva momiche e oshte na 15 :( ne mislq,che bi uspqla da dade na tova dete vsichko ot koeto to shte ima nujda,kakto kato estestveni fizicheski nujdi,taka i duhovnite potrebnosti kato obshtuvane,razbirane,obich...ne che nqma da go obicha,naprotiv,no dali bi uspqla na 15 da mu byde i maika i bashta?!
Kolkoto i da i pomagat tehnite,to nqma da e syshtoto,zashtoto roditelite na vsichki ni sa do vreme...(za syjelenie) i ako kogato e na 30 nedai boje...s tehnite se sluchi neshto,tq i tova dete kakvo?!?!? Nima s edno bebe na 15 tq bi mogla da poluchi neobhodimoto obrazovanie i sled vreme da si nameri dobre platena rabota?! Absoliutno vsichki tuk sme zaqsno,che izdryjkata na edno bebe e ujasTno skypa...tova sa dreshki,pampersi,koshara,mlqko...i oshte edin milion dr neshta,za koito tq nqma otkyde da ima pari...Da,moje da si nameri rabota,no na 15 li ?! Na 15 nqma pravo dori da raboti,a kogato stane na 16 i veche poluchi takova,dokato tq raboti za pampersi,priqtelkite i shte rabotqt za skypi dreshki i novi telefoni...V sybota vecher te shte sa v nqkoq qka diskoteka,a tq shte prispiva malko sladko bebence,riskuvaiki sled vreme da go namrazi,za deto i e otnel detstvoto i shtastieto,koeto dostavqt mladejkite godini(kakto uchenicheski,taka i studenstki)...A i kogato tova dete porasne,v nqkoi chas po matematika shte uspee da smetne kolko e 22-7...i pribiraiki se vkyshti shte popita"Mamo,ti zashto si me rodila na 15...?" i togava kakvo shte mu kaje,..."che e bilo greshka,za koqto taka silno e syjelqvala" i nima tva dete ot tuk natatyk bi moglo da se chuvstva pylnocenno...?! To shte iska prosto da e kato drugite deca,a nelepi obstoqtelstva shte mu prechat vinagi...Nqma da e chestno,kakto za bebeto,taka i za nepylnoletnata mu maika :(
Chestno kazano ne znam kakvo bih napravila v tazi situaciq,no ne bih imala smelostta da rodq,v tva sym sig! I vse pak dano vzemesh nai pravilnoto reshenie i vs da byde nared!

03-12-2007, 20:06
abe hora.....momi4eto e na 15 kak 6te otglejda dete?!Tq ne znae o6te za sebe si da se griji.....osven tova si predstavqm priqtelq i kolko e "seriozen".Mahni deteto......i si jivei jivota.puk ebasi ludite roditeli 4esno....ako bqha moite 6tqha da iskat da abortiram

nasty_f
03-12-2007, 20:34
Ne mi zvuchi realno roditelite na 15 godishno momiche da otkazvat abort osvem ako ne si ciganka,togava na 15 trqq po 2 deca da imash i 3-to da nosish!No ako ne si opr za mene temata e 100% ebavka ili roditelite sa s silni psihicheski otkloneniq
На същото мнение съм.

FikyScHetOo
03-12-2007, 20:53
намираш някой който да ти роди бебето
К'во? :-s
някой да ИЗРОДИ бебето (май това е искал д акаже автора)

Мойто момиче, аз ако бях на твое място бих се гръмнала...за да не разочаровам близките ми :)
И родителите ти отговарят за теб=> трябва д аги слушаш. Иначе мислип ли,че и на тях ще им е много приятно??

I cum blood
03-12-2007, 22:42
emi az predlagam edin variant malko e gaden ama f tfoq slu4ai :-k spored men rodi deteto ama go dai za otglejdane f dom za siraci :smt009 znam 4e e tujno no spored men tva samo 6te ti provali jivota...osven ako va6te ne durjat na nego ama 6tom ne go iskat po dobre nqkoe dobro semeistvo da go otgleda otkolkoto samo da se mu4i s maika samo 15 god po golqma ot nego :smt009

FikyScHetOo
03-13-2007, 05:03
emi az predlagam edin variant malko e gaden ama f tfoq slu4ai :-k spored men rodi deteto ama go dai za otglejdane f dom za siraci :smt009 znam 4e e tujno no spored men tva samo 6te ti provali jivota...osven ako va6te ne durjat na nego ama 6tom ne go iskat po dobre nqkoe dobro semeistvo da go otgleda otkolkoto samo da se mu4i s maika samo 15 god po golqma ot nego :smt009

