PDA

View Full Version : Lesno se otkazvam



03-11-2007, 19:39
Zdraveite,problema mi e 4e v posledno vreme (nqkolko meseca) sam zagubil vsqkakva volq i mnogo lesno se otkazvam za kakvoto i da bilo. Malko ne6to da ne vyrvi kakto trqbva i vednaga se otkazvam. Kakvo da napravq spored vas?

SoulCrewHools
03-11-2007, 19:42
Отрежи си ръката.

nencuHka
03-11-2007, 19:43
Явно са станали някакви промени околко теб за да станеш такъв...не си ли се замислил на каква основа е безволието ти???

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
03-11-2007, 19:49
За да успееш, в каквото и да било, първо трябва много силно да го поискаш и да повярваш в него.
Трябва да си нахъсах, да си убеден, че ще се справиш и наистина да си си го поставил за цел.
Няма да успяваш в начинанията си, ако не влагаш усилия в тях.
Мога още да говоря, но това е основното. Успех. :P

Liz
03-13-2007, 13:28
I az sum taka... Ma mai vinagi sum bila taka po na4alo.

No ponqkoga moje i da e i za6toto si v depresiq... Bez da osuznava6.. Nz kak se opravq. S vremeto ili prosto trqbva da opita6 da si po pozitiven.. Ama tva ne stava taka ili si ili ne... Taka i i s volqta... Neznam 4estno.

03-13-2007, 13:36
При много хора е така в пубертета. И при мен беше така, а като дете и сега пак ми е супер.

maldini
03-14-2007, 20:26
Просто трябва да влагаш повече старание в това,което правиш и ще успееш,ако имаш някаква цел,която силно искаш да постигнеш,ще успееш.

n1ght_shadow
03-14-2007, 20:32
За да успееш, в каквото и да било, първо трябва много силно да го поискаш и да повярваш в него.
Трябва да си нахъсах, да си убеден, че ще се справиш и наистина да си си го поставил за цел.
Няма да успяваш в начинанията си, ако не влагаш усилия в тях.
Мога още да говоря, но това е основното. Успех
i az bqh taka predi vreme i sega ve4e nqqm problemi :D moje bi 6ot si padam malko inat ama tfa e drugo ne6to :)

LunaTriCk
03-14-2007, 20:49
Има много литература, която може да ти помогне.

ThePainIsReaL
03-14-2007, 23:16
Еми и аз съм така . Сядам да чета книга , омръзва ми , отказвам се . Почвам да гледам филм , омръзва ми , отказвам се . Преподавах балет , омръзна ми , предадох поста ... почнах да уча сериозно руски , домързя ме , спрях ...
много съм зле ..
някъв ужасен период е това . Лялляляля .. айде да се маха вече .

sephi
03-14-2007, 23:30
ThePainIsReal, надявам се да прочетеш този пост.
Моля оставяй празно място само след препинателните знаци, а не и преди тях. Със здраве...
А по темата:
Земи си отпуска. :lol:

ThePainIsReaL
03-14-2007, 23:32
Хах .. прочетох го и не мога да чатна защо искаш такова нещо :) По-важното е , че се сещам за знаците поне .