PDA

View Full Version : Ima li smisul???



03-11-2007, 18:40
Zdr! Problema e tam 4e za men vinagi e imalo samo edno edinstveno mom4e kum koeto sum izpitvala istinska liubov. Razdeleni sme mn ot odavna,no nikoga ne sum spirala da go obi4am. Toi oba4e e to onezi mom4eta koito ne vqrvat v nikoi i ni6to(v su6testvuvaneto na liubov su6to) i mn trudno dopuska nqkoi blizo do sebe si! V samoto na4alo za nego bqh edna ot porednite mu zigravki(vupreki 4e mi e kazval 4e sum ne6to pove4e za nego),no v posledstvie razbrah 4e moje bi naistina izpitva ne6to po-specialno kum men. Razbira se ne sum sigurna v tova-nemoga da buda sigurna v ni6to 6tom stava vupros za nego.No problema e drug. Kogato razbrah 4e nemoga da mu dam tova koeto o4akva se otdrupnah ot nego. Sega oba4e sled tolkova vreme(ot 2god i polovina ne sme zaedno) az se promenih i mislq 4e sum gotova da mu dam vsi4ko ot koeto ima nujda. Ne usm sigurna oba4e dali si struva da opitam otnovo za6toto predpolagam 4e nakraq otnovo men 6te me boli nai mnogo. Bih napravila vsi4ko za nego,obi4am go s cqloto si surce,no takava bezrezervna liubov ne ocelqva li samo vuv filmite? Ponqkoga v jivota se nalaga prosto da produljavme na pred-dali i az da ne opitam da napravq taka,vupreki 4e 2 godini i polovina vse opitvam,no ne se polu4ava...prosto ne moga da spra da go obi4am!

Daite suvet struva li si da riskuva6,da napravi6 kompromis s principite si zaradi nqkoi koito moje bi ne go zaslujava? Az prosto nemoga da precenq za6toto sum pristrasna! :roll:

nasty_f
03-11-2007, 18:45
Аз бих пробвала...Не се отказвай

Papagal4e
03-11-2007, 18:45
по думите ти разбирам колко много го обичаш и колко много си готова да му дадеш,но си мисля,че той не те заслужава,и че не е нужно ти да се променяш за него ! Според мен трябва да продължиш нататък и да намериш свястно моче,което да те оценява такава,каквато си и да не те използва !Продължавай напред !

IdiOtKa
03-11-2007, 20:17
Zdr! Problema e tam 4e za men vinagi e imalo samo edno edinstveno mom4e kum koeto sum izpitvala istinska liubov. Razdeleni sme mn ot odavna,no nikoga ne sum spirala da go obi4am. Toi oba4e e to onezi mom4eta koito ne vqrvat v nikoi i ni6to(v su6testvuvaneto na liubov su6to) i mn trudno dopuska nqkoi blizo do sebe si! V samoto na4alo za nego bqh edna ot porednite mu zigravki(vupreki 4e mi e kazval 4e sum ne6to pove4e za nego),no v posledstvie razbrah 4e moje bi naistina izpitva ne6to po-specialno kum men. Razbira se ne sum sigurna v tova-nemoga da buda sigurna v ni6to 6tom stava vupros za nego.No problema e drug. Kogato razbrah 4e nemoga da mu dam tova koeto o4akva se otdrupnah ot nego. Sega oba4e sled tolkova vreme(ot 2god i polovina ne sme zaedno) az se promenih i mislq 4e sum gotova da mu dam vsi4ko ot koeto ima nujda. Ne usm sigurna oba4e dali si struva da opitam otnovo za6toto predpolagam 4e nakraq otnovo men 6te me boli nai mnogo. Bih napravila vsi4ko za nego,obi4am go s cqloto si surce,no takava bezrezervna liubov ne ocelqva li samo vuv filmite? Ponqkoga v jivota se nalaga prosto da produljavme na pred-dali i az da ne opitam da napravq taka,vupreki 4e 2 godini i polovina vse opitvam,no ne se polu4ava...prosto ne moga da spra da go obi4am!