Ако направи аборт има голям риск после да неможе д азабременее. Това з анея ще е психически и физически шок. Освен това тези операции никак не са полезни. Вече си говорила с родителите си и ги послушай! Те искат да имат внуци, да има дечица, които да глезят и които да тичкат и бягат около тях, които да вдигат шум и да пречат, които да се цапат с храната си и , които неможеш да им разрешеш къдричките... По-добре роди, разбери ги! След това можеш да го дадеш на дом. Поговори с тях каккво смятат да правите с бебето, ако го родиш здраво. Друг е момента,че и майка ти може да се жертва да го отгледа. Каквото и да е ще се води,че половин (че и повече) година си била аут. Практически това е една учебна година...можеш да минеш на самостоятелна форма на обучение. Ако бях н твое място тея месеци бих поиказала на родителите си,че от мен става неюо друго освен нещо за Е*ане! Разбери ги! Кофти им е когато някой им каже "АЗ спяс дъщеря ти", а представи си бебе!

begginscho
03-13-2007, 07:30
[quote=CvEtI`KiSs]q pogledni purvo teq klip4eta i pomisli hubavo
Клипчетата са гадни(не ги изгледах целите), но още по-гадно е да провали своя живот както и живота на детето. Мислиш ли, че това дете ще има хубав живот с майка на 15 и хубаво юношество като знае, че е нежелано..? Освен това не мисля, че този зародиш усеща и разбира какво става. Сигурна съм, че е изкючително неприятно(и психичесни и физически) да се направи аборт, но е още по-неприятно да родиш на 15. Проваляш си не само времето, през което можеш да се забавляваш, а и училището, следователно и следването, кой ще се ожени за нея, при условие, че има дете(не казвайте бащата на детето...),а и хорските приказки не са малка беля?

клипчетата може да са гадни, но са истински, сладуранко. добре е човек да е наясно с какво се заема и какво причинява на друго човешко същество; от истината понякога боли, но ако желаеш да живееш в лъжа, си е твоя работа. а за това дали зародишът усеща - ще трябва да те разочаровам. усеща и още как. точно това във филма е показано. зародишът не само инстинктивно се отдръпва от иглата с отровата, а има и емоционални и психически реакции, не много по-различни от твоите, ако те приклещят някъде и разбереш, че ще те режат на парчета. ако не вярваш на религиозни фанатици, поне чуй какво казват нормалните учени по въпроса. бих ти пуснал линк, ама този сайт не дава.

а на бременното момиче ще кажа: мила, цялата ни култура в един глас ще ти набива в главата: "махни го; ти не си готова.." и т.н. не слушай тези гласове. ти си на 15 години и ако се погледнеш честно, ще разбереш, че си готова за майчинство. а и да не си (сега) готова, ще откриеш всичко, което ти е необходимо, в движение. ако родиш, ще получиш най-важното за една жена. ако абортираш, цял живот ще те преследва чувството за вина. и правилно ще те преследва. и да имаш деца един ден, няма да можеш да им се радваш, като си спомняш какво си направила с първородното си. опичай си акъла и бъди отговорна за собствения си живот. от плямпания във форуми в този конкретен случай няма полза.

adoration_
03-13-2007, 08:24
emi az predlagam edin variant malko e gaden ama f tfoq slu4ai :-k spored men rodi deteto ama go dai za otglejdane f dom za siraci :smt009 znam 4e e tujno no spored men tva samo 6te ti provali jivota...osven ako va6te ne durjat na nego ama 6tom ne go iskat po dobre nqkoe dobro semeistvo da go otgleda otkolkoto samo da se mu4i s maika samo 15 god po golqma ot nego :smt009

Ако направи аборт има голям риск после да неможе д азабременее. Това з анея ще е психически и физически шок.

Вярно,че абортът е голям шок за всеки,но не съм съгласна с това,че може да няма деца!Ако се направи преди 3тия месец и то при добър специалист,всичко ще е наред!Не смятам,че на 15 й е време за дете... Както каза едно момиче малко по-нагоре... на 17... та дори на 20 хората не са готови за дете,да не говорим на 15!

една майка
03-13-2007, 09:40
Аз всъщност не съм убедена,че ти си казала на родителите си.Моаже би твърдиш така,за да разбереш какви са начините за криминален аборт.Ако е така,трябва да знаеш,че това е нещо много опасно и може да има особено тежки последствия.Не прави аборт извън болница.И непременно кажи на родителите си.Те са хората,които най-много те обичат.

