PDA

View Full Version : Искам съвет



Nata`Li
03-11-2007, 18:38
Имам едно малко проблемче и се нуждая от съвет защото наистина вече не знам какво да правя... от 3-4 години се познавам с едно момче и оттогова може да се каже че сме в една компания преди известно време траганахме бяхме заедно около седмица след това аз реших че освен приятелство не може да има нищо друго..да обаче продалжихте да си движим заедно постоянно излизаме с неговата компания и с моита и интересите ни един към друг не се променят... тои замина да учи идва си от време на време и когато си е тука сещайте се за кво става вапрос ..става така че сме заедно просто заради секса.. искам да съм с него.. на 100 % съм сигурна че и той иска обаче проблема му е в това че учи другаде и рядко си е тука :( Постоянно ми е казвал "абе аз си те обичкам" оба4е като го кажи и ми звучи повече като приятелско отколкото като нещо повече.. та .. страх ме е от това че ако му кажа че наистина си го обичам.. дали нема да се отдрапни и да го забубя ;( дайте ми съвет супер обаркана съм и незнам кво да правя ;(

nasty_f
03-11-2007, 18:47
Кажи му го...Не се притеснявай

Papagal4e
03-11-2007, 18:47
разбира се,че трябва да му кажеш,а ако не отвърне го направи на бъзик ! Ако се отдръоне намери друг,той и без това не учи в града ти и няма да се виждате често !

Viko
03-11-2007, 18:59
Самоубии се , няма друг начин :-k

Nata`Li
03-11-2007, 20:15
nasty_f JenKa` ;) tNx macki ... pak Viko ... i za tvoq savet ti blagodarq .. ako ima6 problem 6te te posavetvam sa6toto :P

ANGEL4E
03-11-2007, 20:27
kaji mu...

miss_fatty
03-11-2007, 20:30
кажи му,но не очаквай че ще зареже ученето заради теб!Или пробвай както казва Viko може да се оправят нещата така!! :-D

най-добре му кажи

ooops
03-11-2007, 20:30
Самоубии се , няма друг начин :-kaxxaaxxa da be ...... xaxa mi kaji mu istinata puk ako ne6to se izkofti kaji 4e e samo kato fr taka mai 6te e nai dobre .... uspex..... :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: