PDA

View Full Version : Етого и моя проблем



thefarthestshore_xxx
03-11-2007, 16:41
Преди около два месеца се запознах с едно момче, което ми каза още на втората ни среща ,че ме обича и мисля, че наистина е така, но не знам дали аз го обичам макар и да му го казвам, нещо ми пречи и не мога да разбера каква е то, при условие, че той е перфектен. ](*,)

Digital
03-11-2007, 16:44
Преди около два месеца се запознах с едно момче, което ми каза още на втората ни среща ,че ме обича и мисля, че наистина е така, но не знам дали аз го обичам макар и да му го казвам, нещо ми пречи и не мога да разбера каква е то, при условие, че той е перфектен. ](*,)
http://www.satanservice.org/coe/suicide/metaguide.html

Buttk0
03-11-2007, 16:44
И очакваш ние ти кажем ?

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-11-2007, 16:45
не мога да разбера какъв точно е проблемът ти!Дали искаш да започнеш да го обичаш,да разбереш дали го обичаш,какво ти пречи да разбереш или пък какво точно изпитваш към него.Според мен ако се чувстваш добре с него може да му го кажеш и да му признаеш че все още не го обичаш...все пак още не мога да ти схвана проблема.... :roll:

sherry
03-11-2007, 16:51
Мен би ме отблъснал фактът, че ми казва "Обичам те" толкова рано.
Тея думи вече се изричат твърде често и без да се почувстват първо :x
Ами ако не искаш да си с него, недей. Никой не те кара. Май не те кефи той, а?

thefarthestshore_xxx
03-11-2007, 16:52
Не мога да разбера какво ме кара да не го обичам, при условие че е момчето на мечтите ми.

sherry
03-11-2007, 16:57
Много просто.
Сбъркал е, като ти е казал, че те обича. Сега няма за какво да се бориш. Станал ти е безинтересен.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-11-2007, 16:58
никой оне може да ти каже защо не го обичаш....ако си щастлива с него него,ако се чувствате добре заедно не е проблем че не чувстваш истинска обич към него.а и откъде може да си сигурна че и той не е казалтези две думи без да вложи истински чувства в тях.ако си щастлива с него просто няма смисъл да мислиш за неща които ще се появят от самосебе си.

FiRe_LaDy
03-11-2007, 16:59
Kakyv ti e problema?Nasila ne moje da pochnesh da go obichash.Shtom ne go obichash zashto mu go kazvash?Zashto go lyjesh?Kogato ne chuvstvash neshto nqma smisal da lyjesh.I s kakvo tochno trqbvashe da ti pomognem nie? :-s

koalka
03-11-2007, 17:18
Според мен малко е прибързал като ти е казал "обичам те" още на втората среща.На мен ми се струва малко възможно да имаш толкова силни чувства към човек, с който си отишъл на среща само два пъти.

dinosaur
03-11-2007, 17:33
Преди около два месеца се запознах с едно момче, което ми каза още на втората ни среща ,че ме обича и мисля, че наистина е така, но не знам дали аз го обичам макар и да му го казвам, нещо ми пречи и не мога да разбера каква е то, при условие, че той е перфектен. ](*,)
http://www.satanservice.org/coe/suicide/metaguide.html

хахаахахаххахха!!! брао брао :-D

Buttk0
03-11-2007, 17:39
Преди около два месеца се запознах с едно момче, което ми каза още на втората ни среща ,че ме обича и мисля, че наистина е така, но не знам дали аз го обичам макар и да му го казвам, нещо ми пречи и не мога да разбера каква е то, при условие, че той е перфектен. ](*,)
http://www.satanservice.org/coe/suicide/metaguide.html

хахаахахаххахха!!! брао брао :-D

Ти тия работи от личен опит ги знаеш нали е емо ... !

nasty_f
03-11-2007, 17:59
Не ми се вярва да те обича.Аз поне знам,че за да обичаш някой трябва да си бил с него доста време и да си преживявал с него много неща...Просто може да е прекалено силно харесване,привързаност,но чак обич от 2-рата среща.Тези две думи "обичам те" май напълно си изгубиха стойността :smt017