^KaSiDi^
03-13-2007, 16:24
Мойто момиче, аз ако бях на твое място бих се гръмнала...за да не разочаровам близките ми :)

ne znam zashto ama mn se symnqvam,che shte se grymnesh...a i bas dyrja,che glavnata prichina shte e da ne razocharovash blizkite ti... :lol: :x ,ako e tva smqtai kvi prioriteti imash,ne da bydesh shtastliva i realizirana i t.n.,ami da se haresash na nqkoi,nezavisimo,che tva sa blizkite ti....btw stranna logika
#-o :-k

sherry
03-13-2007, 16:34
Твърде малка си, за да гледаш дете (лично мнение).
Какво мисли бащата по въпроса, знае ли, готов ли е да поеме отговорността? Мислиш да го родиш и после изоставиш ли? Ако нямаш намерение да му дадеш обичта, от която се нуждае, по - добре не го раждай.
Аборт без знание на родители, можеш да направиш в ЧАСТНА КЛИНИКА, при добър доктор, но ще ти иска много пари, за да си мълчи, а и риска винаги е голям. По - добре каквото и да правиш, да е със знанието на родителите ти, те са ти дали живот, ще ти дадат подкрепата, от която имаш нужда.

olive_oil
03-13-2007, 16:41
дано темта не е ебавка. Иначе :arrow: :arrow: :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=83572

sexy_tigar4e_MM
03-13-2007, 18:05
Бременна съм и понеже съм на 15 години не мога да направя аборт сама без знанието на родителите ми.те не разрешават а аз не искам да раждам не съм готова за това и няма да мога да се справя все пак съм на 15:( кажете какво да правя и как мога да махна детето плиссссс.Кажете някакви методи направо имам чувстовто че полудявам.Изглецда се е скъсал презерватива и не сме усетили а когато разбрах вечебеше късно иначе имам постоянно в чантичката постинор :(
ama kak taka va6te ne ti davat? ](*,) . da,aborta ne e hi4 hubavo ne6to, ama na tazi vuzrast e nai-dobriq izhod... Ebasi :smt011 pogovori s tqh , da mu se nevidi tova SI E TVOQ JIVOT, TRQBVA DA SE SUGLASQT. A gajeto ti kvo kaza?

sexy_tigar4e_MM
03-13-2007, 18:12
Tq e na 15 ne bi trqbvalo da nqma pravo na glas.. i qvno gledaiki situaciqta tq e mnogo po razumna ot roditelite si,zashtoto s tva bebe bremenna nadali nqkoi shte i dade da hodi na uchilishte shte trqbva da spre uchilishte za opr vreme... abe naprao si obicha jivota... opr tq e mnogo po razumnata ot roditelite si
Тя не само,че не е непълнолетна-тя е малолетна. По нашето законодателство тя не е възрастна от юридическа гледна точка. тя няма право на глас. Законните й представители са нейните родители или настойници. в случая тя е безгласна буква и нейното мнание не важи!
naprotiv NE E MALOLETNA A NEPULNOLETNA, za6toto e nad 14. =; :-D

sexy_tigar4e_MM
03-13-2007, 18:28
q pogledni purvo teq klip4eta i pomisli hubavo
http://pravoslavie.bg/content/view/6503/62/ Клипчетата са гадни(не ги изгледах целите), но още по-гадно е да провали своя живот както и живота на детето. Мислиш ли, че това дете ще има хубав живот с майка на 15 и хубаво юношество като знае, че е нежелано..? Освен това не мисля, че този зародиш усеща и разбира какво става. Сигурна съм, че е изкючително неприятно(и психичесни и физически) да се направи аборт, но е още по-неприятно да родиш на 15. Проваляш си не само времето, през което можеш да се забавляваш, а и училището, следователно и следването, кой ще се ожени за нея, при условие, че има дете(не казвайте бащата на детето...),а и хорските приказки не са малка беля?
az sum na sushtoto mnenie...

sexy_tigar4e_MM
03-13-2007, 18:38
дано темта не е ебавка. Иначе :arrow: :arrow: :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=83572
awe da ti kaja po-dobre da e ebavka, kato se zamili6 :smt005 :smt009

Kianna
03-13-2007, 19:11
Мойто момиче, аз ако бях на твое място бих се гръмнала...за да не разочаровам близките ми :)

ne znam zashto ama mn se symnqvam,che shte se grymnesh...a i bas dyrja,che glavnata prichina shte e da ne razocharovash blizkite ti... :lol: :x ,ako e tva smqtai kvi prioriteti imash,ne da bydesh shtastliva i realizirana i t.n.,ami da se haresash na nqkoi,nezavisimo,che tva sa blizkite ti....btw stranna logika
#-o :-k


На 15 години с бебе в ръцете малко трудно ще е щастлива и реализирана..