Daite suvet struva li si da riskuva6,da napravi6 kompromis s principite si zaradi nqkoi koito moje bi ne go zaslujava? Az prosto nemoga da precenq za6toto sum pristrasna! :roll:

хммм ако прочетеш темата която си пуснала ще намериш отговора ..няма смисал ... аи според тоя пост съдя че не си доста по голяма от мен а това означава че не тря ти пука мно мно ..просто се напиваш 1-2 пъти и живота продължава ..

Tan4etu
03-11-2007, 20:23
macko .. kato 4eta kvo si pisala vse edno az za sebe si razkazvam.. na men mi se be6e slu4ilo sa6toto .. no razlikata e samo tam 4e ne bqhme zaedno ot 1 godina :) i .. 4udih se dali da probvam dali da ne probvam .... 1vo trea6e da razbera dali toi ima jelanie i deistvah... 6oto probvai i bez tfa ni6tu ne gubi6.... ot 1 opit... ulu4ih mnogo :) zaedno sme ve4e ot 3 godini i polovina taka 4e ne se otkazvai :)

bARbiTy
03-11-2007, 20:35
а така напий се и щи мине,много вярно и аз така прая и на другия ден съм кат нова

koalka
03-12-2007, 05:48
Честно да ти кажа-за толкова време чакане и страдане си струва, да, поне да опиташ.Явно го обичаш много и искаш да си с него.Да, може после да си наранена, ти преценяваш.

Valar
03-12-2007, 14:59
Zdr! Problema e tam 4e za men vinagi e imalo samo edno edinstveno mom4e kum koeto sum izpitvala istinska liubov. Razdeleni sme mn ot odavna,no nikoga ne sum spirala da go obi4am. Toi oba4e e to onezi mom4eta koito ne vqrvat v nikoi i ni6to(v su6testvuvaneto na liubov su6to) i mn trudno dopuska nqkoi blizo do sebe si! V samoto na4alo za nego bqh edna ot porednite mu zigravki(vupreki 4e mi e kazval 4e sum ne6to pove4e za nego),no v posledstvie razbrah 4e moje bi naistina izpitva ne6to po-specialno kum men. Razbira se ne sum sigurna v tova-nemoga da buda sigurna v ni6to 6tom stava vupros za nego.No problema e drug. Kogato razbrah 4e nemoga da mu dam tova koeto o4akva se otdrupnah ot nego. Sega oba4e sled tolkova vreme(ot 2god i polovina ne sme zaedno) az se promenih i mislq 4e sum gotova da mu dam vsi4ko ot koeto ima nujda. Ne usm sigurna oba4e dali si struva da opitam otnovo za6toto predpolagam 4e nakraq otnovo men 6te me boli nai mnogo. Bih napravila vsi4ko za nego,obi4am go s cqloto si surce,no takava bezrezervna liubov ne ocelqva li samo vuv filmite? Ponqkoga v jivota se nalaga prosto da produljavme na pred-dali i az da ne opitam da napravq taka,vupreki 4e 2 godini i polovina vse opitvam,no ne se polu4ava...prosto ne moga da spra da go obi4am!

Daite suvet struva li si da riskuva6,da napravi6 kompromis s principite si zaradi nqkoi koito moje bi ne go zaslujava? Az prosto nemoga da precenq za6toto sum pristrasna! :roll:
Да бяхa всички моми толква добрички и всеотдаини като теб :P Ехх...

sherry
03-12-2007, 16:00
Имаш един живот, ако не пробваш сега, то кога?!

Бори се за това, което сърцето иска, колкото и далечно да изглежда. Изгубила си го вече, изпитала си тая болка, но знай, че по - голяма би била болката, ако след време за чудиш какво ли щеше да стане, ако бяхте пробвали пак. Възползвай се от възможността си. Сама казваш, че си се променила, може пък тоя път да се получат нещата?

Може и да не се получат, винаги я има тая опасност, но обичта е толкова силно и красиво чувство, че винаги си струва да рискуваш, ако можеш да я имаш...