PDA

View Full Version : 11 международен филм фест



GoHardeR
03-11-2007, 18:04
хах...започна и 11ят филм фест,гледахте ли нещо?Кефи ли ви изобщо авторското кино?споделете впечатления...:)

Blab
03-12-2007, 09:43
хех...свърши вече 11-ият международен София филм фест :lol:
гледах няколко неща, но не всички, които си бях набелязала(поради липса най-вече на време)...впечатленията ми са като цяло добри, сериозните филми бяха запълнили фестивала.(което искрено ме радва:))Абе, изобщо(хех):кефи ме авторското кино(каквото и да имаш в предвид под "авторско";))...

GoHardeR
03-13-2007, 15:38
ulaviam surkastichnata notka v posta ti...heh :)) ama nishto,proshtavam ti:))i btw festa ne e svurshil oshte,da ne govorim che ima produljenie 4aaak do sredata na april...pod "avtorsko" kino imam predvid ne vsiakvite holivudski smeshni filmi,suzdadeni samo s cel $$$,ne razni glupavi kavuri,re-maici idr,imam predvid gotini underground film4eta,na nenormalni rejisiori...ne kaza to4no kvo si gledal,ako iskash spodeli...
az bih preporu4ala na vsi4ki "tideland" shtoto e mn gotin!puk i e na Teri Giliam...:)

Blab
03-13-2007, 20:43
Хех...за момент реших, че съм се изказала неподготвена, но малката думичка "София" прави поста ми верен отвсякъде:)Не мисля да кръстосвам България, за да гледам нещо повече, но никога не се знае:)...
Иначе, не ходя на кино заради режисьора(за разлика от театъра:)), а заради самия филм.(просто не съм толкова навътре в материята)
Усмивки!!!

03-14-2007, 12:19
:)

GoHardeR
03-14-2007, 12:29
Много ми е тъжно,че никой не поглежда тази тема,и не защото е мое дело,а защото това ми подсказва,че млдаите хора не се интересуват от изкуство и готини мероприятия,които образоват и обогатяват общата култура...все едно,няма да се правя на учителка по философия примерно,но продължавам да се питам защо тема като "Дражето Ямбол" е много по интригуваща за посетителите на форума.../авторът да не се обижда,не е към него!/...сега можете да я заключите!
хайде,усмихвайте се! :D

Blab
03-14-2007, 14:52
Ами...не мога да си го обясня и аз, но за жалост е така.
Децата да си слушат Дражето, Бонбона...или както там се казва:), аз ще си ходя на театър(и кино:))!!!