По темата:Абортирай.Тоест накарай вашите да направиш аборт.На това дете не можеш да му осигуриш нищо.

rihannka
03-15-2007, 08:17
mn sa mi stranni 2 neshta
1-imash postinor vinagi v 4antata am shto ne pii6 be momi4e
2-roditelite ti da sa saglasni..tva e hubavo ama vse pak si na 15 kak moje da sa saglasni...i az znam che abort moje da se pravi bez razre6enie ot roditelite..samo kakto kazaha se pla6ta po skapi4no..nz ti si re6ava6 no ako go zadarji6 si provalq6 celiq jivot a ako go mahne6 ubiva6 4ove6ki jivot..prosto nz nadqvam se da se spavi6 nqkak si !USPEH!

die_die_my_darling_
03-15-2007, 08:38
kaji na va6te!!! i za napred budi MNOGO vnimatelna...

sexy_tigar4e_MM
03-15-2007, 09:35
kaji na va6te!!! i za napred budi MNOGO vnimatelna...
ama tq im e kazala. A btw se setih, che moje da se oburnesh kum nqkoq institucia za pomosht,vse pak tova e protiv volqta ti , znam 4e spored zakona roditelite re6avat, no moje i da ima nqkakuv variant ,pointeresuvai se dokato e vreme!!!

Alerta
03-15-2007, 11:06
Tq e na 15 ne bi trqbvalo da nqma pravo na glas.. i qvno gledaiki situaciqta tq e mnogo po razumna ot roditelite si,zashtoto s tva bebe bremenna nadali nqkoi shte i dade da hodi na uchilishte shte trqbva da spre uchilishte za opr vreme... abe naprao si obicha jivota... opr tq e mnogo po razumnata ot roditelite si
Тя не само,че не е непълнолетна-тя е малолетна. По нашето законодателство тя не е възрастна от юридическа гледна точка. тя няма право на глас. Законните й представители са нейните родители или настойници. в случая тя е безгласна буква и нейното мнание не важи!На 15 е. Малолетна е до 14 годишна. Сега си е непълнолетна.

^KaSiDi^
03-15-2007, 12:05
Мойто момиче, аз ако бях на твое място бих се гръмнала...за да не разочаровам близките ми :)

ne znam zashto ama mn se symnqvam,che shte se grymnesh...a i bas dyrja,che glavnata prichina shte e da ne razocharovash blizkite ti... :lol: :x ,ako e tva smqtai kvi prioriteti imash,ne da bydesh shtastliva i realizirana i t.n.,ami da se haresash na nqkoi,nezavisimo,che tva sa blizkite ti....btw stranna logika
#-o :-k


На 15 години с бебе в ръцете малко трудно ще е щастлива и реализирана..



ami qvno ne chetesh vnimatelno,shtot az tochno tva kazah...men mi e ama predelno qsno,che tq nqma da byde shtastliva,a oshte po malko realizirana s tva bebe(na 15 godini...inache edno bebeche vinagi bi bilo ogromno shtastie)...a komentara mi beshe vyv vryzka,che tq bi mahnala deteto samo zaradi mnenieto na blizkite si...koeto mi se vidq bezkraino typo,zashtoto tq ne postavq svoite nujdi,cennosti i jelaniq na pyrvo mqsto,ami ochakvaniqta na blizkite i ot samata neq...kapish ?! :)

03-15-2007, 17:08
"Кат' яде кюфтетата цели - не рева,
Кат' гълта шницелите напреки - пак не рева ...

Ся що ревеш?"

Сега сериозно:

В много гадна ситуация си. Което и от двете неща да направиш - ще съжаляваш. Лично мое мнение е да не правиш аборт, особено след като имаш подкрепата на родителите си.

Имам една колежка, която е родила на 17 години. В момента е на 24 г., а дъщеря и е в първи клас. Не знам как го е приела навремето, но знам че сега е най-щастливата майка на света - и ми е казвала че сега нито за миг не съжалява че е задържала детето си.

Нека тоя случай да послужи за пример на другите 14-15 годишни курвета, които си мислят че всичко каквото хвърчи се яде. Никой не мисли че може да стане гаф. А като стане ...